24 marca 2014, 19:53:19 - koofel
Dwaliszwili w ostatniej chwili

Legia Warszawa wygrała 2-1 (1-1) z Piastem Gliwice w 27. kolejce Ekstraklasy i przerwała serię trzech spotkań bez zwycięstwa. Prowadzenie gliwiczanom dał Kamil Wilczek, tuż przed przerwą wyrównał Ondrej Duda, a wynik ustalił w ostatniej minucie Wladimer Dwaliszwili. Było to tysięczne ligowe zwycięstwo Legii w historii.

Piast objął prowadzenie już w 10. minucie. Legioniści nie potrafili wybić piłki z dala od swojego pola karnego, Łukasz Hanzel podał głową do Kamila Wilczka, a ten zupełnie niepilnowany z kilku metrów trafił do siatki. Po chwili dwójkową akcją popisali się Miroslav Radović z Michałem Żyrą, ale ten drugi nieczysto kopnął w futbolówkę. Szansę na gola zmarnował także Henrik Ojamaa, który dynamicznie wbiegł w szesnastkę i kopnął nad poprzeczką.

Na bramkę Piasta uderzali następnie Tomasz Brzyski i Ondrej Duda. Lewy obrońca gości kopnął z dystansu obok słupka, natomiast Słowak strzelił mocno w środek bramki, sprawiając kłopoty Jakubowi Szumskiemu. Golkiper gliwiczan pewnie złapał już piłkę, gdy prosto w niego główkował Żyro. Chwilę później prawoskrzydłowy Legii świetnie podał do wybiegającego na dogodną pozycję Radovicia, ale Serb zbyt długo zwlekał z decyzją o strzale. Ataki legionistów opłaciły się w 43. minucie. Żyro podał do Dudy, a ten uderzył z kilkunastu metrów i pokonał Szumskiego. Piłka w tej sytuacji odbiła się jeszcze od nogi Jana Poláka.

Niedługo po zmianie stron Żyro dostał piłkę od Dudy i kopnął nad poprzeczką. Znacznie bliżej celu był za to Dossa Júnior. Po dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego z rzutu rożnego główkował tuż obok dalszego słupka bramki Piasta. Kolejny korner Legii zakończył się strzałem Tomasza Jodłowca wprost w ręce Szumskiego. Dopiero po dwóch kwadransach przestoju zakotłowało się pod jedną z bramek. Hanzel precyzyjnie dośrodkował na głowę Rubéna Jurado, ale ten fatalnie spudłował z kilku metrów.

Legia przesądziła sprawę wygranej w doliczonym czasie gry. Jakub Kosecki zagrał z lewej strony boiska, piłka odbiła się jeszcze od nogi Radosława Murawskiego i Wladimer Dwaliszwili trafił do siatki z najbliższej odległości.

24 marca 2014, 18:00 - Gliwice (Stadion Miejski)
Piast Gliwice 1-2 Legia Warszawa
Kamil Wilczek 10 - Ondrej Duda 43, Wladimer Dwaliszwili 90

Piast: 29. Jakub Szumski - 4. Mateusz Matras, 3. Csaba Horváth, 5. Jan Polák, 23. Krzysztof Król - 17. Tomasz Podgórski, 8. Victor Nikiéma (72, 21. Gerard Badía), 9. Radosław Murawski, 10. Kamil Wilczek (80, 26. Bartosz Szeliga), 20. Łukasz Hanzel - 24. Wojciech Kędziora (52, 22. Rubén Jurado).

Legia: 12. Dušan Kuciak - 28. Łukasz Broź, 25. Jakub Rzeźniczak, 2. Dossa Júnior, 17. Tomasz Brzyski - 33. Michał Żyro, 21. Ivica Vrdoljak, 3. Tomasz Jodłowiec, 8. Ondrej Duda (57, 13. Wladimer Dwaliszwili), 7. Henrik Ojamaa (87, 20. Jakub Kosecki) - 32. Miroslav Radović.

