czerwona kartka: Julien Tadrowski (78. minuta, Górnik, za brutalny faul).

kibic - 4 maja 2014, 14:20:53 - *.151.138.182

Z - 4 maja 2014, 14:21:46 - *.ipv4.simtech.pl
Gdzie ten Dolcan pcha sie do awansu? Z tym stadionem co najwyżej 3 liga. Mam nadzieję że w następnym sezonie spadnie to coś.

Konrad89 - 4 maja 2014, 14:22:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
900 osób!!! No kurcze robią w Ząbkach postępy. Jak awansują do Ekstraklasy może przyjdzie nawet z tysiąc kiboli. A nie zaraz. Legia ich do Ekstraklasy nie wpuści. Bycie przystawką Legii ma swoje konsekwencje. I tak cud, że pozwalają im chodzić na I ligę...

more - 4 maja 2014, 14:22:42 - *.google.com (*.199.26.68)
Dolcan klase lepszy. Awansowac powinien Belchatow i Arka/Dolcan. Leczna odstaje... nazwiska nie graja.

łęczna - 4 maja 2014, 14:22:50 - *.ms-net.eu
Skrzywdził Dolcan? dobreee, górnik pod koniec mógł jeszcze strzelic na 3 2 no ale trudno

fkh37 - 4 maja 2014, 14:22:56 - *.nplay.net.pl
widzów 900, połowa kibiców z Łęcznej

LeczyniaK_ - 4 maja 2014, 14:23:13 - *.lublin.mm.pl
Ladnie Gornik walczymy dalej ej dawaj dawaj Ino Gornik

Yemiol - 4 maja 2014, 14:24:27 - *.bb.online.no
ładny szybki mecz,lecz Górnik nie może tak tracić bramek co jest? Mraz na plus,a Julien jak zwykle po kościach.W Dolcanie najlepszy Zjawiński.

do fkh37 - 4 maja 2014, 14:24:55 - *.rzeszow.mm.pl
na łęczną też maks 2 tys przyjdzie

LeczyniaK_ - 4 maja 2014, 14:31:50 - *.lublin.mm.pl
ty co napisales ze leczna ma tylko max 2 tysiace a z belchatowem bylo 3,5 na legi na lechu by bylo max 5tysiecy

Michał - 4 maja 2014, 14:32:27 - *.172.252.114
Prawda jest taka że z 1 awansuje Bełchatów a jeśli chodzi o 2 premiowane miejsce to będzie to Górnik ,Arka lub Olimpia. Dolcan końcówkę sezonu odpuści jeśli szedłby na awans.

tatary76 - 4 maja 2014, 14:32:35 - *.dynamic.chello.pl
Tadrowski masakra

Yemiol - 4 maja 2014, 14:32:44 - *.bb.online.no
gościu z Rzeszowa piszę się z dużej litery miasta. Na Górnik jak awansuje to będzie drugie tyle chodzić a może i cały stadion tak jak było to kiedyś w ekstra.

fabio - 4 maja 2014, 14:33:17 - *.xdsl.centertel.pl
Sędzia popsuł widowisko dając czerwona kartkę tadrowskiemu. Przewagę utworzył dolcan a nie strzelił bramy... Górnik ku ekstraklasie!!!!!!

górnik - 4 maja 2014, 14:34:09 - *.ambit24.net
dobry mecz Górniczku ;] ciekawe czy ktoś pamięta z początku sezonu 2 porażki, remis a potem serię zwycięstw.. Mam nadzieję że i teraz tak będzie.
GKS!

jakubek - 4 maja 2014, 14:39:21 - *.rzeszow.mm.pl
jeden mecz sie Wam zdazyl 3,5 wow. jasne ze w innych miastach tez teraqz jest kicha z frekwencja ale ktos wyzej napisal ze na dolcanie bylo dzis 900 osob a u Was na meczu z Legnica czy Rybnikiem raptem 1500 w porywach 1600. wiec Wasz wyczyn od Dolcanu nie wiele wiekszy (chyba ze procentowo:P:P)

xyz - 4 maja 2014, 14:41:44 - *.adsl.inetia.pl
Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn - prowadził Górnik, potem Dolcan, w 2 połowie przewaga gospodarzy, ale piłkę meczową miał Szmatiuk! Z Kolejarzem musimy wygrać! Ps: za taką głupotę Tadrowskiemu obciąłbym połowę pensji...! Wiem,że to młodzieżowiec, ale nie w 1 meczu igra z ogniem - ciekawe co bierze?

