3 maja 2014, 15:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 3-1 Sandecja Nowy Sącz
Maciej Rogalski 13 (k), Dariusz Gawęcki 40, Łukasz Suchocki 89 - Adam Mójta 68

Olimpia: 69. Michał Wróbel - 22. Robert Pisarczuk, 2. Michał Łabędzki, 28. Michal Piter-Bučko, 27. Marcin Woźniak - 19. Maciej Rogalski, 14. Dariusz Kłus, 11. Marcin Smoliński (70, 18. Adam Cieśliński), 9. Piotr Ruszkul (30, 16. Dariusz Gawęcki), 7. Robert Szczot (81, 8. Łukasz Suchocki) - 10. Maciej Kowalczyk.

Sandecja: 80. Marcin Cabaj - 22. Mateusz Bartków, 13. Róbert Cicman (62, 17. Marcin Makuch), 24. Kamil Słaby, 16. Adam Mójta - 8. Łukasz Grzeszczyk, 88. Pablo Gómez (12, 7. Maciej Bębenek), 11. Matej Náther, 9. Maciej Górski (78, 32. Rudolf Urban), 33. Adrian Frańczak - 19. Mouhamadou Traoré.

żółte kartki: Pisarczuk - Bartków, Słaby, Górski.
czerwone kartki: Kamil Słaby (77. minuta, Sandecja, za drugą żółtą), Adam Mójta (85. minuta, Sandecja, za brutalny faul).

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).
widzów: 1500.

źródło: własne / Olimpia Grudziądz

02 - 3 maja 2014, 16:52:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktos pytał w ilu Sandecja bedzie kończyć przy tym arbitrze. No to jest odpowiedz

Dawid - 3 maja 2014, 17:01:35 - *.petrus.pl
Nie jednych Olimpia oszukała na tym stadionie nie jednych .....

krzys - 3 maja 2014, 17:02:52 - *.icpnet.pl
a ja pamietam wajde z pucharu polski warta-wisla k tam tez wyprawial cuda.

r - 3 maja 2014, 17:05:04 - *.172.252.114
Obejrzyj jeden z drugim skrot meczi i dopiero sie wypowiadaj.zasluzone kartki, zasluzone 3pkt.

r - 3 maja 2014, 17:07:11 - *.172.252.114

do r - 3 maja 2014, 17:07:15 - *.petrus.pl
Taaak tak juz to słyszałem zasłuzony karny zasłuzone kartki itd itp... co 2 tygodnie to słyszę przyjacielu.

bodzio - 3 maja 2014, 17:07:32 - *.nowysacz.vectranet.pl
Tradycji stało się zadość Sandecja strzeliła bramkę kontaktową to pan Wajda z Zywca tradycyjnie psuje widowisko ten pan powinien mieć zakaz od pzpn sędziować mecze Sandecji

@Sand75 - 3 maja 2014, 17:08:27 - *.centertel.pl
Mecz z Zawisza pierwsza czerwona za 2 zolte druga za "brutalny faul" tu i tu gol po stalym fragmencie gry tu i tu Sandecja grala na wyjezdzie z Zawisza niepodyktowany karny stuprocentowy tutaj podyktowany karny w plecy Zawisza byla w gorze tabelii Olimpia tez. A tak na serio kto byl na meczu: sedzia byl obiektywny czy komus pomagal?

aaron - 3 maja 2014, 17:21:15 - *.smgr.pl
Raczej zasłużone te dwie kartki. Słaby za ten drugi faul od razu mógł dostać czerwoną, bez drugiej żółtej. Mójta też moim zdaniem bez kontrowersji.

r - 3 maja 2014, 17:26:38 - *.172.252.114
Szczeze to jesli komus pomagal to sandecji. Ale to przeciez sedziego wina ze zawodnik sandecji zagrywa reka w polu karnym, ze bramkarz sandecji wpusza babola z 35 metrow i rowniez jego wiina ze pilkaz sandecji fauluje pilkaza Olimpi wychodzacego na czysta pozycje.

y - 3 maja 2014, 17:28:06 - *.smgr.pl
Cabaj mistrz, a kartki dla Sandecji w pełni zasłużone...

r - 3 maja 2014, 17:28:24 - *.172.252.114

kibic - 3 maja 2014, 17:31:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Bylem widzialem nie wymyslajcie spisku karny byl po zagraniu reka przy wrzutce z boku boiska sluszna decyzja ,czerwone kartki zolte jak zolte ten zawodnik od poczatku gral agresywnie sedzia nawet go upominal druga czerwona bardzo brutalny faul nowo wpuszczony zawodnik Olimpii slynacy z szybkosci mijal w biegu graczy z Sacza jak tyczki az w koncu jeden z mijanych rywali brutalnie nadepnal na lydke rozpedzonego gracza tyle widzialem .

LeczyniaK_ - 3 maja 2014, 17:33:27 - *.lublin.mm.pl
Gz dla Olimpi Grudziadz
Sandecja trudno beda mieli bez mojty w nastepnym meczu z tamtejsza Termalica.
Ino Gornik GKS!

