Kolejarz: 22. Łukasz Radliński - 15. Michał Gryźlak (70, 14. Sebastian Leszczak), 13. Witold Cichy, 10. Krzysztof Markowski, 21. Dariusz Walęciak - 4. Bartłomiej Smuczyński, 11. Łukasz Bocian (82, 23. Cheikh Niane), 7. Marcin Stefanik, 19. Wojciech Trochim, 27. Janusz Wolański - 9. Tomasz Chałas (56, 25. Kamil Adamek).

źródło: własne / Sport.pl / Dziennik Wschodni

Mario - 10 maja 2014, 18:53:06 - *.175.86.105

jim - 10 maja 2014, 18:53:24 - *.xdsl.centertel.pl
Dobry wynik gonimy fotel.

ggg - 10 maja 2014, 18:53:58 - *.internetia.net.pl
GKS 1962 Jastrzębie w 3 lidze !

Daimos - 10 maja 2014, 18:56:25 - *.play-internet.pl
brawo Górnik! w końcu zwycięstwo. mam nadzieję, że już po zapaści i drużyna złapała w końcu drugi oddech

rafalski - 10 maja 2014, 18:58:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik dobry Teraz wyjazd do Grudziądza Decydujące mecze ekipy z Łęcznej! Arka przegrywa z Dolcanem 60 minuta 0-1 Goście z Ząbek grają w 10

kotlet - 10 maja 2014, 19:01:25 - *.172.252.134
Jak grał w tym meczu Kolejarz? Czy pan Cecherz blysnal jakims zmyslem taktycznym? Napiszcie ci ktorzy widzieli ten mecz bo mam ochote sie posmiac.

rafalski - 10 maja 2014, 19:42:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pomyłka Górnik zagra z Puszczą w Niepołomicach!

WGW - 10 maja 2014, 19:52:47 - *.lublin.mm.pl
Kolejarz nic nie pokazał, strasznie faulowali, AWANS JEST NASZ!!

LeczyniaK_ - 10 maja 2014, 19:53:04 - *.lublin.mm.pl
Kotlet Cecherz zeslal cala druzyne do obrony tam prau sie wychylalo ale bardzo gubili sie zawodnicy.
A po za tym nic

Baca - 10 maja 2014, 19:53:52 - *.39.185.136 (*.175.191.235)
Dobry wynik Kolejarz. Brawo

LeczyniaK_ - 10 maja 2014, 20:04:45 - *.lublin.mm.pl
Caly swiat juz wie Gornik wygral mecz slychac glosny spiew my bawimy sie lalalla.
Swietny mecz Gorniczka walka dalej trwa.
Kolejarz byl najslabszym rywalem w tej lidzie moim zdaniem u nich kopanina , faule , chaos i ciagle pomylki .
Krok po krok i tak do celu brawo dla Chlopakow!
Fajnie Ze Arka Przegrala dla Nas
Najlepsi Zawodnicy Meczu Gornik : Bozok , Nowak , Nikitovic Kolejarz:Trochim , Wolanski Najgorsi Zawodnicy Gornik ; 0 Kolejarz 1 Radlinski
Co to co to za ekipa co pochodzi z grodu dzika,
AU! AU! to Górnik Łęczna

hary - 10 maja 2014, 20:33:35 - *.icpnet.pl
Poznań pozdrawia Gornika zawodników i jak na razie kulturę kibiców.Życzę z całego serca Awansu oby się udało bo Motor niestety za 3 -5 lat ?.A teraz pozostało postawić na Lublinianke bo Motor nie wykorzystał szansy .

xyz - 10 maja 2014, 20:48:24 - *.146.55.75
Cudownie! Znowu dokładny wynik przewidziałem i piątki z zawodnikami przybite! Oby tak dalej! Teraz utrzymać przewagę!

WGW - 10 maja 2014, 20:49:01 - *.lublin.mm.pl
@hary, po co Ci ekstraklasa w Łęcznej jak jestes z Poznania? Z czystej ciekawosci.

górnik - 10 maja 2014, 21:02:58 - *.ambit24.net
wie ktoś co się stało z Boninem?

Erich - 10 maja 2014, 21:45:20 - *.tktelekom.pl
Cieszę się że Łęczna awansuje do Ekstraklasy. Będzie to powiew świeżości.

hary - 10 maja 2014, 22:43:57 - *.icpnet.pl
WGW milośc rodzinna zostaje chocbym, mieszkał na Kamczatce szanuje to co dały mi podwaliny porządnego kultularnego życia.pozdrawiam sympatyków regionu LB

kris - 10 maja 2014, 23:22:04 - *.ntlworld.ie
Gdzie ta Leczna sie pcha z Boninem w ataku hihi no nie atak poraza.

hary - 10 maja 2014, 23:31:56 - *.icpnet.pl
Łęczna czytaj inaczej to zastepca Motoru Lublin ,który zeszedł do parteru tylko pozostała nazwa bo poza Tatajem to piłkarze 3 ligowi

ziko - 11 maja 2014, 2:23:43 - *.opera-mini.net (*.77.89.24)
Och co ja widzę kolejarz gra w IV lidze :-D

19(M)50 - 11 maja 2014, 2:43:03 - *.play-internet.pl
Hary pamietaj Na Wschidzie Jest Tylko Motor!!!

19(M)50 - 11 maja 2014, 2:44:55 - *.play-internet.pl

pewne info - 11 maja 2014, 6:50:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przemysław Cecherz nie jest już trenerem Kolejarza Stróże podał się do dymisji !!!

as - 11 maja 2014, 11:42:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wy w Bydgoszczy i tak macie bojkot to co Cie obchodzi kto awansuje ;-)

leiter84 - 11 maja 2014, 11:48:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tym sposobem w grze o ekstraklasę zostało tylko 10 ekip.

ow do ggg - 11 maja 2014, 12:21:06 - *.dynamic.chello.pl
"Gosław Jedłownik występuje pod nazwą GKS 1962 Jastrzębie."
Awans przy stole, ja taki awans..

JOR - 11 maja 2014, 18:15:56 - *.dynamic.chello.pl
Znowu wynik dla ROW-u Rybnik,Stróże spadną i tyle.

do 19(M)50 - 11 maja 2014, 22:21:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rozwalają mnie takie komentarze. Spójrz w której lidze jest motor a Górnik. Zero obiektywizmu, żal.

hary - 12 maja 2014, 0:33:27 - *.icpnet.pl
Podstawowe pytanie czy Górnik awansuje i obroni honor regionu Lubelskiego ,czy mieszkańcy Górnikowi będą wdzięczni bo gdy czytam Motor ma wypieki .Mieszkaniec PN szanuje zespól który zasługuje na szacunek tym klubem jest Górnik Łęczna 25 km od lublina czas jazdy busem 25 minut.Byłem widziałem 6 spotkań W Łęcznej w różnych latach .

kubi - 12 maja 2014, 12:57:34 - *.free.aero2.net.pl