17 maja 2014, 15:53:12 - Monki
Drużyna Łukasza Sapeli spadła z azerskiej ekstraklasy

Rəvan Baku, którego piłkarzem jest Łukasz Sapela, spadł z azerskiej ekstraklasy. W ostatniej kolejce klub Polaka przegrał na własnym boisku 2-3 (0-1) z FK Bakı i zajął ostatnie miejsce w lidze. 31-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

17 maja 2014, 14:00 - Baku (Bayıl Arena)
Rəvan Baku 2-3 FK Bakı
Miloš Adamović 90, Juan Manuel Varea 90 - Rauf Əliyev 24, Aleksandar Šolić 83, Tural Qürbətov 90

żółte kartki: Michel Balokog Nack, Novruz Məmmədov, Mitja Mörec - Deividas Česnauskis, Namiq Ələsgərov.

sędziował: Rəhim Həsənov.
widzów: 200.

W drużynie gospodarzy w 76. minucie na boisku pojawił się były zawodnik Polonii Warszawa Miloš Adamović, który zmienił Novruza Məmmədova.

Sapela w minionym sezonie ligi azerskiej rozegrał 26 spotkań.

W zakończonym sezonie Rəvan Baku zajął ostatnie miejsce w tabeli z 22 punktami na koncie, tracąc trzy punkty do miejsca gwarantującego baraże o utrzymanie.

cdsd - 17 maja 2014, 15:55:33 - *.belchatow.vectranet.pl
Salepa GKS czeka!!!

leon - 17 maja 2014, 16:12:03 - *.231.16.133.koba.pl
3 bramki w tej samej minucie. Zalety redakcji.

wow - 17 maja 2014, 16:29:06 - *.icpnet.pl
emocjonująca końcówka!!!

badylarz - 17 maja 2014, 16:35:41 - *.adsl.inetia.pl
błędem byłoby napisać czas goli 90+ minuta doliczona?

bud - 17 maja 2014, 17:37:34 - *.dip0.t-ipconnect.de
to se pogral. liga azerska za silna.
Legia - FK Bakı 0:3 i do widzenia

paranoja - 17 maja 2014, 19:58:30 - *.dynamic.chello.pl
No i teraz mam się domyślać czy Revan Baku zdążył odrobić czy przegrywał 0:3 i strzelił dwa honorowe? Co za debilizm, jakby nie można było napisać minut... to taki grzech? aż taki straszny błąd? Co i teraz za komentarz dostana bana na IP? ;/ pozdro

DENIS - 17 maja 2014, 20:17:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda wracaj do Polski Łukasz

3ghfd - 17 maja 2014, 23:52:45 - *.colocat.ru
już teraz azerbejdżan obija tyłki polskim półamatorskim klubikom,a więc jasnym stało się że poczynili postępy,ale to za pewne nie koniec pnięcia się do góry azerskiej piłki,gdyż ich zapędy sięgają aż do fazy grupowej ligi mistrzów,i myślę że ten cel osiągną szybciej niż polacy

Kw2 - 18 maja 2014, 18:26:08 - *.range86-182.btcentralplus.com
Taki macie problem z ta 90 minuta? Zobaczcie sobie na onecie. Ewentualnie sprawdźcie stronę klubowa drużyny z Azerbejdżanu.

wazuuup - 27 maja 2014, 22:02:02 - *.dolsat.pl
Widzów: 200 (!!??). Rozumiem, że kasa fajna, że ładna pogoda itd, ale dla kogo tu grać - w dodatku ważny mecz!:-)