11 maja 2014, 19:56:18 - koofel
Bramka Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski strzelił gola z rzutu karnego dla Trabzonsporu w przegranym 1-4 (0-0) meczu 33. kolejki tureckiej ekstraklasy z Galatasaray SK. Polski pomocnik rozegrał całe spotkanie. To jego czwarte trafienie w tym sezonie.

11 maja 2014, 18:00 - Trabzon (Hüseyin Avni Aker Stadyumu)
Trabzonspor Kulübü 1-4 Galatasaray SK
Adrian Mierzejewski 60 (k) - Wesley Sneijder 51, 83, Selçuk İnan 56, Umut Bulut 72

żółte kartki: Bosingwa, Onur Kıvrak - Wesley Sneijder.

sędziował: Fırat Aydınus.

Trabzonspor ma na koncie 50 punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli.

dsds - 11 maja 2014, 19:58:18 - *.dynamic.chello.pl
Strzal na sile z karnego. Szkoda ze Turcy nie sprzedaja praw do swojej ligi - to bardzo ciekawa liga, duzo ciekawsza niz pokazywana w Polsce liga belgijska

curtis - 11 maja 2014, 20:17:19 - *.pabianice.msk.pl