19 kwietnia 2014, 15:48:17 - euzi
Gol Davida Blachy

David Blacha strzelił swojego dziesiątego gola dla Hansy Rostock w tym sezonie, a jego drużyna wygrała w wyjazdowym meczu 35. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Wackerem Burghausen 1-0 (1-0).

19 kwietnia 2014, 14:00 - Burghausen (Wacker-Arena)
SV Wacker Burghausen 0-1 FC Hansa Rostock
David Blacha 7

żółte kartki: Stefano Cincotta, Michael Hefele, Bernd Rosinger - Steven Ruprecht, Manfred Starke.
czerwona kartka: Manfred Starke (82. minuta, Hansa, za drugą żółtą).

sędziował: Florian Steinberg (Wirtembergia).

Blacha zszedł z boiska w 52. minucie, a zastąpił go Milorad Peković. Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się 35-letni były obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego Darlington Omodiagbe.

Hansa zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 47 punktów.

AKA - 19 kwietnia 2014, 15:49:56 - *.2.179.146