15 kwietnia 2014, 22:26:35 - mistico
Gol Roberta Lewandowskiego i awans Borussii do finału Pucharu Niemiec

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Borussii Dortmund w wygranym 2-0 (2-0) meczu półfinałowym Pucharu Niemiec z VfL Wolfsburg. Polski napastnik pokonał bramkarza rywali w 43. minucie. Dzięki temu zwycięstwu drużyna z Dortmundu awansowała do finału Pucharu Niemiec.

15 kwietnia 2014, 20:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-0 VfL Wolfsburg
Henrich Mchitarjan 12, Robert Lewandowski 43

żółte kartki: Sebastian Kehl, Pierre-Emerick Aubameyang - Luiz Gustavo.

sędziował: Manuel Gräfe (Berlin).

Łukasz Piszczek rozegrał całe spotkanie, Robert Lewandowski został zmieniony w 85. minucie przez Pierre'a-Emericka Aubameyanga, a kontuzjowany Jakub Błaszczykowski (wszyscy Borussia) znalazł się poza składem. Mecz finałowy zostanie rozegrany 17 maja, a rywalem Borussii będzie zwycięzca meczu FC Bayern München - 1.FC Kaiserslautern.

CB - 15 kwietnia 2014, 22:38:06 - *.dynamic.chello.pl
A który to gol Roberta dla BVB wg 90minut? Setny czy dziewięćdziesiąty dziewiąty?

Mati - 15 kwietnia 2014, 22:43:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Setny gol Lewego dla BVB

Dark - 15 kwietnia 2014, 23:09:51 - *.dynamic.chello.pl
No to Dortmund - Bayern na Olympiastadion w finale DFB-Pokal.

ss - 15 kwietnia 2014, 23:13:52 - *.internetia.net.pl
99. :D

DENIS - 15 kwietnia 2014, 23:19:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Za rok zapewni awans Bayernowi
Brawo Robert

ya - 15 kwietnia 2014, 23:40:14 - *.voxility.net
zresztą jego postawa dobitnie pokazuje że ojczyznę ma w głębokim poważaniu,ale czemu się dziwić skoro taką postawę wykazuje 70 procent społeczeństwa,szczególnie tzw.dzieci ameryki,które min.kaleczą język ojczysty wplatając do niego co rusz angielskie słówka,co doprowadzi kiedyś do tego że za kilkadziesiąt lat językiem urzędowym w Polsce będzie angielski

joła - 16 kwietnia 2014, 0:03:45 - *.wavespeed.net
skoro 70 procent Polaków brzydzi się swoją ojczyzną,pluje na jej godło i falgę,profanuje kulturę i język,to tym bardziej poprawny politycznie celebryta( który w dodatku jest jednym z narzędzi propagandy,jej sługą i dzieckiem)jakim jest lewandowski nie wyłamie się z tego chorego schematu

fun fun tu - 16 kwietnia 2014, 0:05:23 - *.dynamic.vectranet.pl
każdy normalny kibic wie ze w reprezentacji jak na podwórku grasz z cieniasami to grasz marnie na podwórku zawsze wybierało sie najlepszych, w kadrze wybiera się znanych i kolesiostwo

RWSA - 16 kwietnia 2014, 0:16:27 - *.NovaLayer.com
Ale normalnych Polskich kibiców jest tak naprawdę garstka,reszta natomiast żyje w swoim odrealnionym i nierzeczywistym świecie,zupełnie jak chorzy na schizofrenię

Kris - 16 kwietnia 2014, 0:38:11 - *.56.36.26
Do RWSA: nie tylko kibiców, to co napisałeś dotyczy całego polskiego społeczeństwa. Zgadzam sie z Twoją opinią. Pozdrawiam.

Mati - 16 kwietnia 2014, 0:56:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dokładnie panowie, brakuje prawdziwych polskich patryjotów!

lol - 16 kwietnia 2014, 4:27:00 - *.nyc.res.rr.com
ile ma bramek w pucharze niemiec w tym sezonie?

mister - 16 kwietnia 2014, 6:25:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
@Mati. A jak już są, to analfabeci, co nie wiedzą, jak się prawidłowo po polsku pisze słowo "patriota"

w - 16 kwietnia 2014, 8:24:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To wina reformy oświaty, przeprowadzonej przez solidarnuchów; wprowadzili gimbazja.

obserwator - 16 kwietnia 2014, 11:27:30 - *.skierniewice.vectranet.pl
Brawo Lewy. Teraz tylko odsadź bufona Mndzukicia i sprzątnij mu koronę króla strzelców. Fajnie by było gdybyś zapewnił Borusii puchar Niemiec w meczu z Bayernem, ale chyba na to są małe szanse(i pewnie jak w lidze Klopp posadzi cię na ławce).

obserwator - 16 kwietnia 2014, 11:32:22 - *.skierniewice.vectranet.pl
Poza tym 100 goli w 4 lata sprawia że już stałeś się legendą klubu. Tylko 5 zawodników strzeliło więcej(rekordzista 168 Preissler)

obserwator - 16 kwietnia 2014, 11:52:24 - *.skierniewice.vectranet.pl
Widzieliście jak wygląda półfinał pucharu w Polsce i Niemczech?
U nas 1 tys. znudzonych osób oglądających flaki z olejem, w Niemczech 82 tys. piękna oprawa, świetny doping i super mecz.

judasz - 16 kwietnia 2014, 12:22:57 - *.ihelse.net
@obserwator - a nie przyszlo ci do glowy, ze siedzial na lawce bo Klopp chcial go miec na puchar?
Czego brakuje? "brakuje prawdziwych polskich patryjotów", za to gimbusow nie brakuje.

Mądry - 16 kwietnia 2014, 14:53:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl