Wisła: 1. Daniel Szczepankiewicz - 20. Cezary Stefańczyk, 23. Paweł Magdoń, 14. Marko Radić, 24. Kamil Hempel - 7. Krzysztof Janus, 18. Piotr Wlazło, 25. Filip Burkhardt (90, 16. Fabian Hiszpański), 6. Albert Taar (58, 11. Marcin Krzywicki), 8. Paweł Kaczmarek (69, 22. Łukasz Kacprzycki) - 9. Łukasz Sekulski.

Kolejarz: 22. Łukasz Radliński - 15. Michał Gryźlak, 10. Krzysztof Markowski, 13. Witold Cichy, 21. Dariusz Walęciak - 4. Bartłomiej Smuczyński, 18. Mateusz Wilk (81, 8. Marcin Majchrzak), 23. Cheikh Niane, 7. Marcin Stefanik, 14. Sebastian Leszczak - 25. Kamil Adamek.

żółte kartki: Radić, Wlazło, Burkhardt, Stefańczyk - Smuczyński.

aa - 5 kwietnia 2014, 18:52:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cecherz wypad wypad oszczesz wtydu slaby trener wypad cechcerz!!!!!!!!!!!!!!!

xxx - 5 kwietnia 2014, 18:53:05 - *.play-internet.pl
Brawo!!~!

aa - 5 kwietnia 2014, 18:54:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
senator dotrzymaj słowa mowilej jak cecherz nie wywalczy w 3 meczach 7pkt to go wywalisz z Tychami wygral i dziś przegral i niebedzie 7 pkt wiec wypad!!!

zmywak sto - 5 kwietnia 2014, 18:54:45 - *.online.de
no to kogut zwija zabawki pierwszy leci cecherz pozniej cala druzyna,teraz widac jak fartowne byly dwa karne z tychami.

maxio - 5 kwietnia 2014, 18:56:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po jakiej akcji padł gol . jak grał Kacprzycki

zygfryd - 5 kwietnia 2014, 18:58:23 - *.gdansk.vectranet.pl
płock fart...słabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..

Lm - 5 kwietnia 2014, 18:58:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Patrząc na relacje to Stróże lepsze. No ale wynik 1-0 to 1-0... 3 punktów nie ma dla Kolejarza.
Cecherz dobry trener mam nadzieję, że jednak zostanie.
Do kibiców Kolejarza: Zacznijcie coś w końcu działać. Ta frekwencja w Stróżach to wstyd. Jak tak będzie dalej, to możecie pożegnać się z wielką piłką w Stróżach. Do roboty - mobilizujcie znajomych.kolegów i na Flotę ma być komplet - niech senator zobaczy, że 1 ligę trzeba utrzymać.

aa - 5 kwietnia 2014, 19:00:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cecherz się już wypalil niema pomysłu na gre zespołu zle transfery i wgl musi odejść wkoncu !!!

@ lm - 5 kwietnia 2014, 19:01:01 - *.configcenter.info
puknij ty sie w głowe po co strózom 1 liga ? jak w promieniu 30 km jest Sandecja.

@ lm - 5 kwietnia 2014, 19:02:19 - *.configcenter.info
po za tym w najlepszym okresie było po 300 400 ludzi na meczu,większa widownia jest jak ktos przyjedza i psize to jako mieszkaniec .

@lm - 5 kwietnia 2014, 19:04:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawsze dla regionu dobrze, gdy są dwie drużyny na tak wysokim szczeblu.
Kibice ze Stróż i Gminy Grybów powalczcie o byt drużyny w 1 lidze. Jak Stróże spadną to koniec piłki w Stróżach i okolicy (nie licząc Sandecji oczywiście)

fan - 5 kwietnia 2014, 19:04:37 - *.play-internet.pl
cecherz to dobry trener ale kolejarka to ma pecha z tymi ostatnimi minutami gdyby mecze sie koczyly w 80 minucie to by mieli na wiosne 15 punktow a nie 5 wielka szkoda

