11 kwietnia 2014, 19:53:43 - Monki
II liga: Znicz 0-1 Garbarnia

W spotkaniu inaugurującym 24. kolejkę II ligi wschodniej Znicz Pruszków przegrał na własnym boisku 0-1 (0-1) z Garbarnią Kraków.

11 kwietnia 2014, 18:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Znicz Pruszków 0-1 Garbarnia Kraków
Paweł Nowak 38

Znicz: 80. Paweł Pazdan - 13. Michał Jaczewski (73, 11. Daniel Nawrocki), 8. Arkadiusz Jędrych, 4. Andrzej Niewulis, 5. Marcin Bochenek - 7. Maksymilian Banaszewski (84, 14. Bartosz Niksiński), 20. Rafał Kosiec, 3. Michał Kucharski, 10. Michał Zapaśnik (69, 22. Krzysztof Kopciński), 19. Marcin Rackiewicz (59, 9. Maciej Machalski) - 16. Adrian Paluchowski.

Garbarnia: 12. Adrian Jękot - 3. Norbert Piszczek, 6. Mateusz Kowalski, 5. Marcin Pluta, 14. Przemysław Senderski - 15. Piotr Kaczor (73, 2. Sebastian Kokoszka), 7. Krzysztof Kalemba, 13. Karol Kostrubała, 16. Paweł Nowak, 18. Marcin Siedlarz (78, 8. Tomasz Metz) - 9. Tomasz Ogar (88, 17. Michał Górecki).

żółte kartki: Kucharski, Rackiewicz - Pluta, Siedlarz, Ogar, Kowalski, Jękot, Kokoszka.
czerwona kartka: Michał Kucharski (45. minuta, Znicz, za drugą żółtą).

Kosiec strzelił samobója.

p - 11 kwietnia 2014, 20:33:18 - *.opera-mini.net (*.22.79.66, 212.2.96.15)
wałek jak nic...

kamyk - 11 kwietnia 2014, 20:36:07 - *.play-internet.pl
Troche niespodzianka/...

p - 11 kwietnia 2014, 20:39:55 - *.opera-mini.net (*.22.79.66, 212.2.96.15)
wałek jak nic!...

bartek - 11 kwietnia 2014, 20:50:32 - *.sileman.net.pl
Kupon do wyrzucenia..

TP - 11 kwietnia 2014, 21:04:41 - *.dynamic.chello.pl
Proszę bardzo, trenerem ponownie został p. Szopa i jest wygrana. Większości pewnie wydawało się, że będzie łatwa wygrana Zniacza, ale został on szybko ugaszony.

profesorBa - 11 kwietnia 2014, 21:05:50 - *.nycmny.east.verizon.net
gratulacje dla Garbarni, Nowak wrócił, i jest wynik.

rks - 11 kwietnia 2014, 21:37:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ja mysle. Ze zaczynają sie cuda dziać w 2 lidze i bedzie tak do końca. Wiec moze mój ukochany radomiak tez wygra? :-) ,ace radomiak!!!!!

rks - 11 kwietnia 2014, 21:40:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

SO1906 - 11 kwietnia 2014, 21:56:26 - *.dynamic.chello.pl
Wystarczyło pozbyć się bajkopisarza i są efekty!

Ł3 - 11 kwietnia 2014, 21:57:05 - *.dynamic.chello.pl
Mecz kuriozum.Goscie nie oddali celnego strzału na bramke a wygrali mecz dzięki obroncy gospodarzy,który strzelił samobója-taki meczowy fuks,wypadek przy pracy.
Garbarnia-Dno,III liga.Gospodarze w 10 byli lepsi.Znicz-Frajerstwo,zamiast awansu jeszcze sie załapie na miejsce spadkowe jak nie poprawi skutecznosci.

profesorBa - 11 kwietnia 2014, 22:17:06 - *.nycmny.east.verizon.net
dlaczego tak często zmieniacie trenerów? Ten przedostatni był krótko, ale miał wyniki (oprócz 2-3 ostatnich meczów), a wydobył Garbarnie z ostatniego miejsca, jeśli się nie myle. Czyżby kolejna zmiana na dobre? Ktoś wspomniał, że ten meczyk to wałek. Może ktoś z Garbarni to ze swojej strony ogarnąć?

Olson - 11 kwietnia 2014, 23:01:27 - *.olsztyn.vectranet.pl
Fajnie ale i tak w Krakowie tylko HUTNIK!!!

VK - 11 kwietnia 2014, 23:52:37 - *.hsd1.il.comcast.net
Czy to prawda, ze miano najbardziej brutalnych kibiców w Krakowie maja kibice Garbarni ?

endo - 12 kwietnia 2014, 0:04:11 - *.centertel.pl
Dlaczego nie grał Artur Januszewski w Zniczu? Zabrakło profesora i wynik w plecy....

Kaka - 12 kwietnia 2014, 5:13:28 - *.lodz.mm.pl
i po kuponie przez debili Znicz

rand - 12 kwietnia 2014, 8:36:19 - *.play-internet.pl
Do Redakcji - nie wiem, skąd macie informację, że gola zdobył Nowak. "Skutecznie" główkował Andrzej Niewulis. Sprawdźcie gdzieś - jeżeli mi nie wierzycie - i skorygujcie. Pozdrawiam.
Co do meczu - Znicz nawet w dziesięciu przeważał, ale...liczy się to, co w sieci.

mogiel - 12 kwietnia 2014, 8:45:58 - REDAKCJA
Nasz przedstawiciel był na meczu. Zapewniam, że na 100% bramkę strzelił Paweł Nowak, zostało potwierdzone w przerwie na nagraniu TVP. Paweł Nowak zagrał piłkę z rzutu wolnego w światło bramki, a Andrzej Niewulis "przedłużył" tylko zagranie.

Ł3 - 12 kwietnia 2014, 9:28:57 - *.dynamic.chello.pl
...czyli 100% samobój!!! :P

eLka - 12 kwietnia 2014, 11:06:42 - *.wgip.net
Sylwek po miescie chodza sluchy jak paru twoich grajkow obstawia swoje mecze jak tego nieprzetniesz spuszcza cie z ligi

Nowe_Miast - 12 kwietnia 2014, 14:38:54 - *.centertel.pl
gratulacje dla Garbarni od kibica Stali Rzeszów!

rand - 12 kwietnia 2014, 15:14:03 - *.play-internet.pl
@mogiel - Byłem na meczu, a nagranie mam przed sobą. Wszystko się zgadza, oprócz tego, że nie był to żaden rykoszet,"obcierka" itp. Ta piłka leciała i płakała, gdyby nie Niewulis, Pazdan złapał by to "w zęby". Gdyby np przedłużył to inny "garbarz", to strzelcem też byłby Nowak ???
To było coś takiego jak w PP Górnik - Zawisza - Iwan na 0-2, choć tam strzał był ostrzejszy, a mimo wszystko :strzelec Iwan. Więc jak to traktujecie ? Pośpieszne sprawdzanie w przerwie nie służy rzetelności.
PS - po golu nawet "garbarze" nie rzucili się z gratulacjami do Nowaka...Na stronie Garbarni - gol samobójczy. Mniejsza o to, że to nie Kosiec.