4 kwietnia 2014, 19:51:49 - Monki
II liga, gr. wschodnia: piątkowe mecze

Dzisiaj rozegrano dwa spotkania 23. kolejki drugiej ligi grupy wschodniej. Stal Stalowa Wola zremisowała 1-1 (0-1) ze Zniczem Pruszków, ratując punkt w ostatniej minucie spotkania. W drugim meczu Pelikan Łowicz pokonał w Nowym Dworze Mazowieckim miejscowy Świt 2-0 (2-0).

HK - 4 kwietnia 2014, 19:56:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
Znicz który to już raz? pokazał swoją firmową wizytówkę stały fragment gry = gol dla przeciwnika zamiast walki o awans została o utrzymanie

potan - 4 kwietnia 2014, 20:00:20 - *.flash-net.pl
Dla drużyn z pierwszej ósemki podział punktów w Stalowej jest wyjątkowo korzystny :-)

kibic - 4 kwietnia 2014, 20:00:41 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Pelikan , walczymy o utrzymanie!

buba - 4 kwietnia 2014, 20:03:12 - *.adsl.inetia.pl
Do HK
I to jest właśnie irytujace, jak juz traca gola to po stałym fragmencie gry. W dodatku w samych końcówkach spotkania, podobnie było w meczu ze Stalą w Pruszkowie

HK - 4 kwietnia 2014, 20:10:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
buba irytujące to bardzo kulturalne słowo policz ile punktów przez to stracili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prawdziwa wizytówka to były właśnie stałe fragmenty i gole po nich zdobywane

a - 4 kwietnia 2014, 20:19:24 - *.proxnet.pl
Czarny na jesień w meczach tych drużyn tez uratował remis w końcówce dla Stalówki ;) zresztą ze Stalą Rzeszów również ukąsił w 90 minucie dając remis

Leo - 4 kwietnia 2014, 20:20:36 - *.tvkstella.pl
Najgorszy mecz Stalówki od dłuższego czasu,tym bardziej brawa za walkę do samego końca!

didi - 4 kwietnia 2014, 20:24:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko Siada i Wigry awansują

HK - 4 kwietnia 2014, 20:25:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
@buba
bramki są już na youtube pierwszą bramkarz stalówki sam sobie wrzucił
koniecznie zatrzymaj na 52 sekundzie i zobacz jak goście trzymają linię!!!

HK - 4 kwietnia 2014, 20:30:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
ps.dla bramkarza Znicza zrzutka na szelki

Ł3 - 4 kwietnia 2014, 20:33:38 - *.dynamic.chello.pl
Trener Znicza też śpi w końcówkach ostatnio...
Kolejny raz 3 pkt koło nosa poszły się...

hlp - 4 kwietnia 2014, 20:58:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pelikan wreszcie wygrał !!!
Brawo i oby tak dalej bo trzeba się utrzymać !

m - 4 kwietnia 2014, 21:04:43 - *.net.media.pl
miałem okazje oglądać skrót Pogoń-Motor i wyglądało to jak starcie ekstra klasowca z 4 -ligowcem. To co wyprawia obrona lublinian to kabaret. Gdyby skończyło się 5-1, 6-1 Motor nie powinien narzekać, Lipiec uratował ich przed kompromitacją.
Zresztą ilość juniorskich błędów indywidualnych to kosmos:
- brak asekuracji, brak koncentracji, nonszalancja, brak umiejętności przerwania ataku po stracie piłki, kardynalne błędny w kryciu.
Ktoś powinien przerwać ten dramat

lokoo - 4 kwietnia 2014, 21:26:14 - *.rzeszow.mm.pl
Spartakus ??? co ?? 4 ligaaa:D

ziutek - 4 kwietnia 2014, 23:08:31 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
pelikana 200 , 3 autokary+fury

Romek - 4 kwietnia 2014, 23:14:30 - *.free.aero2.net.pl
Wisła Puławy - Widzew Łódż byłoby milo...

sory taki - 5 kwietnia 2014, 0:06:07 - *.tvkdiana.pl
wejda wigry i znicz pruszkow !! jeszcze te słowa na koniec rundy wspomnicie. tabelka jest wyrownana . a wiecie dlaczego bo tam sa pieniazki !!!!

lufa78 - 5 kwietnia 2014, 0:41:26 - *.146.108.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do sory taka . A skąd wiesz ze inne kluby nie maja kasy??? jak Siarka , Pogoń czy ktos inny?? twoim tokiem myslenia to Motor powinien miec 20 puktowa przewage i awans w kieszeni , bo maja kase , hehehe ,a kasa nie zawsze gra ,z mniejszym budżetem tez mozna awansować , umiejetnie prowadząc klub

Skorpion - 5 kwietnia 2014, 9:18:44 - *.dynamic.chello.pl
Świt już nie podniesie się z dna,szkoda tych młodych chłopców.Dlaczego trzymają tego nieudacznika trenera to tajemnica zarządu??

picek - 5 kwietnia 2014, 11:02:44 - *.dynamic.chello.pl
Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie wspaniale!!!!!!!AVE MOTOR.

rand - 5 kwietnia 2014, 11:15:47 - *.play-internet.pl
Raz na wozie, raz pod wozem - vide mecz z Olimpią ELBLĄG - Paluchowski... Wyrównało się, a szkoda.

buk $$$ - 5 kwietnia 2014, 13:23:48 - *.wgip.net