żółte kartki: Wilczek, Murawski.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).

badywith - 24 marca 2014, 19:54:29 - *.wic0m.net.pl
To co gra Legia to jest piękne po prostu.

max - 24 marca 2014, 19:54:37 - *.dynamic.chello.pl
Mistrz !!!!!!!!!!!

ciapek - 24 marca 2014, 19:54:38 - *.siedlce.vectranet.pl
Na kolana piłkarska Polsko przed LEGIĄ !!

tomko - 24 marca 2014, 19:54:55 - *.ip.netia.com.pl
Kosecki wraca i od razu brama ! Dwali trafił z pol metra w pusta bramkę haha

slak - 24 marca 2014, 19:55:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bardzo slaby mecz sedziego, szczegolnie w pierwszej polowie. nie czul gry

Suseł - 24 marca 2014, 19:55:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śmiem twierdzić, że to był gol na wagę mistrzostwa Polski.

Anonim - 24 marca 2014, 19:55:17 - *.ip.netia.com.pl
10 minut mógł sędzia doliczyć...

MNK - 24 marca 2014, 19:55:17 - *.dynamic.chello.pl
Właśnie byłem w trakcie wyjaśniania siostrze ciotecznej, że wprowadzenie Dwaliszwilego to gorzej niż czerwona kartka, kiedy nagle... no właśnie, takim jestem ekspertem.

Majoros - 24 marca 2014, 19:55:26 - *.zabrze.vectranet.pl
Drewnoszfili

fas - 24 marca 2014, 19:55:27 - *.141.166.27
bareja zmartwychstań i nakręć komedie o tej polskiej żenaderii

jaBOLO - 24 marca 2014, 19:55:34 - *.cable.net-inotel.pl
Skąd sędzia wyczarował 5 minut żenada !!!!!!!!!!!!!!

LP1922 - 24 marca 2014, 19:55:37 - *.173.15.181.tesatnet.pl
Jakos czułem ze Legia strzeli gola a jeśli nie Legia to ze Piast sam sobie coś wrzuci nawet w ostatniej sekundzie.

lipa - 24 marca 2014, 19:56:28 - *.205.13.65.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Piastowi to nawet Zdzisław nie pomógł. Nic nie kręcił ...

tytus - 24 marca 2014, 19:56:39 - *.31.190.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje dla Legii od Torcidy z Zabrza !

Bocian - 24 marca 2014, 19:56:42 - *.range217-39.btcentralplus.com
Legia na fuksie wygrala dzieki pupilkowi tatusia koseckiego zenada Legia jak bedzie w pucharach tak szybko odpadnie

a - 24 marca 2014, 19:57:15 - *.dynamic.vectranet.pl
dobry ten Duda, będzie z niego pociecha

1906 - 24 marca 2014, 19:57:25 - *.cable.smsnet.pl
strzały Legia 20 - 4 Piast. Celne: 5-1, Posiadanie: 72-28, rożne: 10-2.
Sprawiedliwa wygrana.

Gg - 24 marca 2014, 19:58:07 - *.158.216.24.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Murawski leżał 5 minut. Dziękujemy (L)

kibol - 24 marca 2014, 19:58:08 - *.cable.net-inotel.pl
Gra legi to żenada ile było celnych strzałow,wrzutka ,wrzutka i nic dwie fartowne bramki.

lukas - 24 marca 2014, 19:58:12 - *.bb.online.no
Zdzisiu chyba pod warsza'f'ke wykrecil 5 minut buheheh skad sie pytam ja ??: )

olaFF - 24 marca 2014, 19:59:05 - *.xtra.pl
dramat... chociaż w sumie, to bardziej taki "miś na miarę naszych możliwości"

ukleja - 24 marca 2014, 19:59:58 - *.toya.net.pl
Zasłużone zwycięstwo Legii. 20 do 4 w strzałach, 72% do 28% w posiadaniu piłki, 10 do 2 w rzutach rożnych mówi wszystko...

sędzia.. - 24 marca 2014, 20:00:02 - *.1.90.2
co się czepiacie 5min.... 5zmian to już 2.5 min dossa leżał 1min spokojnie w tym około 3 piłkarzy piasta po 30sek .....

ar - 24 marca 2014, 20:00:12 - *.14.0.158
Legia MIstrz!!

ryba - 24 marca 2014, 20:00:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zdzichu - obiecałeś...

Zenon - 24 marca 2014, 20:01:05 - *.unity-media.net
Brosz, proszę odejdź z honorem. Tego się oglądać nie da. Może pan Kręcina wreszcie zrobi porządek z trenerem który nawet kamery się boi.

oho - 24 marca 2014, 20:01:07 - *.80.136.222 (unknown)
Za tydzień Legia odskakuje na 10 pkt

ss - 24 marca 2014, 20:01:27 - *.ip.netia.com.pl
A w 92 minucie wk.....ony wyłączyłem TV, bo już nie mogłem na tą padaczke patrzyć, wracam, włączam neta chce sprawdzić wyniki pozostałe, jade scrollem i yyyyy lol 1:2 Legia, tak podskoczyłem z radości, że pizgłem kolanami o blat ławy

reinmar - 24 marca 2014, 20:01:42 - *.dynamic.chello.pl
@Bocian - powiedz co ćpasz jeśli wydaje ci się, że Legia wygrała fuksem. Piast w całym meczu jeden celny strzał i bramka - to był fart. Legia nadal mało skuteczna (2 gole przy 20 strzałach) ale przewagę miała ogromną i musiała wygrać. Chwała Bogu, że wraca Kosecki. Miejmy nadzieję, że w fazie mistrzowskiej będzie już w pełni sił, wyleczy się Gui i wtedy para skrzydłowych Legii powinna być naprawdę mocna (jak na naszą ligę).

weer - 24 marca 2014, 20:01:52 - *.warszawa.vectranet.pl
płaczcie, płaczcie miód na serce.

STO(L)ICA - 24 marca 2014, 20:02:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaka nędza?piast nie mógł wyjść z własnej połowy i postawił autobus w bramce,trochę lepsza skuteczność i skończyłoby się wyżej,teraz czas na pyrki

dojcz - 24 marca 2014, 20:04:41 - *.10.53.177
Fart? Farta to miał Piast, że z niczego trafił (1 celny strzał w meczu), a Legia pomimo miażdżącej przewagi zwłaszcza w pierwszej połowie, męczyła i dusiła do ostatnich sekund. Różnica klas. Piast z taką grą, a przede wszystkim podejściem (95 minut gry na czas, zwalnianie ile się dało) nie pasuje do ekstraklasy. Legia w pełni zasłużenie 3 pkt.

TYLKO LEGI - 24 marca 2014, 20:09:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do lukas,popatrz baranie na statystyki,wygrana fartowna ale zasłużona ,a 5 minut było dla obu drużyn.

N jn - 24 marca 2014, 20:09:56 - *.adsl.inetia.pl
Widać słabiutki ta legia za czasów Jasia Urbana pojechali by z Piastem 4 do zera zamieńil leśny siekierkę na kijek hahaha

Fan Piasta - 24 marca 2014, 20:09:59 - *.162.172.78
ciekawe ile sedzia dostał kasy od Legii Cała polska do widziała sędzia legii Pomagał

barfan - 24 marca 2014, 20:10:39 - *.dynamic.chello.pl
to taki mecz ze Piast nie zasłużyl na 1 pkt a Legia na 3 pkt
a radość ze zwyciestwa nad 13 zespołem bezcenna, zresztą podobnie było z Lechem jak ograli Lecha
ku...a, jedno jest pewne, Europę ligowa piłka pożegna w tym sezonie wcześniej niż zwykle, oby to nie był lipiec

