15 maja 2014, 20:37:34 - Monki
Drużyna Adama Stachowiaka przegrała w finale Pucharu Bułgarii

Botew Płowdiw, którego piłkarzem jest Adam Stachowiak, przegrał w Burgas z Łudogorcem Razgrad 0-1 (0-0) w finale Pucharu Bułgarii. 27-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie. Łudogorec w obecnym sezonie zdobył także mistrzostwo Bułgarii.

15 maja 2014, 18:15 - Burgas (Stadion Łazur)
Botew Płowdiw 0-1 Łudogorec Razgrad
Roman Bezjak 58

żółte kartki: Weselin Minew, Tomáš Jirsák, Férébory Doré, Hamza Younés, Srgian Luchin - Michaił Aleksandrow, Fábio Espinho, Roman Bezjak, Júnior Caiçara.
czerwona kartka: Vander (90. minuta, Botew, za brutalny faul).

sędziował: Georgi Jordanow.
widzów: 13 000.

W 61. minucie mecz został przerwany na 17 minut oraz w 90. minucie na 8 minut z powodu złego zachowania kibiców.

W drużynie z Płowdiwu całe spotkanie rozegrał były pomocnik Wisły Kraków Tomáš Jirsák.

Zespół Polaka w przyszłym sezonie będzie występować w rozgrywkach Ligi Europy.

ker - 15 maja 2014, 20:43:07 - *.dynamic.mm.pl
Zła passa trwa.Jeszcze w sobotę dwa finały,

cezary kre - 15 maja 2014, 20:50:15 - *.adsl.inetia.pl
leje u was ciagle?

hahah - 15 maja 2014, 21:23:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
u mnie na ogrodzie 2 drzewa 15 metrowe zwaliło ale nic się niestało na szczęscie

KCPZW - 15 maja 2014, 21:29:05 - *.29.155.213.hosting.ua
a ci co myśleli że botew wygra,to nie widzieli w akcji ludogorca w europucharach(szczególnie w lidze europy),lub są pseudopatriotami którzy myślą że jak będą kibicować polakowi to spełnią swój patriotyczny obowiązek

@KCPZW - 15 maja 2014, 22:32:54 - *.dynamic.vectranet.pl