15 kwietnia 2014, 22:51:39 - euzi
Gol Kamila Grosickiego i awans Rennes do finału Pucharu Francji

Stade Rennais FC awansował do finału Coupe de France, a autorem jednego z goli dających gospodarzom zwycięstwo był Kamil Grosicki. Rennes wygrał w półfinałowym meczu z drugoligowym Angers 3-2 (2-1) i po raz szósty zagra w finale krajowego pucharu. Grosickiego w 70. minucie zmienił Paul-Georges Ntep.

15 kwietnia 2014, 21:00 - Rennes (Stade de la Route de Lorient)
Stade Rennais FC 3-2 Angers SCO
Ola Toivonen 15, Kamil Grosicki 36, Jean Makoun 48 - Mohamed Yattara 3, 89 (k)

żółte kartki: Romain Alessandrini, Jean-Armel Kana-Biyik, Paul-Georges Ntep - Djibril Konaté, Mohamed Yattara.

sędziował: Saïd Ennjimi (Poitou-Charentes).
widzów: 28 857.

Rennes swojego rywala w finale pozna jutro - o godz. 21:00 Guingamp podejmie u siebie Monaco. Finał zostanie rozegrany 3 maja na Stade de France w Saint-Denis.

epikur - 15 kwietnia 2014, 22:55:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grosicki finał we Francji, Klich w Holandii, Lewandowski i Piszczek w Niemczech, Fabiański w Anglii no i jeszcze Wisio ma szanse w Austriii...

a - 15 kwietnia 2014, 22:56:13 - *.proxnet.pl
Cierzniak w Szkocji

vampir - 15 kwietnia 2014, 22:56:45 - *.escom.net.pl
Jędrzejczyk w Rosji jeszcze ma szansę

Kongo - 15 kwietnia 2014, 22:57:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Stade Rennes ładna ekipa, finał powinnien być wygrany.

Latina - 15 kwietnia 2014, 23:03:05 - *.dynamic.chello.pl
Salma mu pewnie podziękuje w szatni

max - 15 kwietnia 2014, 23:04:00 - *.134.76.66
No i kibice Rennes wpadli na boisko po meczu. A to dopiero półfinał. Z czego się tak ucieszyli to nie wiem xD To pokazuje że nawet na zachodzie nie da rady się powstrzymać fanatycznych kibiców. Ciekawe czy będą jakieś sankcje za to?
Jak wygra Monaco to wtedy Rennes będzie mieć LE ale jeżeli wygra Guingamp to się rozstrzygnie.

oic. - 15 kwietnia 2014, 23:10:03 - *.dynamic.chello.pl
A Wolski może dostanie szanse w pucharze włoch.

Dark - 15 kwietnia 2014, 23:12:56 - *.dynamic.chello.pl
Wolałbym w finale Coupe de France, Guingamp, obok Rennes. Raz, że derby Bretanii, a dwa, że drużyna Grosickiego miałaby większe szanse na zdobyciu trofeum.

DENIS - 15 kwietnia 2014, 23:24:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

gt - 15 kwietnia 2014, 23:27:50 - *.voxility.net
No i co to za sztuka strzelić jakimś ogórom,niech strzeli lille,psg,monaco,marsyli,to wtedy będzie gość

huo - 15 kwietnia 2014, 23:31:05 - *.voxility.net
A pozatym i tak Polska piłka jest,była i będzie w ciemnej dupie,czy to się schizofrenikom podoba czy nie,bo taki mamy w Polsce klimat,zgniły i niekorzystny dla tej dycypliny,przez który nigdy się nie rozwinie i pozostanie na poziomie niemowlęcia

fun fun tu - 15 kwietnia 2014, 23:50:21 - *.dynamic.vectranet.pl
raz to i ślepej kurze trafi się ziarno...;p

ksiądz rob - 15 kwietnia 2014, 23:59:22 - *.dynamic.chello.pl
co za idioci.

uuy - 16 kwietnia 2014, 0:10:23 - *.wavespeed.net
I tak raczej nigdy grosicki pewnego poziomu nie przeskoczy,bo tak go polska myśl szkoleniowa wyszkoliła,i ma podłą polską mentalność,mentalność buraka,zaściankowca,mentalnego minimaisty i wiecznego przegranego,także nie spodziewajcie się transferów do psg,monaco,a nawet lille czy marsyli,a nawet jeśli tam pójdzie to zginie tam marnie

sfs - 16 kwietnia 2014, 0:44:00 - *.nplay.net.pl
Ile goli strzelił dla repry? Zero gość co robi tylko wiatry i nic więcej jest szybki i tyle z niego pożytku dla repry

derf - 16 kwietnia 2014, 4:35:50 - *.55.205.119
po pierwsze primo nie trzeba byc jakims genialnym pilkarzem aby podac pilke Grosikowi tylko sie kopie mniej wiecej w jego strefe albo na oko do przodu bo przeciez i tak dogoni pilke.

Beziu - 16 kwietnia 2014, 6:45:23 - *.lubin.vectranet.pl
Co za narod zamiast sie cieszyc ze typ strzela bramki,to tylko krytykowac potrafcie Bravo Kamil Oby tak dalej

PRED - 16 kwietnia 2014, 8:34:03 - *.mf.gov.pl
Brawo Kamil.
do gt
Ty strzel gola chociaż Winecie Wolin lub Zrywowi Chodów to będzie z ciebie gość.

januszek - 16 kwietnia 2014, 10:21:47 - *.e-media.de (unknown)

rozbawiony - 16 kwietnia 2014, 11:36:11 - *.centertel.pl
Kilku Polaków z Zawiszy też

Dark - 16 kwietnia 2014, 12:18:35 - *.dynamic.chello.pl
Przy okazji czemu redakcja w przypadku klubu francuskiego pisze Rennes, ale już z kolei jeśli chodzi o niemiecki klub to Borussia. Albo Rennes i Dortmund, albo Stade i Borussia.

Mądry - 16 kwietnia 2014, 17:05:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl