21 kwietnia 2014, 18:50:45 - bartekwr9
Bramka Piotra Polczaka

Piotr Polczak strzelił bramkę dla Wołgi Niżni Nowogród w wygranym 2-1 (1-0) spotkaniu 26. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Rostow. 27-letni obrońca zagrał cały mecz w barwach gospodarzy. Było to jego drugie trafienie ligowe w tym sezonie.

21 kwietnia 2014, 17:00 - Niżni Nowogród (Centralnyj stadion Łokomotiw)
Wołga Niżni Nowogród 2-1 FK Rostow
Piotr Polczak 1, Artur Sarkisow 64 - Artiom Dziuba 90

żółte kartki: Milan Rodić, Jewgienij Ałdonin, Sergei Pareiko - Alexandru Gațcan, Timofiej Kałaczow.

sędziował: Wasilij Kazarcew (Sankt Petersburg).

Poza kadrą meczową Wołgi znaleźli się Ariel Borysiuk oraz Marcin Kowalczyk, który pauzował za żółte kartki. Pełny mecz w barwach gospodarzy zaliczyli były zawodnik Wisły Sergei Pareiko oraz były piłkarz Pogoni Leândro.

Wołga ma na koncie 21 punktów i zajmuje piętnaste miejsce w tabeli. Dzięki dzisiejszej wygranej zespół Polaków przerwał serię dwunastu meczów bez zwycięstwa.

ygly - 21 kwietnia 2014, 18:55:35 - *.zamosc.mm.pl
Rozstrzelali nam się obrońcy..;p

klopp - 21 kwietnia 2014, 19:36:32 - *.web.vodafone.de
A już myślałem że dzisiaj nie będzie info

kordes - 21 kwietnia 2014, 19:52:40 - *.147.235.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Borysiuk musi być w niezłej formie, skoro nie mieścił się w kadrze meczowej 2 ligowego Lautern i rosyjskiej Wołgi.

lopez - 21 kwietnia 2014, 19:58:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Borysiuk to wymysł polskich menago w niemczech 4 liga,w rosji głęboka rezerwa spadkowicza z ligi...kto wymyślił ,że on ma papiery na grę?....

ewq - 21 kwietnia 2014, 20:12:09 - *.dynamic.chello.pl
ariel do niecieczy dajesz

SHAWN_KEMP - 21 kwietnia 2014, 20:16:45 - *.toya.net.pl
Ariel to był dobry i jest dobry nadal, ale proszek do prania, ale nie piłkarz. Fakt, jak ktoś tutaj napisał nie raz i nie dwa, że chłopak ten nie ma predyspozycji na grę w piłkę nożną, może by tak poszedł na studia jeszcze a potem jakieś podyplomowe i pracę w korporacji znalazł?

lejba - 21 kwietnia 2014, 20:28:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ariel miejsce w Pogoni Siedlce , może by się znalazło...Do Białej miał byś niedaleko...

cycu - 21 kwietnia 2014, 21:21:55 - *.free.aero2.net.pl
Borysiuk w Aldershot gra

^klopp - 21 kwietnia 2014, 21:45:01 - *.proxnet.pl
i tak był raczej było i będzie niebawem ;) awans Koeln do Bundesligi (z racji występów Polaków)

^ - 21 kwietnia 2014, 21:46:16 - *.proxnet.pl
nie wiem co napisałem na początku, wybaczcie :P i tak było raczej pewne że będzie dzisiaj news (i pojawi się on niebawem)

det - 22 kwietnia 2014, 11:31:59 - *.133.230.142
Poldziu, Poldziu, Poldziu, Poldziu gol, Poldziu gol, Poldziu gol gol gol - solidność, rzetelność, sumienność, pracowitość, pokora, cierpliwość, umiejętności, charakter, głowa = sukces
Tak niewielu to rozumie - on jednak to ma.