Lm - 5 kwietnia 2014, 19:06:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gdy Stróże grały w 2 ldize widzów było średnio koło 1000-1500.
W meczu z Wisłą II czy Garbarnią było ponad 3000 ludzi. Zapotrzebowanie na piłkę jest, więc treba to wykorzystać. Dużo ludzi z okolic Gorlic Biecza czy Bobowej mozę jezdzić ,bo do Sącza majaj ednak trochę za daleko

hqq - 5 kwietnia 2014, 19:08:09 - *.229.255.89
ochłoncie chcecie 1 lige to dołóżcie do klubu swoej pieniadze jako rekompensatę ???? ( cisza )

zks - 5 kwietnia 2014, 19:08:58 - *.plock.mm.pl
Stróże od 20minuty się zamurowały,Kolejarz lepszy ? To Wisła cały czas prowadziła grę.

aa - 5 kwietnia 2014, 19:09:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cechcerz jak nieodejrze to oni spadna on jest slaby!!!

do hqq - 5 kwietnia 2014, 19:12:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oczywiscie - każdy dołoży kupując bilet.
Ty pewno wpłacasz co miesiąc na swój klub 5000... Na większość klubów pieniądze prócz sponsorów łoży miasto. Na Stróże z gminy idą śmieszne wręcz pieniadze. Senator sam szuka sponsorów i z tych środków klub funkcjonuje. Nie wiem wiec, o co Ci chodzi? Kibice wspierają klub kupując bilety a Ty widze masz jakiś inny sposób na zdobywanei pieniedzy dla klubów.

@@@ - 5 kwietnia 2014, 19:17:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
i co się spinasz od 2 lat na stadionie w strózach jest po 200 -300 ludzi do kogo macie pretensję ? na necie każdy cwaniak.

zks - 5 kwietnia 2014, 19:18:19 - *.016.c94.petrotel.pl
Kolejarz do 55 prowadzil gre, a potem z miejsca obrona Czestochowy (chyba taka taktyka) co skonczylo sie 3 punktami dla Wisły, szczesliwymi ale po znacznej przewadze w ost 30 minutach. Cecherz po stracie gola chyba sie obrazil bo najpierw sie krecil przy srodku boiska a potem poszedl do szatni.

@@@ - 5 kwietnia 2014, 19:18:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
nie mówie o warunkach do grania gdzie w przyszłym sezonie trzeba by wynajmować gdzieś boisko aby licencje 1 ligową dostać .Jak macie jeden z drugim pisac to le0piej cicho być .

xxx - 5 kwietnia 2014, 19:20:23 - *.219.c88.petrotel.pl
Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Magdoń uderzał z ok 20 metrów, piłka odbiła się od kogoś i spadła na głowę Janusa, który stał na 5-6 metrze i wpakował. Kacprzycki lekko wystraszony, ale dużo pokazywał się do gry i w ogóle. W ostatniej akcji zepsuł sytuację 3 na 1. Ps: widział ktoś reakcje Szczepana po bramce? :D Podobno znowu coś odwalał. Ławki rezerwowych Gości nie uciszał ? :D

oo - 5 kwietnia 2014, 19:22:40 - *.free.aero2.net.pl
Cecherz musi zostać i jak wrócą zawodnicy po kontuzjach to wam napinacze jeszcze szczęki opadną. A senator jeszcze sie rozmysli i 1 liga będzie w Stróżach.

aa - 5 kwietnia 2014, 19:24:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szczeki wiecznie nic niegraja kopanina mowilem jak odchodzil maciek kowalczyk ze on stanowil 50% zespołu i miałem racje !!!

napinacz - 5 kwietnia 2014, 19:25:18 - *.online.de
tak dziecko a ty z nerwów gryziesz klawiature i od razu będzie awans do esktrakalsy jak wróca i mi szczęka opadnie oj bidoku bidoku.

aa - 5 kwietnia 2014, 19:28:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kolejarz jak niebedzie wietrzenia szatni to spadnie ludzie jestem na każdym meczu w stróżach i od kilku spotkan widze nieporadność zero zgrania co pol roku wymieniają piłkarzy nom jaja jak oni maja być zgrani jaja no musza podjąć sensowne decyzje !!!

Lm - 5 kwietnia 2014, 19:29:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak więc mobilizować ludzi, aby na Flote był komplet - pokażcie że zależy Wam na Koleajrzu i 1 lidzie.

