7 maja 2014, 20:21:29 - Monki
Gol Jakuba Wilka

Jakub Wilk strzelił gola dla Žalgirisu w meczu 12. kolejki litewskiej A lygi, w którym rywalem jego zespołu był Trakų FK. Prowadzony przez Marka Zuba lider zremisował u siebie 1-1 (0-0), a dla polskiego skrzydłowego było to szóste trafienie w tym sezonie.

7 maja 2014, 18:30 - Wilno (LFF stadionas)
Žalgiris Wilno 1-1 Trakų FK
Jakub Wilk 78 - Dmitrij Kowb 87

żółte kartki: Eivinas Zagurskas - Tadas Labukas, Besik Amaszukeli.

Wilk i były obrońca ŁKS-u Georgas Freidgeimas rozegrali całe spotkanie. W 46. minucie na boisku pojawił się inny piłkarz znany z polskich boisk - Eivinas Zagurskas, który wszedł w miejsce Andriusa Velički. W Trakų FK całe spotkanie rozegrał Vytautas Lukša (dawniej Polonia Warszawa). Tadas Labukas (kiedyś Arka Gdynia) na boisku przebywał do 82. minuty, kiedy zmienił go Dmitrij Kowb. Na ławce rezerwowych spotkanie przesiedzieli Paulius Grybauskas i Jurij Mamajew (obaj niegdyś Wigry Suwałki).

Adaś - 7 maja 2014, 20:41:23 - *.toya.net.pl
I co z tego,źe strzelił jak cienkie żargilisy nie potrafiły dotrzymać do końca i uwalili mi kupon.

zLew - 7 maja 2014, 21:22:52 - *.dynamic.chello.pl
Marnował się tylko w Deportivo La Coruna. Teraz gra w znanym klubie który wyeliminował polskiego potentata...

... - 7 maja 2014, 21:27:08 - *.30.69.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl