Torcida - 23 kwietnia 2014, 18:05:30 - *.internetia.net.pl
Szkoda że tylko remis Sporo widzów na stadionie

Łasiczka - 23 kwietnia 2014, 18:08:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

leon - 23 kwietnia 2014, 18:19:07 - *.231.21.121.koba.pl

dexter - 23 kwietnia 2014, 18:19:59 - *.tktelekom.pl
Czy to prawda że Staruch król żylety Legii mieszka tuż obok stadionu Dolcanu ?

bydlak - 23 kwietnia 2014, 18:26:17 - *.172.252.13
Dokladnie 300 metrow.

Kibic - 23 kwietnia 2014, 18:30:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dolcan miał sporo dobrych okazji, szkoda, że nie padły bramki po strzałach Grzelaka i Piesia (ten drugi obił poprzeczkę). GKS wg. mnie zaprezentował się przeciętnie. Mimo, że 0:0, to nie można powiedzieć, że mecz był nudny.

... - 23 kwietnia 2014, 18:39:39 - *.dynamic.chello.pl
@Łasiczka chyba dwa tabory i kilka taczek

bolek1975 - 23 kwietnia 2014, 18:41:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dolcan był znacznie lepszy, wjeżdżał w pole karne GKS jak w masło. To cud że nic nie wpadło dla Dolcanu.

remik - 23 kwietnia 2014, 19:18:42 - *.net011-g1.isko.net.pl
widzów aż uwaga 550 chłopa

a - 23 kwietnia 2014, 19:23:23 - *.proxnet.pl
Humerski wszedł do bramki za kadrowicza Adasia Nawałki i 3 mecze na 0 z tyłu. Polecam filmik na YT "Rafał Leszczyński"

MFJ - 23 kwietnia 2014, 19:43:38 - *.dynamic.chello.pl
Zgadzam sie Dolcan lepszy . Od lat chodzę na mecze i nie widziałem GKS tak bojacego sie Dolcanu . W drugiej połowie pełna dominacja . Szkoda ze tylko remis . Ale z takim przeciwnikiem to sztuka . Dolcan musi panować !

do Dexter - 23 kwietnia 2014, 19:57:59 - *.dynamic.chello.pl
Król zylety juz dawno nie mieszka u nas na osiedlu, wlasnie przy stadionie Dolcanu, stare dzieje

KruchY - 23 kwietnia 2014, 20:16:07 - *.31.227.226
Jaki wynik do przerwy ?

1ooolecie - 23 kwietnia 2014, 20:38:12 - *.play-internet.pl
dziawy .pl

GIT - 23 kwietnia 2014, 22:48:03 - *.dynamic.chello.pl
Pierwsza połowa przeciętna bo GKS ustawiony z tyłu , przestraszony i czekający na kontrę. W drugiej połowie widać był już przewagę Dolcanu . szybsi , silniejsi piłkarze Dolcanu zdominowali GKS wynik nie sprawiedliwy ...

nyrol - 23 kwietnia 2014, 23:41:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile Giekesy Ciekawy wyjazd i Legia moze czuwać???

a - 24 kwietnia 2014, 5:35:49 - *.dynamic.chello.pl
Niestety Gieksa pokazala ze jest slabiutka dalej nic nie graja, dlaczego nie gra Cicku?

a - 24 kwietnia 2014, 20:09:11 - *.proxnet.pl
został już usunięty, wczoraj był na weszlo, mix jego "interwencji" gdzie wykopywał piłkę prosto do napastników rywala. Artykuł "Obalamy mit wyróżniającego się kadrowicza Nawałki"