7 maja 2014, 22:37:00 - jedrasf
Łukasz Załuska obronił rzut karny

Łukasz Załuska z Celtic FC obronił rzut karny w zremisowanym 3-3 (0-1) meczu 37. kolejki szkockiej ekstraklasy przeciwko Saint Johnstone FC. Polak obronił strzał Steve'a Maya w 43. minucie gry. Dla Załuski był to pierwszy ligowy występ w tym sezonie, a Celtic FC już wcześniej zapewnił sobie mistrzostwo Szkocji. Polak rozegrał pełne spotkanie.

7 maja 2014, 20:45 - Perth (McDiarmid Park)
Saint Johnstone FC 3-3 Celtic FC
Tim Clancy 9, Scott Brown 84, Michael O'Halloran 85 - Kris Commons 53 (k), Teemu Pukki 73, Virgil Van Dijk 77

żółta kartka: Teemu Pukki (Celtic FC).

sędziował: Steven McLean.
widzów: 4624.

W 43. minucie Steve May nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Załuska obronił).

Po prostu - 7 maja 2014, 22:40:55 - *.dynamic.chello.pl
ołłł Jeee!! na fazie trafłem w sumie nie wiem po co ale niech będzie

KSG91 - 7 maja 2014, 22:43:26 - *.opole.hypnet.pl
I co z tego, że obronił karnego jak i tak puscil trzy gole z ostatnim zespolem w tabeli

a - 7 maja 2014, 23:06:53 - *.opera-mini.net (*.101.19.251)
po pierwsze to ostatnim zespołem grupy mistrzowskiej, a to chyba lekka roznica, poza tym ilość.puszczonych goli to żaden wyznacznik. szczęsny z ManU puścił 8, a przy żadnym nie zawinil

Lesław - 7 maja 2014, 23:11:22 - *.dynamic.chello.pl
wydaje mi się, że do przerwy powinno być 1:0 zgodnie z tym co napisane jest niżej.......

CWKS - 7 maja 2014, 23:32:44 - *.sgyl.cable.virginm.net
30 pkt przewagi nad wiceliderem a 43 nad St Johnstone ! Dziwie sie ze Zaluska wieczny rezerwowy dopiero dostal szannse pobronic w przedostatniej kolejce sezonu , no ale coz takie czasy a szkockie funty wpadaja w kieszen od kilku lat :p

KSG91 - 7 maja 2014, 23:34:12 - *.opole.hypnet.pl
do a:
Po pierwsze nie porownoj MU do St Johnstone, a po drugie obejrzyj sobie skrot i wtedy sie wypowiadaj czy zawinil czy nie.

a - 8 maja 2014, 3:37:57 - *.opera-mini.net (*.101.19.251)
a gdzie porównuje oba kluby? napisałem że liczba puszczonych goli nie jest w pełni miarodajna

@a - 8 maja 2014, 7:45:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczęsny zawinił wtedy conajmniej przy trzech golach. Załuska odcina kupony. Przyklejony do ławki ale przynajmniej kasa się zgadza.

Do a:
Dalej uwazasz ze Szczesny nie popelnil bledu przy zadnym z goli?
Z zreszta nigdy nie slyszalem o meczu w ktorej bramkarz puszcza co najmniej 3-4 gole i nie popelnia bledu przy zadnej.

DENIS - 8 maja 2014, 16:13:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzadki widok ale brawo

Luq - 8 maja 2014, 17:13:21 - *.legionowodom.pl
KSG91 to widac że pojęcia o piłce nożnej nie masz żadnego. Nie jeden był bramkarz, który puścił 5 goli a mimo wszystko był bohaterem drużyny, bo przy żadnej z bramek nie mógł nic zrobić a wyjął pare bardzo trudnych strzałów... Jeśli ktośo czymś nie ma pojęcia to niech się nie wypowiada. W filmiku w którym przytoczyłeś, przy żadnym z goli Szczęsny nie zawinił. Błędy karygodne popełnili obrońcy Arsenalu. Szczęsnemu nie można nic przy tych bramkach zarzucić. To karygodne aby obrona tak grała...

pleciesz - 8 maja 2014, 22:34:05 - *.centertel.pl
Jasne, że bohaterem łatwiej zostać bramkarzowi jak wpuści pięć goli...nie ma konkurentów szczególnie jak koledzy niż nie strzelą. Jak się ma dobrą obronę to nawet Miśkiewicza można wypromować. Przynajmniej na chwilę. Zabrakło Głowackiego i wyszło szydło z worka jaki przecietniak. Nogami gra tragicznie a kadrze zagrał szok.