Bocian - 24 marca 2014, 20:11:21 - *.range217-39.btcentralplus.com
Hahahahahahaha

xyz - 24 marca 2014, 20:12:09 - *.eimperium.pl
Pięknie sędzia wynik przypilnował. Odechciewa się chodzić na mecze. Poziom ligi jest mizerny, przyjeżdża Legia i zaczynają się cuda jak w latach 90-tych. Gratuluje wam majstra, chociaż mi by było wstyd.

kaos - 24 marca 2014, 20:12:47 - *.bb.online.no
i potem taki zalosny klub bedzie reprezentowac Polske w eliminacjach..zenada

premo - 24 marca 2014, 20:13:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda ,że sędzia w czasie meczu nie włożył szalika Legii,i nie sędziował z szalikiem tego meczu!Zero kartek,tak jakby dostał zakaz dawania kartek Legii ,przed meczem z Lechem,A te 5minut doliczone to chyba danie Legii czasu na strzelenie bramki ,góra 3min trzeba było doliczyć ! Panie Przybył nie zły pam Krętacz!Jak pan mial pomoc Legii ,to niech pan zglosi zadanie wykonane!Kpina i Skandal

brodoc - 24 marca 2014, 20:16:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gest dawiszwilego był skierowany do Polaków 'bo tak to wyglądało

koko - 24 marca 2014, 20:17:52 - *.oswiecim.vectranet.pl
Pozamykac tych debili do wiezienia Kręcina? hahahahhaNiech Kręci dalej Piast to nie klub Jak był Drabicki to jeszcze coś było jak PO wzieło tego kolejarza to koniec Piasta!!przeciesz on wogóle sie na piłce nie zna ale jaja po co on????????

koliber72 - 24 marca 2014, 20:21:00 - *.173.7.124.tesatnet.pl
W sobotę Lokomotywa i tak przejedzie się po Legii jak po łysej kobyle...

jajezu - 24 marca 2014, 20:21:01 - *.dynamic.chello.pl
Sedzia doliczyl 5 minut bo przeciez pilkarz Piasta lezal na murawie ! A co do tego, ze fart to proponuje sprawdzic jak np. Lech wygrywa czasem swoje mecze

brodoc - 24 marca 2014, 20:24:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy dla legi polak zdobył bramkę podobno to POLSKI klub

1920 - 24 marca 2014, 20:26:02 - *.sileman.net.pl
derby polski ... kto to wymyślił...

Pseudonim - 24 marca 2014, 20:26:38 - *.223.244.188
no panie Brosz! Piast jak zwykle w swoim stylu, czyli nie umiem podać, nie umiem strzelić. kolejny mecz w którym liczba strzałów i styl gry jest katastrofalny. kto to widział żeby takie grajki za takie pieniądze nie potrafili podać piłki, ani stworzyć akcji. jakiś cas temu przestałem chodzić na mecze, a teraz to chyba nawet przestanę oglądać je w telewizji. to co prezentuje Piast to dno. frajersko przegrali mecz z Legią, to znaczy nie frajersko, bo zasłużyli, ale bramkę stracili frajersko. jak można cały mecz się bronić grając u siebie? nieważne że to była Legia, ale to jest liga i tak Piast był skazany na pożarcie, to mógł przynajmniej spróbować coś pograć. żal,żal, żal!

bu_ba44 - 24 marca 2014, 20:27:35 - *.113.181.206
Oj juz pyrki placza jaka to niesprawiedliwosc. Jak 2 tygodnie temu sedzia doliczyl 3 min a Amica strzelila w 6 to bylo cacy i sedzia sprawiedliwy ot Wroniecka logika

Do Bocian - 24 marca 2014, 20:28:09 - *.223.31.116
Legia majstra nie zdobywa tylko mistrza !

