8 kwietnia 2014, 20:22:09 - mistico
Arka załatwiona przez Arka

W pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Polski Zagłębie Lubin wygrało na własnym stadionie z Arką Gdynia 3-0 (1-0). Dwie bramki strzelił Arkadiusz Piech, a wynik ustalił David Abwo. Rewanż zostanie rozegrany 16 kwietnia o godz. 18:30 w Gdyni.

Mecz lepiej rozpoczął się dla drużyny gospodarzy. W 8. minucie Johan Bertilsson podał na prawe skrzydło do Davida Abwo, ten odegrał w pole karne do szwedzkiego pomocnika, który zdołał zgrać piłkę na piąty metr do Arkadiusza Piecha. Napastnik Zagłębia oddał lekki i minimalnie niecelny strzał. Goście próbowali odpowiedzieć chwilę później, ale futbolówka po uderzeniu Tomasza Kowalskiego przeleciała nad poprzeczką. W 15. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Abwo otrzymał bardzo dobre podanie ze środka pola, wyprzedził obrońców Arki i, będąc w polu karnym, zagrał wzdłuż bramki do Piecha, który sfinalizował tę akcję.

Kolejna groźna sytuacja miała miejsce dopiero w 34. minucie, kiedy na strzał z dwudziestu metrów zdecydował się Ľubomír Guldan. Słowak uderzył mocno, ale w środek bramki i Michał Szromnik nie miał problemów ze złapaniem piłki. Sześć minut później gospodarze przeprowadzili składną akcję. Bartosz Rymaniak zagrał do Abwo, ten natychmiast odegrał w pole karne do Bertilssona, lecz jego strzał był niecelny. Chwilę później Arka mogła doprowadzić do wyrównania, ale Adrian Budka nie wykorzystał dobrego dośrodkowania Pawła Oleksego i nie trafił w bramkę Zagłębia. W ostatniej minucie pierwszej połowy Bertilsson otrzymał dobre podanie ze środka pola. Szwed wbiegł w pole karne, lecz piłka po jego strzale minęła słupek.

Na początku drugiej połowy po nieporozumieniu pomiędzy obrońcami Arki w dobrej sytuacji znalazł się Piech, ale Szromnik wybiegł daleko od bramki i wybił piłkę spod nóg napastnika, dzięki czemu uratował swoją drużynę przed stratą bramki. Na kolejną groźną sytuację trzeba było poczekać do 68. minuty. Abwo dobrze zagrał do wybiegającego Piecha, ten odegrał w pole karne do Michala Papadopulosa, ale czeski napastnik minimalnie minął się z piłką. Minutę później gospodarze dopięli swego. Papadopulos podał pomiędzy obrońcami Arki do Aleksandra Kwieka, który znalazł się przed bramkarzem gości. Pomocnik Zagłębia zagrał jeszcze do Piecha, a ten nie miał problemów z trafieniem do pustej bramki. W 75. minucie padł trzeci gol dla zespołu gospodarzy. Po szybkim kontrataku Abwo uciekł Mateuszowi Cichockiemu, ładnym zwodem minął Szromnika i uderzył wprost do bramki z najbliższej odległości. Do końca meczu żadna z drużyn nie stworzyła sobie sytuacji do strzelenia kolejnych bramek.

8 kwietnia 2014, 18:30 - Lubin (Stadion Zagłębia)
Zagłębie Lubin 3-0 Arka Gdynia
Arkadiusz Piech 15, 69, David Abwo 75

Zagłębie: 1. Silvio Rodić - 21. Bartosz Rymaniak, 7. Jiří Bílek, 24. Elvedin Džinić, 3. Đorđe Čotra - 20. David Abwo, 33. Ľubomír Guldan (88, 5. Adam Banaś), 58. Manuel Curto (76, 28. Łukasz Piątek), 31. Johan Bertilsson (67, 27. Michal Papadopulos), 6. Aleksander Kwiek - 11. Arkadiusz Piech.

Arka: 13. Michał Szromnik - 2. Gláuber, 6. Mateusz Cichocki, 28. Kamil Juraszek, 23. Paweł Oleksy (51, 29. Maciej Koziara) - 16. Adrian Budka, 15. Radosław Pruchnik, 33. Tomasz Jarzębowski (46, 20. Marcin Radzewicz), 14. Mateusz Szwoch, 9. Tomasz Kowalski - 22. Arkadiusz Aleksander (85, 21. Jakub Bach).

żółte kartki: Kwiek, Piech - Gláuber, Aleksander.

