26 maja 2014, 21:09:17 - mistico
Gol Pawła Cibickiego

Paweł Cibicki strzelił gola dla Malmö FF w zremisowanym 2-2 (0-1) spotkaniu 11. kolejki szwedzkiej ekstraklasy przeciwko AIK. 20-letni pomocnik na placu gry pojawił się w 78. minucie, w której to boisko opuścił Matías Concha. To drugi gol Polaka w obecnym sezonie.

26 maja 2014, 19:05 - Malmö (Swedbank Stadion)
Malmö FF 2-2 AIK (Solna)
Guillermo Molins 63, Paweł Cibicki 90 - Eero Markkanen 45, Robin Quaison 59

żółte kartki: Pontus Jansson - Alexander Milošević, Robin Quaison, Nils-Eric Johansson, Henok Goitom.

sędziował: Stefan Johannesson (Sztokholm).
widzów: 17 382.

W 79. minucie Guillermo Molins (Malmö) nie wykorzystał rzutu karnego (Patrik Carlgren obronił).

df - 26 maja 2014, 22:17:22 - *.87.236.234
lepiej go powołajmy na mecze eliminacyjne, chociaż na 1 minute bo tak to nam go Szwedzi zabiorą

DENIS - 26 maja 2014, 22:28:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Paweł

IBRA - 26 maja 2014, 22:35:03 - *.232.140.116.rudna-net.pl
Polski zlatan po zdjęciu

badylarz - 27 maja 2014, 3:29:45 - *.adsl.inetia.pl
ciekawe czy Nawałnica i cały skauting Pana Chorążyka o nim wią?

@badylarz - 27 maja 2014, 10:43:34 - *.dynamic.chello.pl
No pewnie, Polak z obywatelstwem innego kraju, od kopa nadaje się do reprezentacji. Później się dziwimy dlaczego nas wszyscy jadą.

pytanko - 27 maja 2014, 11:28:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To oni w tej Malmie robią te makarony?
Proszę o rozsądne odpowiedzi, bo nie jestem pewien.

ss - 27 maja 2014, 12:28:32 - *.play-internet.pl
Gościu widać ma zadanie od trenera strzelać przeciwnikom w 90tych minutach. W poprzednim meczu też wszedł w końcówce i strzelił w 90'

Kongo - 27 maja 2014, 14:50:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Przecież Cibicki już deklarował że woli grać dla Polski zresztą w młodzieżowej już rozegrał mecz tyle że dosyć dawno.
Szkoda że akurat ta pozycja bo jakiś pomocnik by sie przydał.

slawek - 27 maja 2014, 16:08:04 - *.adsl.inetia.pl