26 marca 2014, 18:53:48 - henko
Drużyna Grzegorza Sandomierskiego w finale Pucharu Chorwacji

Drużyna Grzegorza Sandomierskiego Dinamo Zagrzeb awansowała do finału Pucharu Chorwacji. W rewanżowym meczu półfinałowym Dinamo wygrało z NK Slaven 2-1 (1-0). Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Zagrzebia 2-0 (0-0). Polski bramkarz znalazł się poza kadrą meczową na to spotkanie.

26 marca 2014, 17:00 - Zagrzeb (stadion Maksimir)
GNK Dinamo 2-1 NK Slaven
Duje Čop 27, Fran Brodić 83 - Nikola Rak 52

żółte kartki: Jerko Leko - Mateas Delić, Jurica Pranjić.

Rywalem Dinama w finale będzie zwycięzca dwumeczu NK Istra 1961 - HNK Rijeka. Spotkania finałowe odbędą się 7 i 21 maja.

seba - 26 marca 2014, 18:56:56 - *.dynamic.chello.pl
ktos wie ile meczy zagrał w tym sezonie?

mki - 26 marca 2014, 19:01:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10 - 6 w lidze , 2 w pucharze Chorwacji , 1 w eliminacjach LM , 1 w LE

ss - 26 marca 2014, 19:03:06 - *.internetia.net.pl
Zmień menadżera Grzesiek, bo całą karierę spędzisz na ławie.

xXx - 26 marca 2014, 19:06:21 - *.dip0.t-ipconnect.de