26 marca 2014, 22:36:43 - piter
Zespół Mateusza Klicha w finale Pucharu Holandii

PEC Zwolle z Mateuszem Klichem w składzie awansował do finału Pucharu Holandii. W meczu półfinałowym zespół Polaka pokonał NEC 2-1 (1-1). W 87. minucie Klicha zastąpił na boisku Darryl Lachman.

26 marca 2014, 20:45 - Zwolle (IJsseldeltastadion)
PEC Zwolle 2-1 NEC (Nijmegen)
Jesper Drost 29, Maikel van der Werff 81 - Kevin Conboy 39

żółte kartki: Diederik Boer - Lasse Nielsen, Kevin Conboy.

sędziował: Danny Makkelie.
widzów: 10 800.

Cały mecz na ławce rezerwowych Zwolle spędził były napastnik Lechii Gdańsk Fred Benson.

Rywalem PEC Zwolle w finale będzie zwycięzca jutrzejszego meczu AZ - Ajax. Spotkanie finałowe zostanie rozegrane 20 kwietnia w Rotterdamie.

fun fun tu - 26 marca 2014, 22:46:15 - *.dynamic.vectranet.pl
szkoda że 2 miejsce zajmą, obym się mylił ale jeszcze nigdy z polakiem w składzie nie wygrali pucharu w tym 25-leciu chyba nie liczac Dortmundu,przynajmniej nie przypominam sobie

z - 26 marca 2014, 22:46:17 - *.ssp.dialog.net.pl
czyli Zwolle nawet jak przegra to zagra juz w pucharach ?

fun fun tu - 26 marca 2014, 22:58:46 - *.226.udn.pl
Lewandowski w Szachtarze, Dudek z Liverpoolu. Warzycha, Wandzik, Olisadebe w PAO, Rzasa w Feyenoordzie. Wymieniać dalej?

pb88 - 26 marca 2014, 23:40:43 - *.106.11.14
Nie Fred Benson, tylko Fredua Buadee Benson Erchiah.

Dark - 26 marca 2014, 23:55:18 - *.dynamic.chello.pl
z - Odpowiem jeszcze raz. Jak rywalem Zwolle będzie Ajax to zagrają w rozgrywkach klubowych UEFA (Ajax powinien zająć miejsca premiowana grą w grupie/eliminacjach UEFA Champions League). Z kolei jeśli zagrają w finale KNVB Beker z AZ to chcąc grać w UEFA Europa League, muszą wygrać.

kml - 27 marca 2014, 2:49:05 - *.dynamic.mm.pl
Dark - nie jestes na czasie, obecnie jedynie zwyciezca pucharu maprawo gry w Europie, jesli zdobywca zapewni sobie prawo gry w lidze to premiuję sie pierwsze wolne miejsce w ligowej tabeli ...

bullet1983 - 27 marca 2014, 7:59:03 - *.play-internet.pl