Arka oddała mecz.

Paprykarz - 8 kwietnia 2014, 20:23:41 - *.169.42.25 (*.0.250.202)
Tylko Pogon MKS!!

oślepek - 8 kwietnia 2014, 20:24:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Finał Jaga-Zagłębie, Zeta bez Masła i Goulona nie da rady, a Probierz da kopaczom z Jagi ekstra motywację.

Volcan - 8 kwietnia 2014, 20:24:31 - *.olsztyn.vectranet.pl
Szkoda, ostatni reprezentant 1 ligi . W rewanżu raczej nic nie zmienią.

rep - 8 kwietnia 2014, 20:24:43 - *.eimperium.pl
Brawo

KKS - 8 kwietnia 2014, 20:24:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To co robił w tym meczu Kwiek Piech i Abwo to klasa Europejska . Jeżeli nic złego się tam nie stanie to Zagłebie może zagrać w fazie grupowej Ligi Europy.

kibic92 - 8 kwietnia 2014, 20:25:16 - *.dynamic.chello.pl
Jestem długo po gwizdku ;/ Za to mam dwa pewne infa. Zagłębie puchary i spadek.

asda - 8 kwietnia 2014, 20:25:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Arka z czym do ludzi, finał PP za wysokie porgi dla śledzi...

max - 8 kwietnia 2014, 20:25:47 - *.162.98.252
Błędy w obronie i taki wynik.

leon - 8 kwietnia 2014, 20:26:00 - *.centertel.pl
No i przez takie durne losowanie drabinek tak slabe druzyny jak arka zachodza tak daleko.. a frekwrncja??? Hhahahaha. Tysiac byl? W Gdansku bylo 11 tys a smiali sie , ze malo :D ?

pooo - 8 kwietnia 2014, 20:26:55 - *.client.duna.pl
finał powinny byc jaga-zawisza

Sajmon - 8 kwietnia 2014, 20:28:20 - *.dynamic.chello.pl
Liga ważniejsza,to było widać.

KKS - 8 kwietnia 2014, 20:29:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To nie błedy w obronie to skuteczność zawodników Zagłebia. Arka nie taka słaba jak wskazuje wynik mimo że nie grali tacy zawodnicy jak Ślusarski. Kibiców nie było tysiąc na oko 5 tysięcy.

Jatu - 8 kwietnia 2014, 20:30:06 - *.dynamic.chello.pl
Można się było tego spodziewać. Komentatorzy mocno niedoinformowani. Zero researchu. Arka ledwo skompletowała 11, na ławce bramkarz, beznadziejny Radzewicz, dwóch kontuzjowanych i 3 juniorów bez debiutu.

bako - 8 kwietnia 2014, 20:30:33 - *.56.13.25
Final Zaglebie - Zawisza !!!!

M - 8 kwietnia 2014, 20:31:19 - *.69.251.21
alez ta arka cieeeeeeeeeeeenka

bako - 8 kwietnia 2014, 20:32:00 - *.56.13.25

o bojciu - 8 kwietnia 2014, 20:32:34 - *.bartnet.pl
W Zagłębiu w pierwszym składzie wystąpiło 3 polaków, Boże co to za szkolenie młodzieży ;/

@ - 8 kwietnia 2014, 20:35:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahahah 5 tys :D :D :D :D ? ???? ? ? chyba z wszystkimi ludźmi w promieniu 10 kilometrów od stadionu :D

ciupakabra - 8 kwietnia 2014, 20:37:37 - *.gdansk.vectranet.pl
KKS...jasne...LM ...daj spokój

Lechista - 8 kwietnia 2014, 20:38:04 - *.wlan.chf.cork.eircom.net
Leos mlotku Arka byla w polfinale 2 lata temu a tej reorganizacji niece bylo.

olo - 8 kwietnia 2014, 20:41:49 - *.gdansk.vectranet.pl
Teraz zacznie się w Arce, ze kontuzje, kartki ze awans. Ludzie przeciez Arka jest cienka jak spaghetti więc o czym wy marzycie. Jak nie potrafią wygrać z jedną ze słabszych drużyn ekstraklasy to po ta wasza napinka na awans albo finał PP

arni - 8 kwietnia 2014, 20:46:59 - *.dynamic.chello.pl
dobrze, bo Arka to poziom Puszczy Niepołomice, kibicowsko i sportowo (nie obrażając oczywiście Niepołomic). Nie dało się tego oglądać z głosem, doping jak na V lidze. A Zagłębie jest obecnie najsłabsze w całej Ekstraklasie.

