13 kwietnia 2014, 16:20:36 - nn17
Gol Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił swojego czwartego gola w tym sezonie, a jego Zwolle zremisowało na wyjeździe w meczu 32. kolejki holenderskiej Eredivisie z RKC Waalwijk 1-1 (0-0). Reprezentant Polski wyszedł na boisko w podstawowym składzie gości i przebywał na nim do 69. minuty, kiedy zmienił go Giovanni Gravenbeek.

13 kwietnia 2014, 14:30 - Waalwijk (Mandemakers Stadion)
RKC Waalwijk 1-1 PEC Zwolle
Daniël de Ridder 57 - Mateusz Klich 66

żółte kartki: Rémy Amieux - Bram van Polen.

sędziował: Pieter Vink (Rotterdam).

Cały mecz w drużynie gości rozegrał były napastnik Lechii Gdańsk - Fred Benson. Były obrońca Wisły Kraków Michael Lamey nie znalazł się w kadrze gospodarzy.

PEC Zwolle zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z 39 punktami na koncie.

poswojemu - 13 kwietnia 2014, 16:27:50 - *.175.68.226
Trener zmienił zawodnika, który 3 minuty wcześniej strzelił bramkę? Gdzie tu logika jakaś.

@poswojemu - 13 kwietnia 2014, 16:32:51 - *.dynamic.chello.pl
No, przecież jedynym wykładnikiem tego czy zawodnik ma zejść, jest strzelony gol lub nie.
Nie ważna jest kondycja, siły jakie mu pozostały, ogólna postawa zawodnika w meczu, wynik jaki satysfakcjonuje drużynę, czy przebieg meczu. Wszystko zależy od tego czy strzelił, czy nie.

pyzdra - 13 kwietnia 2014, 16:33:00 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Moze kontuzja jaka?

Mądry - 13 kwietnia 2014, 17:34:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gol to zawsze Gol.Brawo !!!
Tym bardziej że ta bramka dała pkt.
To zawsze miło jak Polak strzela gola podobnie jak broni karne tak jak wczoraj Fabiański.
Zarówno Mateusz jak i Łukasz powinni być podstawowymi piłkarzami naszej reprezentacji.
Oni a nie celebryci,zgrywusy i inni piłkarze sprawiający problemy...

Mądry - 13 kwietnia 2014, 17:51:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ładna bramka po rajdzie.
Chłopak strzela ale też sporo ASYSTUJE.
Mimo wszystko cały czas słyszymy że Lewandowski nie ma z kim grać w rep.Polski.

Ocelot - 13 kwietnia 2014, 18:40:10 - *.pool.mediaWays.net
Taaa. Ale komu to on tę bramkę strzelił? W reprezentacji to on może błyszczy ale tylko przeciwko słabym drużynom pokroju Litwy albo San Marino. Jak zresztą reszta naszych grajków więc pasuje do towarzystwa.

G - 14 kwietnia 2014, 9:36:18 - *.icpnet.pl
Czemu zszedł? Ten co go zmienił to obrońca, więc może bronili wyniku ostatnie 20 minut.