8 maja 2014, 19:17:54 - MichalMKS
Klub Artura Jędrzejczyka przegrał w finale Pucharu Rosji

Klub Artura Jędrzejczyka FK Krasnodar przegrał po rzutach karnych w finale Pucharu Rosji z FK Rostow 5-6. W regulaminowym czasie gry i po dogrywce padł bezbramkowy remis. Polski obrońca na boisku przebywał przez całe spotkanie.

8 maja 2014, 16:30 - Kaspijsk (Anży-Ariena)
FK Krasnodar 0-0 pd. k. 5-6 FK Rostow

karne: 1-0 Andreas Granqvist, 1-1 Hrvoje Milić, 2-1 Márcio Abreu, 2-2 Dmitrij Połoz, 3-2 Ricardo Laborde, 3-3 Witalij Djakow, 4-3 Joãozinho, 4-4 Florent Sinama-Pongolle, 5-4 Ari, 5-5 Artiom Dziuba, (5-5 Ragnar Sigurðsson - strzelił nad poprzeczką), (5-5 Alexandru Gațcan - obok bramki), (5-5 Jurij Gazinskij - obroniony), 5-6 Igor Lolo.

żółte kartki: Jurij Gazinskij, Ragnar Sigurðsson, Jewgienij Szypicyn, Andreas Granqvist - Bastos, Arsienij Łogaszow, Timofiej Kałaczow.
czerwone kartki: Mauricio Pereyra (71. minuta, za faul) - Bastos (100. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Siergiej Karasiow (Moskwa).

Trenerem FK Krasnodar jest były piłkarz Ruchu Chorzów Oleg Kononow.

qwerty567 - 8 maja 2014, 19:29:34 - *.ssp.dialog.net.pl
a tak się wszyscy ciszyli, że Polacy w klubach będą mieli puchary Francji, Włoch i inne, na razie ile mają tych pucharów?

a-be-ce - 10 maja 2014, 18:44:44 - *.6-1.cable.virginm.net
Ten FK Krasnodar to mocno lewy klub - założony dopiero w 2008, awanse z rzędu, bez kibiców, a teraz gra w finale. Coś tu jest nie tak