DENIS - 8 kwietnia 2014, 20:49:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Będzie ciężka sprawa w rewanżu

amadeo - 8 kwietnia 2014, 20:50:32 - *.lubin.vectranet.pl
3 raz w historii finał dla Zagłębia, do trzech razy sztuka, Puchar musi być nasz a w lidze minimum 14 miejsce.

mim - 8 kwietnia 2014, 20:50:39 - *.158.217.75.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Olo krecie ,Arka jest w pierwszej lidze ,grała w wiekszosci juniorami znaffco futbolu .

xXx - 8 kwietnia 2014, 20:53:50 - *.play-internet.pl
Arka zobaczy ekstraklasę jak świnia niebo.

oo - 8 kwietnia 2014, 20:59:54 - *.dynamic.mm.pl
Arka zagrała praktycznie 7 zawodnikami spoza pierwszej "11". zaryzykowali i sie nie udało

pasjans - 8 kwietnia 2014, 21:10:01 - *.play-internet.pl
finał zapowiada się pasjonujący na Stadionie Narodowym na 58000 miejsc, zasiądzie 5000 widzów. Brawo PZPN.

TAG - 8 kwietnia 2014, 21:10:20 - *.dynamic.chello.pl
Jak na taki skład Arki, grając absolutnymi debiutantami którzy nawet nie grali w III-ligowych rezerwach to Arka podjęła rękawicę
Dla nas ważniejsza jest liga. dla Zagłębia Puchar

kibic - 8 kwietnia 2014, 21:10:46 - *.siec.alfa.pl
rewanż będzie tylko formalnością i biesiadą obu ekip kibiców , Zagłębie może już szykować się na finał P.P

Kibic WKS - 8 kwietnia 2014, 21:17:18 - *.53.207.141
Gratulacje dla Braci z Lubina! Trzymajcie jutro za nas kciuki w meczu z Jagiellonią. Spotkamy się w finale przyjaźni na Narodowym! Tylko Zawisza!!!

Siwak - 8 kwietnia 2014, 21:30:53 - *.play-internet.pl
No to spotkam się ze swoim kuzynem Delimatą z Zawiszy na finałowym meczu przyjazni w Warszawie.ore ore siabadabada Zagłębie!!!

Nilson - 8 kwietnia 2014, 21:32:25 - *.174.107.241
ZL Spadek !

Kibic WKS - 8 kwietnia 2014, 21:34:23 - *.53.207.141
Finał powinien być w tym sezonie rozegrany w Bydgoszczy. Poniżej argumenty:
1. Na Narodowym będzie tylko 10 procent zapełnienia trybun.
2. W Bydgoszczy będzie komplet. Trybuny A i C dla kibiców Zawiszy. Trybuny B i D dla braci z Zagłębia.
Póki jeszcze można - przenieście finał do Bydgoszczy.

or - 8 kwietnia 2014, 21:38:36 - *.rev.pro-internet.pl
Arka dno!!Ani obrony ani ataku!!!.Z taką grą to pasują tylko do I ligi!!.Moim zdaniem Arka nie awansuje w tym sezonie do zaściankowej ekstraklasy!!.Niech prezydent Gdyni zapomni o możliwości awansu!!.

legnica - 8 kwietnia 2014, 21:39:19 - *.adsl.inetia.pl
Finał powinien być w Poznaniu, kij z narodowym, Zawisza bedzie miala blisko i ZL bedzie miało blisko.

adi - 8 kwietnia 2014, 21:45:40 - *.gdansk.vectranet.pl
jo jo sikora , wszyscy półfinaliści sa w waszym zasięgu.

ghettowzl - 8 kwietnia 2014, 21:47:51 - *.ssp.dialog.net.pl
ZL na rewanż jedzie bez Piecha i Kwieka, więc duże osłabienie.

ZL - 8 kwietnia 2014, 22:11:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zakładając finał Zawisza - Zagłębie to mecz powinien odbyć się w Poznaniu.

xyres - 8 kwietnia 2014, 22:12:34 - *.dynamic.chello.pl
finał tylko na Narodowym !

BI - 8 kwietnia 2014, 22:13:20 - *.dynamic.chello.pl
Czyli jak Jaga przejdzie Zawiszę, to puchar ma w kieszeni, bo Jaga z II-ligowcami w finale potrafi sobie radzić

pooo - 8 kwietnia 2014, 22:15:48 - *.client.duna.pl
najlepszym zespołem w europejskich pucharach była by jagiellonia najwyzej rozstawiona jest??????????????????????????????????