sędz.Przyb - 24 marca 2014, 20:30:09 - *.dynamic.chello.pl
Powiem tak. Nie przyjmuję krytyki, to nie w moim stylu. PRZYBYŁEM. POSĘDZIOWAŁEM I WYNIK USTALIŁEM.

zawsze coś - 24 marca 2014, 20:31:52 - *.cdma.centertel.pl
He he i te że teraz Legia gra dwa mecze u siebie to też ustawione ??;-) poznańskie płaczki

ras_putin - 24 marca 2014, 20:34:35 - *.68-176-173.mc.videotron.ca
ja tam widzę transfer henning'iego berg'a do manu(MU). ten gostek jest za dobry jak na polska ligę, a u angoli to on się będzie mógł jeszcze rozwijać , nie mówiąc już o godziwych zarobkach w funt'osach. boguś weź zacznij wreszcie szukać jakiegoś treneiro na miarę i po3by naszej ukochanej(L) oraz poziom polskiej ligi (exklasy)!!!
proszę cie zrób to możliwie szybko zanim powtórzy się sezon sprzed dwóch lat !!!

ww - 24 marca 2014, 20:34:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drewnoshvili

qwerty - 24 marca 2014, 20:35:58 - *.tepsanet.com
Trener Dudek i jego piłkarzyki niech się zajmą trenowaniem bo nikt już im nie zagwiżdże karnego metr przed polem karnym,tylko Jaga

mario - 24 marca 2014, 20:45:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co się dzieje z Orlando Są?

Arek - 24 marca 2014, 20:46:48 - *.dynamic.chello.pl
Bocian Ciebie to chyba z kapusty przynieśli! dodam, że ja też lubię Pogoń. Co do meczu to ja nie wiem gdzie ten sędzia nam pomógł, no ale już powoli się przyzwyczajam, że nawet jak Legia wygra dwócyfrówką to i tak będzie, że sędzia, że fart i tak dalej. Całkiem niedawno to Lech też wygrał i chyba w 6 doliczonej minucie strzelili, więc ja wogóle nie wiem o czym mowa. Zastanawia mnie tylko co jest z tymi połowami, bo za Urbana wszyscy narzekali, że Legia nie jest skoncentrowana w pierwszej połowie i gra beznadziejnie a za Berga wręcz przeciwnie. Tak wogóle to płaczki płaczcie sobie dalej i tak Legia mistrz!!!

Ja - 24 marca 2014, 20:58:23 - *.play-internet.pl
Co ten gruzin tak podskakuje na Polskiej ziemii?

Bocian - 24 marca 2014, 21:05:49 - *.range217-39.btcentralplus.com
@Arek ja Kocham Pogon ooooo ja Kocham Pogon ooooo ja Kocham Pogon oooo ja Kocham Pogon eaooo czy skapusty czy z Grochu wazne ze Pogon ma panowac

starykibic - 24 marca 2014, 21:21:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No, i gitara. Trudno to nazwać dobrym meczem, zwłaszcza po Real - Barcelona. Pomijając już grę Legii, Piast gra bardzo niefajnie. I, z całym szacunkiem, dobrze, gdy tak grające drużyny przegrywają. Dodam, że nie mam konkretnie nic do tego klubu - po prostu, marny futbol. Kosecki w pojedynkę więcej zdziałał niż Ojamaa od początku 2014.

JanCor - 24 marca 2014, 21:26:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia piłkarsko lepsza, jednak niespodzianka była blisko.
Dziękuję drużynie za walkę i to napięcie, trzeba szukać punktów w następnych meczach aby po podziale punktów nieć w drugiej ósemce jakiś atut.

maxel - 24 marca 2014, 21:40:05 - *.play-internet.pl
Piasty myślały że przyjdzie zdzisek i będą wyniki.wygrała drużyna która chciała grać w piłke.sędziowie w niektórych meczach powinni po 10 minut doliczać jak ktoś udaje że chce grać

jolwa - 24 marca 2014, 21:45:39 - *.141.167.31
przyjadą macedonie czy inne dziadostwa z europejskiej lub azjatyckiej dziury,i po raz kolejny udowodnią światu że polska jest białą plamą na piłkarskiej mapie świata

ali - 24 marca 2014, 21:47:58 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje dla Legii. Super, że wygraliście bo to co pokazały Gliwice to antyfutbol...Pozdro z Sosnowca! L i ZS.