KKS - 3 maja 2014, 17:35:46 - *.nowysacz.vectranet.pl
nie wiecie dlaczego kolejny mecz nie graja od pierwszej minuty bebenek i makuch czy nie ma moze jakiegos konfliktu w druzynie.
bo jak pamietam ostatni mecz bebenka od poczatku to bylo cos na rzeczy miedzy nic a mojta chyba ze to tylko moje spozczezenie
ale na pewno mojta odejdzie po sezonie a bebenek i makuch sa w tej druzynie od wiekow i bebenek jest najlepszym zawodnikiem tego klubu

kibic z PO - 3 maja 2014, 18:03:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wy Górale z Beskidu Niskiego zawsze macie pretensje jak przegracie na Pomorzu tylko że są one bezpodstawne Wynik poszedł w Świat i nic nie wskóracie ale na pocieszenie napiszę wam gdyby to by mecz pucharowy to Sandunaj był by lepszy bo tam w Nowym Sączu było 2:0

Mexx - 3 maja 2014, 20:59:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibicu z PO , nikt nie ma pretensji jak przegramy na pomorzu i nikt nie ma pretensji do Olimpii Grudziądz. Wrecz przeciwnie.
Najbardziej śmieszy sytuacja z sedzią Wajdą, poczytajcie komentarze przed meczowe w których kibice Sandecji zakładali sie o to ilu to piłkarzy Sączersów wyleci dzis z boiska. Reżyser zwany sędzią Wajda wybitnie od kilku rund perfidnie uprzykrza życie piłkarzom Sandecji. I nie tylko im, to rekordzista jesli chodzi o dawanie kartek i karnych. Wystarczy poszukac i poczytac jego statystyki.

aa - 3 maja 2014, 21:16:36 - *.free.aero2.net.pl
Nie usprawiedliwiam gry Sandecji ale wajda to kawał sku......a! co wyprawiał w innych meczach Sandecji, drugi na liście to złotek

kibic - 3 maja 2014, 21:26:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale przecież nie było żadnych kontrowersji przy kartkach ba nawet Słaby mógł dostać za pierwszym razem czerwoną a nie żółtą bo to był taktyczny faul na zawodniku który wychodził praktycznie na bramkarza na usprawiedliwienie fakt że to było na skrzydle boiska i jakieś 35 metrów od bramki .Druga czerwona kartka zasłużona i komisja ligi powinna zawodnika zawiesić co najmniej na trzy mecze bo był wolniejszy i został wyprzedzony przez szybkiego zawodnika i w akcie desperacji rzucił się nakładką na łydkę przeciwnika mogło się zakończyć poważną kontuzją do końca sezonu .Przecież gdyby nie faulowali to by tych kartek nie było .Obiektywnie pierwsza połowa dla Olimpii która grała bardzo dobrze taktycznie do tego wielki babol Cabaja bramka z niczego .Druga połowa dla Sandecji mimo że kończyli mecz w 9-kę ale przy stanie 2-1 druga bramka dla Sandecji wisiała w powietrzu ( nie wiem czemu Olimpia ograniczyła się do obrony ba nawet nie potrafili przytrzymać piłki po przechwyceniu zaraz ją tracili ).Dopiero jak grali 11 na 9 mogli strzelić co najmniej 2-3 bramki( jedną strzelili na 3-1) .Na koniec napiszę że sędzia mecz prowadził poprawnie bez kontrowersji jak to często bywa.

.. - 3 maja 2014, 21:30:16 - *.172.252.114
A może po prostu to wasi piłkarze tak ostro grają? Nie wiem jak było w innych meczach w których was tak sędzia oszukał ale w tym meczu żadnej kontrowersyjnej sytuacji nie było.
ecja-bramki

Mexx - 3 maja 2014, 21:58:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kibiców Olimpii jeszcze raz. Nikt z kibiców Sandecji w tym moja skromna osoba NIE MAMY PRAWA oceniać pracy sędziów ani tym bardziej meczu jak sie na nim nie było. Ale pozostaje jeszcze jedna kwestia , kwestia przedmeczowych wpisów tutaj na 90minut i pytanie ilu pilkarzy Sandecji wyleci dzis z boiska przez czlowieka ktory uwziol sie na Sandecje. Dlaczego tak pisze. Popatrzcie tez ze swojej strony, byc moze inny sedzia nie pokazalby czerwonej Mojcie tylko żółtą -akurat film widzialem faul taktyczny wedlug mnie na zołta- , karny jak karny jeden by zagwizdał tą ręke a inny nie , a ten Wajda zawsze, ZAWSZE jest przeciwko nam!!! Najwyższy czas skonczyc z tym nieudolnym sądzią i zdegradować go tak jak Grenia do III czy IV ligi. Nie mam nic do Olimpii , gratulacje za wygraną , natomiast reżyser Wajda powinien trzymać sie z dala od sędziowania meczów Sandecji!!!

