8 maja 2014, 20:56:23 - jedrasf
Bramka Marcina Pietronia

Marcin Pietroń zdobył bramkę dla Framu Larvik w przegranym po dogrywce 2-4 (0-0, 1-1, 2-4) meczu II rundy Pucharu Norwegii z Odd Grenland. Polski pomocnik wpisał się na listę strzelców w 71. minucie gry.

8 maja 2014, 18:00 - Larvik (Fram Stadion)
Fram Larvik 2-4 pd. Odd Grenland
Marcin Pietroń 71, Michel Adžić 104 - Herolind Shala 75 (k), Frode Johnsen 97, 103, Håvard Storbæk 100

Polak przebywał na boisku do 98. minuty, kiedy to zmienił go Michel Adžić. Ponadto w drużynie Framu Larvik wystąpił Michał Zawadzki, który pojawił się na placu gry w 95. minucie, zmieniając Pettera Lennartssona.

N - 8 maja 2014, 21:04:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzepia kase

DENIS - 8 maja 2014, 21:07:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

Piciu - 8 maja 2014, 21:19:12 - *.icpnet.pl
tylko pozazdrościć że gra w Norwegii piękny kraj i wspaniałe zarobki wiem bo tam pracowałem

Maksior - 8 maja 2014, 21:24:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O ja cie, jeszcze w piłkę gra Frode Johnsen, już chyba ma koło 40 lat, ale pamiętam go z LM jak w Rosenborgu grał kilka/kilkanaście lat temu

a - 8 maja 2014, 22:02:00 - *.CNet.Gawex.PL
@piciu chory socjalizm w Norwegii, bardzo wielu nierobów

zielowyspa - 8 maja 2014, 22:07:42 - *.adsl.inetia.pl
zadziwiające, to się nazywa walka do końca, szczególnie że piłkarze i sympatycy drużyny gości musieli przebyć wiele tysięcy kilometrów na ten mecz!!!

ja - 8 maja 2014, 22:24:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do @zielowyspa: nie musieli przebyć kilku tysiecy km bo klub Odd Grenland leży na południu Norwegii, podobnie jak Fram Larvik. Pozdrawiam

Kse - 8 maja 2014, 23:02:28 - *.84-48-101.nextgentel.com
Gratki Piero ! Oby tak dalej !

Arek - 9 maja 2014, 0:52:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A to jest ten Pietroń co kiedyś w Lubinie grał?

sfinks2 - 9 maja 2014, 9:11:15 - *.adsl.inetia.pl
do Arek-tak to ten sam,świetnie się zapowiadał,wiosną gdy Zagłębie zdobywało mistrzowstwo zdobył 4 gole-wszystkie bardzo istotne,dające zwycięstwa.

G - 9 maja 2014, 11:41:40 - *.icpnet.pl
Ciekawe, nie kojarzę tego gościa, a przecież ponad 50 meczów ekstraklasie nie tak dawno i tytuł MP.