Abwo - 8 kwietnia 2014, 22:16:08 - *.30.2.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sikora odejdz , wstydu oszczedz

kolo - 8 kwietnia 2014, 22:22:17 - *.client.duna.pl
finał zawisza-jaga najlepiej by bylo kibiców przyszlo by choc sporo??

@kolo - 8 kwietnia 2014, 22:57:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No na pewno by przyszło sporo...
Zawisza - protest
Jaga - zakaz wyjazdowy...

Bocian - 8 kwietnia 2014, 23:01:21 - *.range86-165.btcentralplus.com
zaglebie wygra jezeli sedzia nie Pomorze jagieloni jak to bylo z Pogon ale mam nadzieje ze to zawisza zagra w finale z zaglebiem i puchar zdobedzie zaglebi bo graja naprawde ladnam pilke

S_S - 8 kwietnia 2014, 23:02:18 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Zagłębie !!!
Personalnie to obecnie TOP 5 Ekstraklasy i jak już ktoś z tej 4-ki ma nas reprezentować w pucharach to oby to byli miedziowi. Mimo lepszej postawy w lidze Zawisza jakoś mnie nie przekonuje ... a jaga to już wogóle .... lepiej nie gadać ... gdzie oni do Europy

FTP - 8 kwietnia 2014, 23:28:55 - *.dynamic.chello.pl
oby Zaglebie wygralo ten puchar, to bedzie mniejsze zlo w porownaniu to reszty ekip, ktore zostaly i tego co prezentuja w kontekscie europucharow. kadrowo daja rade, pewnie jeszcze sie wzmocnia a mysle, ze Orest ich w miare przygotuje.

@oslepek - 8 kwietnia 2014, 23:36:01 - *.polkowice.vectranet.pl
Chyba cie pogruchotało z tym tekstem. Finał WZL z Zawiszą. Mecz Przyjaźni...finał Pucharu Polski dla Najlepszych ekip w Polsce jełopie. WZL i Zawisza!!!

3dplayer.p - 8 kwietnia 2014, 23:48:38 - *.85-237-181.tkchopin.pl
Szkoda ze taki wysoki wynik... W Gdyni mogło być ciekawie... a teraz to mecz bez emocji...

zzyx - 8 kwietnia 2014, 23:50:12 - *.bielskobiala.vectranet.pl
To bez znaczenia kto nas będzie "reprezentował" w Europie, bo na ten epizod pies z kulawą nogą nie zwróci w tej Europie uwagi.

leon - 9 kwietnia 2014, 0:33:40 - *.231.17.0.koba.pl
Czyli Zagłebie przekupiło Arkę? Puchar i tak do Białegostoku pojedzie

Tusku - 9 kwietnia 2014, 0:49:44 - *.opera-mini.net (*.77.89.24)
Jaki kraj taki finał PP :-Djeśli ZL- Jaga kibiców około 2 tys.jak z Bydziom coś więcej do 4 tys. Kocham ten kraj :-D

narodowy - 9 kwietnia 2014, 1:30:11 - *.134.76.66
No to będzie niezła beka na finale. W Lubinie podobno 4 tys było. Jutro nie wiem ile będzie ale też maksymalnie tyle. Na pewno na finale nie będzie problemu ze strefami buforowymi Akurat wtedy kiedy pzpn to wszystko uporządkował to ekipy w finale nie będą takie jak oczekiwano Tak to jest jak się robi za dużo reform. Trzeba było ligę powiększyć do 18 albo zostawić tak jak było. A tak Legie, Wisły, Lechy uznały że za ciężki sezon przed nimi i olali pucharek

BI - 9 kwietnia 2014, 1:52:26 - *.dynamic.chello.pl
do @kolo:
Przypomnij sobie kolego na jakie rozgrywki jest ten zakaz wyjazdowy i kto go nałożył.

j - 9 kwietnia 2014, 3:24:52 - *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net
PINOKIO gdzie masz kibicow

Darek - 9 kwietnia 2014, 3:34:54 - *.dynamic.chello.pl
Jutro drugi kubeł lodu na zespół ze wschodu po Lechu Zawisza jedzie 3:0 i mamy fajny finał Zaglebie Zawisza hej!!