Feciu-Lech - 24 marca 2014, 21:51:41 - *.40.69.51.threembb.co.uk
Jestem fanem Lecha i bylem naprawde pod wrazeniem gry Legii. Swietna akcja w pierwszej polowie gdzie Radovic wyszedl sam na sam z bramkarzem Piasta. Legia byla zdecydowanie lepsza i zasluzenie wygrala. Widac dobra robote trenera Berga. Bardzo plynne podania mistrzow Polski i widac logike w grze. W nastepnej kolejce prawdziwy klasyk. Oba zespoly graja dobra pilke i mysle ze bedzie to klasyk na miare pilkarskiej Europy. 2 najlepsze druzyny w Polsce, 30 tysiecy krzyczacych gardel i niech wygra lepszy. Bedzie nam ciezko przy lazienkowskiej ale zobaczymy co sie uda nam zrobic. do boju Kolejorz!

Gumio - 24 marca 2014, 21:55:36 - *.dynamic.vectranet.pl
Nic dodać nic ująć tylko Legia Legia Warszawa!!!

Kieras - 24 marca 2014, 21:57:35 - *.dynamic.chello.pl
Zgadzam się z Ali. Piast grał i gra antyfutbol. Byliby szczęśliwi, gdyby mogli postać z piłką w rogu boiska 90 min. Żenada. Legia, jeśli chodzi o grę piłką , super, gorzej z wykończeniem akcji. Z lechem tylu okazji nie będzie . Ale Mistrz będzie dla Legii. Tylko Legia w Warszawie

vldq - 24 marca 2014, 22:01:27 - *.dynamic.chello.pl
Fart jak fart, ostatnio Lechowi wpadła bramka w 95 minucie. Każdemu się może zdarzyć.
Legia lepsza, ale mimo wszystko powinna pieczętować przewagę bramkami. I druga sprawa, nie było też tak różowo - połowa podań odbijała się od przeciwników zamiast dotrzeć do adresata. No i te przerzuty Dossy Juniora. Wygląda jakby nie do końca panował nad tym gdzie ma ta piłka polecieć. Ale sama koncepcja rozgrywania przerzutami niezła.
Na plus - widać pewność w prowadzeniu piłki przez zawodników i świetną grę Dudy i Rado. Fajnie może być jak na pełne mecze wróci Kosecki.

Ziccof - 24 marca 2014, 22:25:33 - *.adsl.inetia.pl
Legia za czasów Kowala wygrałaby ze 4-0...

DUBI SK-CE - 24 marca 2014, 22:40:08 - *.skierniewice.vectranet.pl
DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...WSZYSTKICH PLACZKOW Z INNYCH KLUBOW.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak zdobedziecie 1000 zwyciestw w polskiej lidze to wtedy zacznijcie sie dopiero udzielac.!!!!!! ale na pewno nie bedzie juz was na swiecie,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.. MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ.!!!!!!!!!!!

seba - 24 marca 2014, 22:57:31 - *.34.223.65
LEgia nie potrafi strzelic gola w meczu, to doliczyc 5 minut a co :D
Szkoda, ze nie udalo sie Piastu wygrac...

Serion - 24 marca 2014, 23:22:37 - *.adsl.inetia.pl
Liga nam sie w tym roku po prostu wyrównała .

Rysio - 24 marca 2014, 23:33:35 - *.dynamic.chello.pl
Konkurs, w paru słowach dokończyć zdanie: legia to....

