23 maja 2014, 22:49:56 - maly
Drużyna Łukasza Szukały przegrała w finale Pucharu Rumunii

Steaua Bukareszt, której zawodnikiem jest Łukasz Szukała, przegrała w rzutach karnych 2-4 w finale Pucharu Rumunii z Astrą Giurgiu. Po 120 minutach był bezbramkowy remis. Polski obrońca rozegrał całe spotkanie i został ukarany żółtą kartką.

23 maja 2014, 20:00 - Bukareszt (Național Arena)
Steaua Bukareszt 0-0 pd. k. 2-4 Astra Giurgiu

karne: 0-1 Vincent Laban, 1-1 Claudiu Keserü, 1-2 Júnior Morais, (1-2 Fernando Varela - obroniony), (1-2 Marian Cristescu - obroniony), (1-2 Mihai Pintilii - nad poprzeczką), 1-3 Constantin Budescu, 2-3 Łukasz Szukała, 2-4 Yazalde.

żółte kartki: Daniel Georgievski, Andrei Prepeliță, Łukasz Szukała, Mihai Pintilii - Valerică Găman, Syam Ben Youssef, Yazalde, Marian Cristescu, Júnior Morais, Vincent Laban.
czerwone kartki: Lucian Sânmărtean (54. minuta, Steaua, za brutalny faul) - Denis Alibec (98. minuta, Astra, za brutalny faul).

sędziował: Ovidiu Hațegan (Arad).
widzów: 48 201.

Poza kadrą Astry znalazł się były zawodnik Arki Gdynia - Mirko Ivanovski.

- - 23 maja 2014, 22:51:57 - *.rzeszow.mm.pl
i kolejny juz finał przegrany przez druzyne z Polakiem w skladzie:P brawo Astra

weg - 23 maja 2014, 22:53:41 - *.ro
i tak stiała rozwali legie po raz drugi raz w elininacjach ligi mistrzów,z tą różnicą że legia nie będzie już miała tyle szczęścia,co rok temu,a co astry,to myślę że również nie będzie miała żadego problemu w lidze europy z polakami,ponieważ to jest drużyna poważna i profesjonalna,w przeciwieństwie do takie zawiszy czy ruchu

pwls - 23 maja 2014, 22:53:48 - *.euro-net.pl
Ktoś liczy który to już przegrany finał ? Bo z wygranych chyba tylko Klich z Zwolle i Fabiański ze Szczęsnym z Arsenalem.

- - 23 maja 2014, 22:55:18 - *.rzeszow.mm.pl
i Wilk z żalgirisem

pwls - 23 maja 2014, 23:01:41 - *.euro-net.pl
Jeszcze w sumie Załuska z Celticiem wygrał. Ogółem, jeśli niczego nie pominąłem, to 4 drużyny z Polakami w kadrze wygrały swoje finały, a 9 (Steaua jako 9.) przegrało.

PrzybysZz - 23 maja 2014, 23:01:57 - *.dynamic.chello.pl
Wg mnie bdb obrońca,1000 razy lepszy od Glika przez,którego nie mieliśmy szans jechać do Brazylii.

Darek - 23 maja 2014, 23:26:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@pwls - Załuska z Celticiem? Po pierwsze nie Załuska a Cierzniak, po drugie nie z Celticiem a z Dundee United, a po trzecie finał przegrał a nie wygrał, reszta się zgadza;)

pwls - 23 maja 2014, 23:31:53 - *.euro-net.pl
@Darek, rzeczywiście, mój błąd - pomyliłem sezony ;) W takim razie stosunek wygranych do przegranych to 3:10.

szeryf - 23 maja 2014, 23:38:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@weg
tak rozwalila ze byl remis w dwumeczu i tylko dzieki bezsensownej zasadzie goli na wyjezdzie przeszli. Nie jestem bron Boze fanem Legii, tak na marginesie pisze, ze to bylo niesprawiedliwe

Dark - 23 maja 2014, 23:48:47 - *.dynamic.chello.pl
Dark - Aż mi się przypomniał ten żart Radia Erewań: "Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną."

Dark - 24 maja 2014, 0:19:26 - *.dynamic.chello.pl
Oczywiście odpowiedź poprzednią kierowałem do użytkownika Darek, a nie do siebie (Dark). Wybaczcie za wtopę. ;p

Mądry - 24 maja 2014, 4:09:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak duża ilość Polaków w tych finałach,przegranych i wygranych,ZWIASTUJE że eliminacje do ME będą udane.
A coś czuję że i LM w tym roku zawita do Warszawy.
Oczywiście pozostałe drużyny,Lech szczególnie,też pokażą Klasę.

esk - 24 maja 2014, 10:23:58 - *.dynamic.chello.pl