Kibic WKS - 9 kwietnia 2014, 6:58:23 - *.53.207.141
Póki jeszcze czas - przenieście ten finał do Bydgoszczy, bo będzie marketingowa klapa.
Naprawdę, lepszy komplet widzów w Bydgoszczy, niż 10% na Narodowym.
A ekipy Legia, Wisła, Lech po prostu odpadły, bo były słabsze, a nie celowo.

tadeusz - 9 kwietnia 2014, 8:44:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Sikora ponawiam swoją ofertę,transport gratis kierunek Szczecin.Tylko szybko bo po następnym przegranym meczu,trzeba będzie płacić.

hanys - 9 kwietnia 2014, 9:51:10 - *.devs.futuro.pl
Aż strach pomyśleć, co z naszym zdobywcą PP zrobi przeciwnik w eliminacjach LE,skądkolwiek by nie był.
Strach się bać.

wuwq - 9 kwietnia 2014, 9:56:00 - *.dynamic.chello.pl
jest gdzieś powtórka tego meczu kurde byłem w pracy?

deiv - 9 kwietnia 2014, 10:12:11 - *.dynamic.chello.pl
Finał Zawisza - Zagłębie :D

karl - 9 kwietnia 2014, 10:25:23 - *.play-internet.pl
Ja to bym kibicom Zawiszy radził poczekać z tym zakładaniem na szyję złotych medali. Lechia też była pewna swego i została sprowadzona na ziemię

emigrant - 9 kwietnia 2014, 10:54:54 - *.play-internet.pl
to było do przewidzenia ze lubinki przejda arke a to dla tego aby zawodnik poszedł do arki za darmo wiadomo o kogo chodzi ,dla mnei to smiech na sali te całe zagłebie z czym oni chcą zawojować ? dostali najsłabszych zawodników w tej drabince jakich mogli dostac w lidze dostają od kazego becki.I co napinacze z lubina mam rację pokemony ?

medze - 9 kwietnia 2014, 11:13:43 - *.dynamic.chello.pl
a co powiecie jak Arka wygra u siebie 3-0 i bedzie dogrywka i strzeli 4 bramke i awansuje cuda sie zdarzaja.

Miedziowy - 9 kwietnia 2014, 11:38:05 - *.opera-mini.net (*.168.172.27)
@emigrant Wiem, że bardzo trudno znaleźć ci jakiś sensowny argument, żeby oczernić Zagłębie ale robisz to strasznie nieudolnie i zrobiłeś z siebie tylko błazna
Z tym zawodnikiem to już całkiem się ośmieszyłeś Oleksy jest tak cienki, że nie nadaje się nawet na 1. Ligę w dodatku to człowiek kontuzja (wczoraj opuścił boisko w 51 minucie z powodu... kontuzji).
Zacznij kibicować swojemu klubowi, chodź na mecze a nie swój wolny czas spędzasz przed komputerem pisząc jakieś smuty, których nikt nie czyta

Miedziowy - 9 kwietnia 2014, 11:41:23 - *.opera-mini.net (*.168.172.27)
Zagłębie jest jedynym zespołem, który w tej edycji PP nie stracił nawet gola! A bilans bramkowy przedstawia się imponująco - 11 goli strzelonych, 0 straconych.

TCZEW - 9 kwietnia 2014, 12:15:22 - *.adsl.inetia.pl
Koniec zgody na lini Arka-Górnik Wałbrzych!! Z powodu nie wspierania przez Wałbrzyszan Arki na meczach na DŚL,no i jeszcze ta frajerska strata 4 flag...

do TCZEW - 9 kwietnia 2014, 13:07:48 - *.seas-nve.net
nie pekaj, arka ma same zgody w PL, wiec to dla nich zadna strata... w koncu nie ma sie co dziwic, tak bylby wpie**ol co 50km na wyjezdzie :D

Zulu Gula - 9 kwietnia 2014, 13:31:27 - *.play-internet.pl
Stadion Narodowy będzie pękał w szwach, na finale. Aż się boję czy trybuny wytrzymają takie przeciążenie tłumami kibiców. A z zagranicy ilu specjalnych gości przyjedzie na zaproszenie prezesa Bońka, by zobaczyć to wielkie wydarzenie piłkarskie.

Leon - 9 kwietnia 2014, 14:12:57 - *.239.125.190
do @Zulu Gula - masz rację, nie mogę się doczekać tego finału. Już rezerwuję miejsce w hotelu i bilety PKP w przeddzień finału. Musi być komplet - jak na inauguracji Euro.