Kolejarz - 5 kwietnia 2014, 19:39:44 - *.extreme-net.one.pl
Do Lm masz całkowita racje , tak jak pisałeś w niższych ligach chodzilo o wiele wiecej ludzi a co za tym idzie ze zapotrzebowanie jest. Tak wiec do Klubu :wiecej plakatow w Strozach i okolicach bo jak ktos ma przyjsc na mecz jak nikt nie wiem ze jest mecz ? po drugi ludzi trzeba zachecic zeby przyszli czyli jakies konkursy w przerwach meczowych w ktorych mozna wygrac bilety dla calej rodziny na następny mecz , po trzecie zrobić tak z biletami jak jest na Sandecji , czyli kobiety i dzieci za darmo, po czawrte zrobić jakies znizki na sektor D czy dla ludzi ktorzy wchodzą na mecz i kibicują , po piate bez urazy oczywiscie zarzad w Kolejarzu to też sie wytarł juz dawno temu , potrzeba tam młodych ludzi z pomysłem a nie starych malo kumatych. MOBOLIZAJA NA FLOTE I JAZDA PANOWIE !!!!!!!!! KOLEJARZ....

Qba - 5 kwietnia 2014, 19:47:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@fan - jakby kolejarz kończył mecze na wiosnę w 80 minucie to nie miałby 15 pkt a 8 pkt. SPW

Stomil - 5 kwietnia 2014, 20:01:25 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo ziomki! uratowaliście mi kupon

Ziko - 5 kwietnia 2014, 20:07:09 - *.opera-mini.net (*.61.140.226)
Komu zależy na kolejarzu?Nikomu!Grześ dobrze sie ożenił Maciusiowi dom Stasiu postawił sponsorzy się wycofują bo czują pismo nosem to trzeba kończyć. Po co utrzymywać klub jak zysków z tego nie ma?

olo - 5 kwietnia 2014, 21:09:10 - *.191.c72.petrotel.pl
Kolejarze nie załamujcie się,nie byliście wcale gorszym zespołem od Wisły,która
zagrała kolejny beznadziejny mecz a mimo to wygrała.Posadzić tylko pana trenera na ławie bo to co wyprawiał dziś do spółki z sędzią technicznym to istny kabaret.

aa - 5 kwietnia 2014, 21:13:48 - *.free.aero2.net.pl
kogut już ma dość tego jarmarku i najprawdopodobniej w czerwcu zamknie interes, albo sprzeda za grosze komuś licencje albo spadną do 2ligi a za rok do 3 i problem sam się rozwiąże. Niane i Trochim przejdą do Sandecji bo zawsze tam są mile widziani a inni gracze typu gryźlak wylądują tam gdzie zaczynali kariery, przepraszam przygodę z piłką czyli poprad rytro.

zks - 5 kwietnia 2014, 21:14:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zachowanie trenera gości Przemysława Cecharza w dniu dzisiejszym było skandaliczne. Szanowny Panie Trenerze przegrywać też trzeba u mieć, czasami nawet w końcówce.Pajacowałeś Pan przez cały mecz, Pana drużyna grała anty piłkę bez pomysłu, naprawdę nie dało się tego oglądać, nie stworzyła sobie ani jednej ciekawej sytuacji. Rozluźnij poślady człowieku i zachowuj się byle jak ale zachowuj.

mati - 5 kwietnia 2014, 22:03:36 - *.9.125.36
wisla ok ale nasz bramkarz potrzebuje pokory a nie wychodzenia i to bezmyslnego z bramki

xxx - 5 kwietnia 2014, 23:31:24 - *.219.c88.petrotel.pl
Szczepan coś odwalał po bramce i po zakończeniu spotkania. Podobno coś wykrzykiwał do trybun. Jest dobrym bramkarzem, ale mega szalonym.

apolbass - 6 kwietnia 2014, 6:36:35 - *.182.130.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie czytałem co pryszczate napisali powiem Wam cos Warto zyc dla takich chwiljaka była wczoraj, kiedy druzyna dziekuje ci za to ze przez 90minut darles jape bramka w 91minucie, wy w wiekszosci nie zaznacie nidgy tego uczucia chyba ze przed tv, to bylo cos, dziekuje ze jestem kibicem Panie

aa - 6 kwietnia 2014, 6:46:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przemek cecherz odejść sam podaj się do dymisji jeśli masz wgl honor wypad ze stroz!!!!!!!!