R - 3 maja 2014, 22:51:56 - *.172.252.114
rudziadz-sandecja-nowy-sacz-3-1-wideo,artykul.html
?material_id=53654cb6bb9d3a9024d5f275 Kartki bezdyskusyjnie zasłużone

kleksik132 - 3 maja 2014, 23:01:22 - *.jeleniagora.vectranet.pl
oglądałem mecz czerwona kartka Mójty z kapelusza powinna być żółta.Pozdrowienia dla sędziego

kuku - 4 maja 2014, 0:30:13 - *.hsd1.il.comcast.net
zgodnie z planem brak przygotowania motorycznego SANDACJI!!!!

gks - 4 maja 2014, 1:57:19 - *.smgr.pl
kleksik132
z kapelusza, to Tobie mózg przydzielili. Mójta wyciął jak drwal Suchockiego od tyłu, więc czerwona jak najbardziej zasłużona.

Wajda - 4 maja 2014, 8:44:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny był, przy drugiej kartce dla Słabego zawodnik Olimpii symulował, bezmyślny faul Mòjty,ale nie ostry moim zdaniem na żółtą kartkę.

Gerro - 4 maja 2014, 9:38:44 - *.play-internet.pl
Pan Wajda widzę nie lubi zbytnio Sandecji, co nie zmienia faktu, że Olimpia... włącza się w walke o awans. A jeszcze pamiętam te śmiechy, jak Kubicki mówił, że to możliwe

tomasz k - 4 maja 2014, 9:52:33 - *.cdma.centertel.pl
Może i te kartki byly zasłużone co nie zmnienia faktu,że Olimpia to najwięksi wałkarze w tej lidze.

cyrk - 4 maja 2014, 11:27:16 - *.centertel.pl
i co pisałem przed meczem Ze jak wajda sędziuje to Olimpia wygra na bank pisałem też że ciekawi mnie to w ilu Sandecja będzie kończyć mecz i co i się nie pomyliłem.Tym bardziej ciesza mnie artykuły że kartki zasłuzone a co ma powiedziec ze nie lubi Sandecji i zawsze przy jego sędziowaniu wywala przynajmiej 2

cyrk - 4 maja 2014, 11:52:12 - *.centertel.pl
tu nie trzeba byc prorokiem aby przewidzieć wynik gdy ten delikwent sędziuje nam mecz.Nikt nie ma pretensji o przegrany mecz bo Sandecji awans i spadek nie grozi,tylko o sam fakt że taki cymbał psuje atmosferę na boisku .

olo - 4 maja 2014, 14:19:40 - *.play-internet.pl
słaby mecz olimpii. wynik zdecydowanie lepszy od gry

iwo - 4 maja 2014, 14:31:17 - *.play-internet.pl
mójta zafundował sobie odpoczynek bo po sezonie i tak idzie do termaliki. faul na żółtą kartkę.

KKS - 4 maja 2014, 15:03:08 - *.nowysacz.vectranet.pl
do iwo:
skad wiesz ze mojta odchodzi ja tez tak przypuszczalem ze odejdzie ale jesli to prawda to niech dadza jakiegos mlodego wychawanka na ta pozycje i niech sie ogrywa do konca sezonu bo ten sezon juz jest stracony utrzymanie bedzie a awans juz jest nie realny

arek1234 - 4 maja 2014, 18:10:37 - *.tomaszow.mm.pl
kartki sluszne, zgodne z przepisami gry, wiec tylko brak znajomosci przepisow tych ktorzy krytykuja sedziow, placzki z Sącza grac!!

up - 4 maja 2014, 18:22:26 - *.centertel.pl
widac wajda ma duzo sympatyków i obrońców na necie haha ?>tragedia jednym słowem.

@arek1234 - 4 maja 2014, 18:33:36 - *.centertel.pl
tak tak mi(sz)czu przepisów lol

Samara - 4 maja 2014, 19:50:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Prawo Olimpia byliśmy lepsi.

vinci - 4 maja 2014, 20:50:39 - *.olsztyn.vectranet.pl
karny ewidentny - zawodnik gości w polu karnym chciał przyjąć piłkę, ta odbiła się niefortunnie od nogi i uderzyła w rękę
pierwsza czerwień - zawodnik wychodził sam na sam został kopnięty na wysokości żeber, moim zdaniem to od razu czerwona a nie po drugiej żółtej bo wychodził sam na sam
druga czerwień - suchocki mijał rywali jak tyczki na pełnej szybkości dostał wślizg od tyłu! tylko się cieszyć że nie skończyło się bardzo groźną kontuzją bo Łukasz dopiero co wyleczył się z ostatniej po której miał kilkumiesięczną przerwe;/
poniżej link do skrótu meczu, wszystkie w/w sytuacje znajdziecie na skrócie
title,Skrot-meczu-Olimpia-Sandecja-,video.html

stilben - 5 maja 2014, 8:56:50 - *.60.133.148
Olimpia lepsza. Karny po ręcę, kartki zasłużone. Wynik 3:1 tyle w temacie.

janek - 5 maja 2014, 16:33:50 - *.28.184.127
Sandecja lepsza w każdym calu. Sędzia drukował i to jest przyczyna porażki Sandecji

arek1234 - 5 maja 2014, 19:39:08 - *.tomaszow.mm.pl