Wisła TS - 24 marca 2014, 23:34:30 - *.centertel.pl
To jest niesprawiedliwe! ja nie mogę, ale oni mają farta. W tym sezonie ich już nie dogonimy - chociaż mamy lepszy bilans :\

petro - 24 marca 2014, 23:39:19 - *.dynamic.chello.pl
do seba
piastu sie nie udało, ale legiu wygrała super xD

trybson - 24 marca 2014, 23:52:50 - *.80.136.222 (unknown)
Za 5 dni Legia zmiecie Lecha i będzie Mistrzem, Królem, Władcą w jednym

abc - 25 marca 2014, 0:00:54 - *.roznowa.fiberway.pl
Co wy z tym mistrzem legii, po 30 kolejce jest dzielenie pkt przez połowe, wiec daleka droga

(L) - 25 marca 2014, 0:24:42 - *.legnica.vectranet.pl
Majster nasz !

x - 25 marca 2014, 0:27:59 - *.172.248.122
Legia - Lech X2

szczp - 25 marca 2014, 0:31:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Rysio
... mistrz Polski i najlepsza drużyna w tym kraju.
@seba
tak to bywa w polsku Ekstraklasu.

Piastowy - 25 marca 2014, 2:31:53 - *.150.145.181.internetia.net.pl
Zdzisiu "działaj" bo spadamy.....

DP - 25 marca 2014, 4:45:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A Gruzin co tak zagwiazdorzył po tej bramce? Niech zacznie trafiać regularnie, a nie marnować setki z 2 metrów, to nie będzie krytyki. Za ten gest, jako niesportowe zachowanie, powinien zostać ukarany.

brodoc - 25 marca 2014, 6:31:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1000 zwycięstw z czego 700 wygrane przez chłopaków którzy za komuny bardzo chcieli grać w legi i ją kochali tak jak do tej pory cała Polska

rafalski - 25 marca 2014, 6:52:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To co się dzieje z L to jakiś absurd jest I to nie tylko co do gry A właściwie chaosu na boisku czasami ! Dlaczego Ondrej Duda bez żadnego przygotowania wchodzi do składu i gra w meczach Co tu jest grane ? haha Ja wiem co układ i tyle ! Podpisał kontrakt może i dużo nie zarabia Ale ma zagwarantowaną grę ! To pokazuje że na jakim pułapie jest futbol Słowacki a na jakim nasz rodzimy Piłkarz rodem z Koszyc może i jest przebojowy ale i u nas nad Wisłą znajdą się takie perełki np Zuber,Dobrowolski,Rejmak!

or - 25 marca 2014, 7:19:40 - *.rev.pro-internet.pl
Jasiu Urban wróć!!!!!!!!!!!!!!!.

Arkadi - 25 marca 2014, 8:07:11 - *.244.223.202
W szoku jestem jak czytam tutaj komentarze, Legia w meczu prawie 80% posiadania piłki, Piast parkuje autobus w bramce, wychodzi z jedyną kontrą w meczu i udaje się strzelić bramke, a tutaj wielkie oburzenie i sranie po majtach żeby urban wracał i jak to tragicznie Legia grała, dla mnie mecz się podobał, piast jak to past jedyny sposób na odbiór piłki to sprowadzenie do parteru, a Legia rządziła i dzieliła w tym meczu tylko bramek za mało nastrzelała.

Yuki - 25 marca 2014, 8:35:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W meczu Legi z Lechem zwycięstwo lub remis daje Legii na 99,9 mistrza kraju.Mysle że szampany moga odpalac jak wygraja lub nawet zremisują.