pupek - 4 maja 2014, 14:44:50 - *.ovh.net
Ciągłe problemy z młodzieżowcami są przez tego Tadrowskiego. Szałachowski powinien grać od początku, gość robił dziś dużo wiatru w ofensywie.

pupek - 4 maja 2014, 14:47:08 - *.ovh.net
Humerski > Leszczyński

xyz - 4 maja 2014, 14:48:15 - *.adsl.inetia.pl
@jakubek:
jedna trybuna ("C") w Łęcznej jest zamknięta dla twojej wiedzy (pewnie nigdy nie byłeś na tym stadionie)...
Poza tym zajmij się swoim klubem z 3 lub 4 ligi
Napisane przez Ciebie 2x ":P" ujawnia chyba twój wiek...

??? - 4 maja 2014, 14:51:05 - *.lublin.mm.pl
Mraz,Sasin i jak zawsze niezawodny Prusak,zeby tak wszyscy grali byloby super!!!

rafalski - 4 maja 2014, 14:51:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Łęcznej 7 tysięcy na meczu z Legią,Lechem i Wisłą.K 6 ze Śląskiem 5500 z Lechią i Jagiellonią 5 z Cracovią,Ruchem,Bełchatowem,Zawiszą i Górnikiem 4 z Zagłębiem 2500 to z Piastem jak się utrzyma

Marek - 4 maja 2014, 14:54:35 - *.adsl.inetia.pl
Oj, działo się w tym meczu, oj działo. A co się dokładnie działo to powiedział Maciej Szmatiuk w przerwie meczu w TV Orange. Nieprawdaż, panie Krztoń?

LLE - 4 maja 2014, 15:00:09 - *.ennet.pl
Kwiecień 0 strat 100% skuteczności,super obrońca i nie kosi.

do xyz - 4 maja 2014, 15:00:21 - *.rzeszow.mm.pl
a Twój wiek ujawnia emiotka

LLE - 4 maja 2014, 15:09:13 - *.ennet.pl
Widoczny brak Bielaka w obronie i Zwolińskiego w ataku,Nikolaj spełnia rolę super zmiennika w 2-połowie.

hehe - 4 maja 2014, 15:15:59 - *.dynamic.chello.pl
to Szmatiuka kara czeka hehehehe;p

xyz - 4 maja 2014, 15:16:29 - *.lublin.mm.pl
ciekawe co trener Szatałow widzi w tym Julienie. porażka. Kwiecień o niebo lepszy w obronie

Ketald - 4 maja 2014, 15:32:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy jest jeszcze ktoś kto się łudzi, że awansują nie ci, którzy tak naprawdę chcą? Tak było rok i 2 lata temu i tak będzie teraz! Co by się nie działo jakie cuda: bramki bramkarzy, doliczane 10 minut i tak awansują Bełchatów i Arka!

hary - 4 maja 2014, 15:35:28 - *.icpnet.pl
Skromne gratulacje z Poznania za połowiczny sukces Z trudnego terenu w Ząbkach.Dolcan to dobra drużyna.Jeżeli chodzi o Tadrowskiego to łapie Głupie faule i często dyskutuje zapomina że w Polsce jest Sędzia piłkarski nie OMYLNY ???????????? śmiać czy płakać ale ale ale to sędzia .Czacunek dla Sasina, Szmatiuka Bonina Nowaka,Prusak i innych pilkarzy .

do ketald - 4 maja 2014, 15:41:51 - *.xdsl.centertel.pl
Do ketald!!! Widać ze jesteś kibicem arki...

lk51 - 4 maja 2014, 16:04:27 - *.231.12.75
Gdyby frekwencja grała zamiast zawodników to np. Arka grałaby dziś w górnej ósemce E-klasy.
to co powiedzieć o Stali Mielec która gra ligę niżej i tam średnio na meczu powyżej 5 tys.