PABLOPIAST - 9 kwietnia 2014, 14:27:27 - *.95.94.32.gl.digi.pl
Miedziowy@ racja tylko w karnych 4 gole w Gliwicach zdobycia Pucharu życzę. Zasługujecie na niego

jupek77 - 9 kwietnia 2014, 14:29:55 - *.internetdsl.tpnet.pl
Czy ktoś mi odpowie dlaczego w meczu "przyjaźni" pomiędzy KGHM a Arką kibice Arki siedzieli w sektorze gości a nie razem ze swoimi braćmi po szalu z KGHM na przodku?

aaaa - 9 kwietnia 2014, 14:50:13 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda. i tak sukces Arki 2 razy w ciagu 3 sezonów przejsc do polfinalu

Miedziowy - 9 kwietnia 2014, 14:59:32 - *.opera-mini.net (*.168.172.27)
@jupek 77 Dlatego, że nie pozwalają na to przepisy dot. bezpieczeństwa. Poza tym bilety na sektor gości są dużo tańsze. To miłe, że reklamujesz nazwę naszego właściciela
@PABLOPIAST Rzeczywiście, masz rację. Pozdro

TylkoLegia - 9 kwietnia 2014, 15:33:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A wyganialiście z młyna kibiców w szalach Zawiszy tak jak wyganialiście ludzi w szalach Arki na meczu z Zawiszą, czy już się ogarnęliście. Pytam bez napinki.

jupek77 - 9 kwietnia 2014, 16:03:44 - *.internetdsl.tpnet.pl
Miedziowy. Dzięki za stonowaną odpowiedź. Hmm, nie reklamuję. Wymieniam pierwszy człon nazwy zespołu. KGHM. Czyż nie?

k - 9 kwietnia 2014, 16:57:37 - *.rzeszow.mm.pl
Konieczna zmiana trenera!!!!!!!

leon - 9 kwietnia 2014, 17:23:25 - *.internetdsl.tpnet.pl
Po co Arka odpuściła puchar skoro zaszli tak daleko - nie rozumiem.
Polityka klubowa do ( )( ) nadaje.

@jupek77 - 9 kwietnia 2014, 17:25:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie,
nazwy sponsorów niech sobie będą na żużlu czy innej siatkówce...
Tylko MKS Zagłębie Lubin.

aaaaaaaaaa - 9 kwietnia 2014, 19:10:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lubin bez Arka piecha bylby pewnie juz na ostatnim miejscu meczy im wygral tyle a zespol slabiutki gwiazdy nie graja

Zaglebieee - 9 kwietnia 2014, 19:15:21 - *.dynamic.chello.pl
@kibic92
Nie poddawaj się, twardo bądź przy swoich racjach! Dobry jesteś. Pozdrawiam, Twój fan

FC Obora - 9 kwietnia 2014, 19:57:52 - *.devs.futuro.pl
Tylko WZL!

misiekl - 9 kwietnia 2014, 20:25:16 - *.ssp.dialog.net.pl
Jak czytam te komentarze to mam wrażenie że większość z nich piszą fani J. Janowicza. Zero konstruktywnych argumentów tylko szopy i krytyka. Pozdrawiam normalnych kibiców. Puchar dla Z.L.

DSW - 9 kwietnia 2014, 23:14:20 - *.dynamic.chello.pl
W Świdnicy niezmiennie,Wielkie Zagłębie!
Powodzenia Arek od nas...

kąpromi - 12 kwietnia 2014, 9:35:47 - *.bialnet.pl
No to zanosi się na to, że Zagłebie zagra w europejskich pucharach...

Kolejorz - 12 kwietnia 2014, 20:54:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arka rewanz wasz trzymamy kciuki w wielkopolsce Tylko Kolejorz na Pomorzu tylko Arka Gdynia powodzenia w rewanzu 3 - 0 a nawet wiecece i nastepnej rundy zycze powodzenia . Wielka trada Lech Poznań - Cracovia - Arka Gdynia zawsze z wami

TAG - 13 kwietnia 2014, 4:47:13 - *.114.143.69
Zagłębie! po życia kres! Tczew z wami!

jupek77 - 14 kwietnia 2014, 14:07:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
Arka siedziała w sektorze gości bo wolała zostać ze swoją zgodą - Lechem, który był z nimi na meczu w Lubinie. Ponadto zgoda KGHM-Arka to już w tej chwili fasada.
Arka dużo bardziej od KGHM woli Polonię Bytom, o Lechu czy Cracovii nie wspominając.
Gwoździem do trumny jest groteskowa zgoda z Falubazem.