21 maja 2014, 18:51:35 - piter
Dwie bramki Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński zdobył dwie bramki dla Dinama Bukareszt w wygranym 2-1 (1-1) meczu 34. kolejki rumuńskiej ekstraklasy z FC Botoșani. 26-letni napastnik przebywał na boisku do 83. minuty, kiedy zmienił go Simone Dobre. Była to jego trzecia i czwarta bramka w sezonie.

21 maja 2014, 17:00 - Botoszany (Stadionul Municipal)
FC Botoșani 1-2 Dinamo Bukareszt
István Fülöp 18 (k) - Kamil Biliński 27, 78

żółte kartki: Marius Croitoru, Aco Stojkov - Boubacar Mansaly, Ștefan Bărboianu.

sędziował: Adrian Cojocaru.

W 74. minucie Valentin Lazăr (Dinamo) nie wykorzystał rzutu karnego (David Lazăr obronił).

W barwach gospodarzy pełne spotkanie rozegrał były napastnik Górnika Zabrze Aco Stojkov, który ponadto został ukarany żółtą kartką.

Po 34 kolejkach zespół Polaka zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 59 punktów.

fgr - 21 maja 2014, 18:57:43 - *.nette.pl
zdaje się jest głownie rezerwowym
wstawiony do pierwszego składu i 2 bramki

5t65 - 21 maja 2014, 21:31:45 - *.94.44.6
raz na ruski rok to nawet koza walnie hattricka,czy tam dwa gole,ale przez pozostałe 364 dni będzie cienka jak zawsze,więc podniecać nie ma się absolutnie czym

DENIS - 21 maja 2014, 22:11:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

drab - 21 maja 2014, 22:25:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ale ma juz o 2 bramki wiecej niz Milik :-)

Woń Artura - 21 maja 2014, 22:27:27 - *.142.199.99.metrointernet.pl
5t65 - jak zwykle śmieszny hejter internetowy zna się na rzeczy. Za Nawałkę go! Nie lubie takich dziewczyn jak ty 5t65. brawo Kamil strzelaj jak najwięcej!

Lenin - 21 maja 2014, 23:56:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak nie strzela to nie strzela a jak strzela to zawsze po dwie - taki już z niego gość

k - 22 maja 2014, 0:28:52 - *.dynamic.chello.pl
Obydwie bramki:

Pizarro - 22 maja 2014, 8:26:31 - *.tktelekom.pl
Takiego napastnika w reprezentacji brak, przynajmniej nie strzela prosto w bramkarza, a na dodatek druga bramk, klasa.

cirek - 22 maja 2014, 8:34:43 - *.vlan321.corcoran.lubman.net.pl
no ta druga brama to naprawde niezła:D

kultura - 22 maja 2014, 15:43:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czemu występuje z nr 99?

Quamey - 23 maja 2014, 11:03:38 - *.debica.mm.pl
W poprzednim zesonie w Zalgirisie Wilno 21 bramek, obecnie w Dinamo Bukareszt już 4 bramki... może to był by lek na całe zło dla Legii Warszawa rozumiem że liga litewska jest słaba, ale czemu się nawet nim nie zainteresowali. Ciekawe czy go Nawałka dostrzeże, już tylu zawodników sprawdzał więc nie zdziwił bym się jak by jeszcze jego powołał.

sed - 23 maja 2014, 15:18:07 - *.dynamic.chello.pl
Fajnie wykończył pierwszą bramkę a druga piękna! Mógłby go Nawałka spradzić.