11 maja 2014, 12:45:02 - nn17
Gol Tomasza Zahorskiego

Tomasz Zahorski strzelił gola z rzutu karnego dla San Antonio Scorpions w wygranym 3-0 (0-0) spotkaniu 5. kolejki amerykańskiej NASL (drugi poziom rozgrywkowy) z Carolina RailHawks. Polak rozegrał pełne 90 minut. To pierwszy gol Zahorskiego w tym sezonie.

11 maja 2014, 2:30 - San Antonio (Toyota Field)
San Antonio Scorpions 3-0 Carolina RailHawks
Éric Hassli 53, Daniel Barrera 59, Tomasz Zahorski 77 (k)

żółte kartki: Stephen DeRoux, Greg Janicki, Daniel Barrera - Daniel Scott, Zack Schilawski.

sędziował: Daniel Fitzgerald.
widzów: 5834.

San Antonio zajmuje obecnie trzecie miejsce z dorobkiem 9 punktów.

andrzej-19 - 11 maja 2014, 12:49:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i pewnie na tym się nie skończy;)

Pablo - 11 maja 2014, 12:51:16 - *.sggw.waw.pl
wie ktoś ile Zahorski tam zarabia?

re - 11 maja 2014, 12:55:51 - *.play-internet.pl
Pablo a Tobie ktoś zagląda do kieszeni ?

uczony - 11 maja 2014, 13:46:15 - *.master.pl
Rewelacja, nie rewelacja... Rzut karny jest jakże istotnym elementem futbolu. Trzeba go umieć wykorzystać, zamienić go na bramkę, bo jak wiadomo samo wskazanie przez arbitra na ,,wapno'' wcale nie oznacza jeszcze dopisania drużynie wykonującej rzut karny bramki. W każdej drużynie dobrze mieć zawodnika, który pewnie egzekwuje rzuty karne. Swoją drogą Tomek Zahorski był niegdyś naprawdę dobrze zapowiadającym się zawodnikiem. Warto również spojrzeć na piłkarzy, którzy otrzymali upomnienia w postaci kartki w tym meczu. Greg Janicki, Zack Schilawski... Czyżby polskie korzenie? Pozdrawiam i życzę Zahorskiemu więcej trafień w USA.

muminek - 11 maja 2014, 17:32:20 - *.core.ynet.pl
polski mecz, Greg Janicki i Zack Schilawski dostali po żółtej kartce.

Dark - 11 maja 2014, 19:38:37 - *.dynamic.chello.pl
Może San Antonio dołączy kiedyś do MLS. Choć Teksas ma już tam dwóch reprezentantów czyli Houston i Dallas.

DENIS - 11 maja 2014, 20:40:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Tomek

Elvis - 11 maja 2014, 21:43:10 - *.cable-modem.tkk.net.pl
To on jeszcze gra w piłkę? Myślałem, że na stałe zajął się przemytem koki z Meksyku. Może w tym miałby jakieś sukcesy...

a - 15 maja 2014, 3:24:34 - *.cable.net-inotel.pl
Nie mógł strzelić z główki znawcy. W Ameryce jest soccer i tam się gole z główki nie liczą.