Yemiol - 4 maja 2014, 16:26:55 - *.bb.online.no
do jakubka-
Stal Rzeszów 2-2 Motor Lublin 19 kwietnia Resovia-JKS 1909 Jarosław 1-0 26 kwietnia, 17:00 (800) więc u was na dwóch meczach jest mniej ludzi na 200 tyś miasto przy ok 20 tys w Łęcznej.Nie pisz więcej głupot bo cienki jesteś z procentów.Iteż nie piszcie głupot że w Bełchatowie,Łęcznej,Ząbkach przychodzi mało kibiców i po co się wioski pchają do ek.No to wiochą jest Kraków,Wrocław,Łódz itp do np.Borussi,gdzie przychodzi po 60-70tys kibiców i cooooooooooo?

Yemiol - 4 maja 2014, 16:29:34 - *.bb.online.no
a na meczu Stali było 600 osób.

agęT - 4 maja 2014, 16:33:16 - *.dynamic.chello.pl
Tadrowski - kolejny brutalny faul? ten chłopak ma jakiś problem

xen - 4 maja 2014, 16:56:19 - *.158.217.73.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
przecież w tej lidze są dwa zespoły które mają kibiców wiec po co te spiny dziewczyny? Reszta to takie orliki i poziom A,nawet B klasy.

... - 4 maja 2014, 16:58:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki poziom futbolu - takie kluby, które dopchały się na centralny szczebel.

kibic - 4 maja 2014, 17:58:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak jak wczoraj napisałem Arka i tak awansuje bo po prostu tam wszyscy chcą awansu.

Git - 4 maja 2014, 18:29:18 - *.dynamic.chello.pl
Dolcan lepszy . Górnik z takimi nazwiskami . Powinien dominować w tym meczu . A tu było na odwrót . Dolcan z pomysłem na grę czego brakowało w Gorniku . Moze i Dolcan nie awansuje z rożnych względów . Ale jest to przy Bełchatowie najlepiej ułożona druzyna pierwszej ligi . Ma swój styl i pomysł na grę . Trener Podolinski wykonał świetna robotę dobierając zawodników to swojego zespołu . W każdym meczu widać dobre przygotowanie taktyczne zespołu . Kibice Dolcanu dziękują za te chwile które w ostatnich latach dają nam piłkarze i trener . Mamy nadzieje ze zostanie pan z nami w przyszłym sezonie . Dolcan musi panować !

Fan - 4 maja 2014, 18:37:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Część kibiców zrezygnowała z wejścia na stadion z powodu ogromnych kolejek w kasach. Minus ode mnie dla organizatorów. Komentarz bez ironii.

Do Fan
Po to jest przedsrzedaz by z niej korzystac, wielokrotnie bylo to juz walkowane, ale kibice sukcesu ktorzy przychodza tylko jak druzyna wygrywa mysla, ze przyjda 15 min przed meczem i od razu kupia bilet ;)

hary - 5 maja 2014, 0:03:17 - *.icpnet.pl
Jest już poniedziałek a ja ciągle myśle dlaczego Górnik nie wygrał tego meczu

rafalski - 5 maja 2014, 5:16:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podoliński sciągnie w czerwcu Paluchowskiego ze Znicza i zobaczycie jak będzie seryjnie strzelał !!!

Hugo - 5 maja 2014, 7:06:03 - *.play-internet.pl
@rafalski - Podoliński to latem odejdzie z Dolcanu ☺
Co do meczu: Sprawiedliwy wynik, obie drużyny się "zagapiły" po strzeleniu gola i słono za to zapłaciły. Póki co prócz Bełchatowa, Górnik ma najlepszą drogę do upragnionego awansu. Dolcan w przyszłej kolejce gra z Arką i będzie to bardzo ciekawe spotkanie. Warto zauważyć, że do walki o Ekstra włączają się po cichu takie kluby jak Nieciecza i Olimpia, więc apel do zespołów wyżej jest jeden: Musicie zacząć wygrywać ☺ A najłatwiejszy termianarz wydaje się ma teraz Gornik.

MFJ - 5 maja 2014, 8:34:14 - *.182.232.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najwyższa pora zeby taki trener zaczął prace w ekstraklasie ! Ile można patrzeć na Lenczyka i jego styl podwójnej gardy ! Na Wieczorka itd . Dać młodym pracować z nowoczesna wizja na grę . A uzdrowicieli polskiej piłki z karuzeli zrzucić .

akawkurwki - 5 maja 2014, 16:30:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to bartosz kwiecien sie ostal na boisku pomimo 11 minut? szacun...