fan Wisła - 6 kwietnia 2014, 9:04:48 - *.class96.petrotel.pl
Fart wrócił !! Gra- piach !Trener Kaczmarek, nie ułoży już tego zespołu! Będą grali kaszanę !!

aa - 6 kwietnia 2014, 9:42:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przemysławowi Cecherzowi po raz kolejny puściły nerwy
Trener Kolejarza Stróże, Przemysław Cecherz, po strzelonej bramce wybuchł złością. Przebiegł całą długość boiska z pretensjami do sędziego liniowego. Twierdził, że rzut rożny w ogóle się nie należał, a bramka padła z pozycji spalonej. Rzut rożny był jednak ewidentny, a spalonego nie było – pokazują to powtórki.

Trener gości w drodze do szatni zachowywał się bardzo wulgarnie, kierując różne epitety w kierunku napotkanych osób. Konferencja przebiegła w bardzo niemiłej atmosferze. Cecherz insynuował, że Wisła ma wysokich zawodników i dobrze gra w powietrzu, a sędzia o tym wiedział i to wykorzystał, przyznając rzut rożny w ostatnich minutach.
Poza absurdalnymi oskarżeniami, trener Kolejarza postanowił wdać się również w wymianę zdań z przedstawicielami lokalnych mediów.
Jeden z dziennikarzy zwrócił się do trenera Cecherza i jednocześnie nagrywał konferencję za pomocą tabletu Apple'a. Wtedy trener odpowiedział: - Mógłby Pan pokazać twarz jak zadaje pytanie, bo ja jabłko widzę.
Dziennikarz odsłonił twarz. - No, w sumie różnicy nie widać. Twarz podobna do jabłuszka. Można tak trzymać - dodał Cecherz.

wislak - 6 kwietnia 2014, 10:29:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Duzo lepszy mecz niz ostatnie w wykonaniu naszych piłkarzy.
Na duzy plus zasługują - Janus, Wlazło i Sekulski (cały mecz walczył i świetnie bił stałe fragmenty, szkoda, że nie miał szczęścia przy tym strzale w słupek).
Oby zdobyli jakieś punkty z Puszczą, a potem w Wielką Sobotę z Chojniczanką czas na frekwencję przynajmniej 3 tys i zwycięstwo

fan Wisła - 6 kwietnia 2014, 10:31:23 - *.213.c87.petrotel.pl
Do ZKS: Gościu: zawsze chodziłem na mecze i chodzę nadal caly czas ! Mogę założyć się, że byłem o wiele więcej razy niż Ty !!Więckiewicz, Zaborowski, Stępniak...- tacy kiedyś grali, a Ciebie synciu, na świecie nie było !!

zks - 6 kwietnia 2014, 11:23:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Staz na stadionie nie upowaznia do bezpodstawnej krytyki.

P - 6 kwietnia 2014, 11:42:18 - *.107.c95.petrotel.pl
Mecz słaby. Wisła prowadziła grę, ale słabo jej to wychodziło. Kolejarz grał z kontry, dwa czy trzy razy mogło im to wyjść. W dwóch wyjściach do piłki przed pole karne pomylił się Szczepankiewicz, raz uratował go faulem Wlazło, za co dostał żółtą kartkę. Do pochwały to chyba tylko Janus za bramkę i dobrą formę od kilku meczów. Na minus dla mnie od kilku meczów Kaczmarek, który zwalnia akcje, podaje niedokładnie i do tyłu - następnym razem dałbym pograć więcej Kacprzyckiemu.

zks1947 - 6 kwietnia 2014, 18:40:17 - *.c154.petrotel.pl
Z piłkarzy, którzy dostali szanse najsolidniej zagrał Radic (dziwne, że gra tak mało). Szczepankiewicz bardzo nie pewny, Taar bezbarwny, Kacprzycki mógłby zagrać od początku. Pierwsza połowa mizeria w drugiej Wisła przejęła jakby inicjatywę i pojawiły się sytuację. To co robił Cecherz kwalifikowało się do odesłania na trybuny. Wyszła słoma z butów, beznadziejne pajacowanie.

do fan wis - 8 kwietnia 2014, 17:09:58 - *.218.c81.petrotel.pl