Boateng - 25 marca 2014, 9:29:48 - *.50.134.230
Kawał grajka z tego Dudy, my się podniecamy naszą młodzieżą, a tu przyjeżdża 19-letni Słowak z walczącego o utrzymanie klubu na Słowacji i potrafi zrobić w Legii różnicę.

jjo - 25 marca 2014, 9:32:34 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
do Arkadi - 25 marca 2014, 8:07:11 - 91.244.223.202
Zdaje się że w futbolu liczy się to co w sieci , za 80% to na maturze możesz najwyżej dostać pozytywną ocenę (jak ją kiedyś zdasz) . Taktykę dobiera się do przeciwnika i bardzo dobrze, że Piast postawił autobus. W przeciwnym wypadku pewnie dostałby 5 może 6 bramek. Nie potępiam Piasta za taktykę , nawet pochwalam, mają zespół jaki mają i tak grają. A Legia wiedząc, że połowa ligi będzie stawiała autobus, powinna tak grać aby radzić sobie z autobusami. Wygrała i ok, gdyby zaś nie wygrała to należy "mistrza" skrytykować za to że nie potrafi dokonać analizy gry przeciwnika i dokonać zmian gry w trakcie meczu tak by wygrać. A swoją droga to grają piach. Wczorajszy mecz był słaby, 2 bundesliga o niebo lepsza i atrakcyjniejsza.

barti - 25 marca 2014, 11:25:15 - *.154.166.192
To Legia ma ustawione mistrzostwo polski nawet jak przegra dwa mecze w grupie mistrzowskiej każdego punkty zostaną podzielone na pół a i tak Legia mistrzem Polski tylko szkoda że do polskiej ligi nie chcą przychodzić zawodnicy średniej chociażby klasy z europy np Insignie czy Reus

obserwator - 25 marca 2014, 12:46:28 - *.skierniewice.vectranet.pl
Szkoda.
Oby było podobnie w sobotę, tylko dla Lecha.

babajaga - 25 marca 2014, 14:12:30 - *.play-internet.pl
hahaha barti Reus i Insignie sredniacy buahahahahahaha oni we dwojke grajac wygraliby nasza lige hahahah swietny wpis kolego bardzo mnie rozbawiles :D

Legia Mist - 25 marca 2014, 15:39:45 - *.play-internet.pl
Naszego Gruzina, żadna obrona nie powstrzyma !

kibic Pias - 25 marca 2014, 18:33:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piast przegrał zasłużenie,ale jak tak ma grać mistrz Polski,to ręce opadają,miód na serce to pocieszenie:Piast-Legia1:2,górnig zobrze-Legia0:3,Piast-górnik2:0

Fan Legii - 25 marca 2014, 19:43:08 - *.play-internet.pl
Nie ma lepszego od Włodka Dwalisziwilego... !

(Ł) - 25 marca 2014, 19:58:44 - *.6.196.248
Kto by wam strzelał bramki,gdyby nie byli piłkarze Polonii. Czyli nic nowego,jak za komuny tak jest i dalej.

barti - 25 marca 2014, 20:27:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do babajaga Twój nick też jest dość śmieszny to miał być wpis z humorem kibicu Jagi ale ja nie jestem fanem polskiej piłki a pozatym żaden średniak z europy nie chciałby przyjść do polski i z tąd nigdy mistrz polski juz nie awansuje do ligi mistrzów

babajaga - 25 marca 2014, 21:42:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
hehe niestety nie jestem kibicem jagi skad takie rozumowanie kolego?
ps. twoj wpis jest z humorem dlatego napsialem ze mnie niezle rozbawiles ;)

@barti - 26 marca 2014, 9:55:52 - *.akk.net.pl
Niw wiym cos ty broł synek ale nastypnym razem bier ćwierc....

leon - 26 marca 2014, 20:01:29 - *.231.23.12.koba.pl
Legia wymagała więcej kurczaków niż Jaga. Może byłby karny z połowy poiska, Kurczaczki,

pesymizm - 27 marca 2014, 8:19:42 - *.net011-g1.isko.net.pl
pan sędzia miał zapowiedziane gramy dotąd jak legia strzeli zwycieskiego gola - szkoda piasta