7 kwietnia 2014, 20:54:42 - Monki
Gol Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski zdobył gola z rzutu karnego dla Trabzonsporu w wygranym 3-0 (1-0) spotkaniu 28. kolejki tureckiej Spor Toto Süper Lig z Gençlerbirliği SK. Reprezentant Polski w 69. minucie został zmieniony przez Yusufa Erdoğana. Było to trzecie trafienie Polaka w obecnym sezonie.

7 kwietnia 2014, 19:00 - Trabzon (Hüseyin Avni Aker Stadyumu)
Trabzonspor Kulübü 3-0 Gençlerbirliği SK
Adrian Mierzejewski 25 (k), Paulo Henrique 75, Yusuf Erdoğan 86

żółta kartka: Mustafa Yumlu (Trabzonspor).

sędziował: İlker Meral (Balıkesir).

Trabzonspor zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 42 punktów.

ojej gol z karnego i do kadry?
Tylko po co? jak gra to zawsze wszystko marnuje albo źle zagrywa lub ciągnie się z piłka... na cały mecz zagra 2 -3 piłki a wychwalany jest jakby cała gra repry zależała od jego geniuszu.

zbyszek491 - 7 kwietnia 2014, 21:20:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ddd
wedle takiego rozumowania to nikt nie powinien grać w kadrze, bo prawie każdy gra w kadrze źle. Mierzejewski to dobry piłkarz i warto dać mu jeszcze się pokazać.

zyga - 7 kwietnia 2014, 21:36:40 - *.gdansk.vectranet.pl
Nie sprawdził się w kadrze.....nigdy

tt - 7 kwietnia 2014, 21:41:14 - *.colocat.ru
polsce kopacze to sabotażyści działający na szkodę Polski,za co powinni być postawieni przed sądem i ukarani zesłaniem na 10 lat ciężkich robót na sybir

Rafał - 7 kwietnia 2014, 21:42:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mierzej do kadry.

@zbyszek49 - 7 kwietnia 2014, 21:57:58 - *.polkowice.vectranet.pl
Jakoś trudno mówić o dawaniu szansy w kadrze komuś kto w miarę często w niej gra

z - 8 kwietnia 2014, 0:05:32 - *.ssp.dialog.net.pl
jakbysmy w koncu nie grali ustawieniem 4-5-1 bo poza nami tylko san marino i liechtenstein takim graja to by w kadrze pokazal co umie ale jak polska mysl szkoleniowa uwaza ze w pilce jest najwazniejsze nie stracenie bramki a nie ich strzelanie to jest jak jest

Wiselka - 8 kwietnia 2014, 7:24:44 - *.229.249.104
Fajnie ze strzelil

MisiekNSZ - 8 kwietnia 2014, 8:59:13 - *.olsztyn.vectranet.pl
Mierzej do kadry!

obserwator - 8 kwietnia 2014, 10:29:52 - *.skierniewice.vectranet.pl
Do jakiej kadry? Jego wrzutki nie mijają nawet pierwszego przeciwnika. Żal było na to patrzeć. No chyba że na San Marino albo Lichtenstein.