6 kwietnia 2014, 19:52:36 - bartekwr9
Łukasz Jarosiński zadebiutował w Hønefoss BK

Łukasz Jarosiński zadebiutował w barwach Hønefoss BK w przegranym 3-4 (1-3) wyjazdowym spotkaniu 1. kolejki norweskiej Adeccoligaen (II poziom) z Bærum SK. 25-letni bramkarz rozegrał pełne 90 minut.

6 kwietnia 2014, 18:00 - Sandvika (Sandvika Stadion)
Bærum SK 4-3 Hønefoss BK
Andreas Aalbu 5, 24, 49, Amahl Pellegrino 10 - Mats André Kaland 33, Roope Riski 58, Aleksander Solli 87 (k)

żółte kartki: Anders Emil Nedrebø, Lars Rønningen Sandbu (Bærum SK).

sędziował: Kai Erik Steen (Bergen).

W barwach Bærum SK wystąpił polski bramkarz Grzegorz Flasza, który rozegrał całe spotkanie.

nie znaju - 6 kwietnia 2014, 20:09:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten Aalbo to musiał być zawsze pierwszy w dzienniku...

pruszcz - 6 kwietnia 2014, 20:36:54 - *.top.net.pl
czemu nius jest o debiucie Jarosinskiego, a nie o wystepie Flasza z adnotacją że w barwach Honefoss zadebiutował Jarosiński?

@ z - 8 kwietnia 2014, 23:31:20 - *.tktelekom.pl
Wynika to z tego, że Łukasz jest z Wałbrzycha, a Grzesiek z Ropczyc. 90 minut dyskryminuje "ścianę wschodnią" ;-P