[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


27 maja 2014, 11:47:48 - MichalMKS
Adrian Wójcik w kadrze Wisły na mecz z Lechią

Napastnik rezerw Adrian Wójcik znalazł się w kadrze Wisły Kraków na ligowy mecz z Lechią Gdańsk - informuje oficjalna strona krakowskiego klubu "Wisla.Krakow.pl".

18-letni zawodnik wiosną rozegrał dwa spotkania w Wiśle II w trzeciej lidze.

znawca - 27 maja 2014, 11:53:12 - *.dynamic.chello.pl
Prawie jak Adrián Wojcik

xxx - 27 maja 2014, 12:01:12 - *.radom.vectranet.pl
A to ci wiadomość dnia!!!!!!!!!!!!!!!!

Henryk - 27 maja 2014, 12:22:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To już nie ma polskiej młodzieży w wyższych ligach tylko szukać gdzieś po trzecich ligach jakiś szrot?

e - 27 maja 2014, 12:32:26 - *.156.167.37
Henryczku drogi mają kupić kogoś na jeden - dwa mecze? Poza oknem transferowym? Chłopak strzela gole w CLJ (ma ich osiem) o ile wiesz co to jest w ogóle, więc komu mają dać szansę? Jakiemuś nonejmowi nie wiadomo skąd? Czy wychowankowi?

Henryk - 27 maja 2014, 12:36:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trza brać nołnejmów i się wcale nie szczypać. A najlepiej intensywnie penetrować rynek bałkański i stamtąd przywozić rozmaitych grajków. Powinni specjalne linie lotnicze lub kolejowe uruchomić Bałkanica-Polandia i kursować co najmniej trzy razy na dobę.

davs - 27 maja 2014, 14:46:08 - *.158.216.176.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylko Buksa był świetnym napadzioremw rezerwach Wisły reszta to szrot

Dobi - 27 maja 2014, 15:24:52 - *.static.chello.pl
Akurat wychowankiem to jest on Wieczystej Kraków!

zed - 27 maja 2014, 17:51:01 - *.dynamic.chello.pl
on chyba niedawno w Sevilli grał

Barito - 27 maja 2014, 18:45:18 - *.dynamic.chello.pl
Proponuje żeby Ci którzy nie widzieli tego chłopaka w akcji się nie wypowiadali i uważam że to bardzo dobry ruch ze strony wisły że dostaje szanse bo wyróżnia się w rozgrywkach clj @henryk- szrot to teraz w pierwszej wiśle gra...

Barito - 27 maja 2014, 18:46:57 - *.dynamic.chello.pl
Proponuje żeby Ci którzy nie widzieli tego chłopaka w akcji się nie wypowiadali i uważam że to bardzo dobry ruch ze strony wisły że dostaje szanse bo wyróżnia się w rozgrywkach clj @henryk- szrot to teraz w pierwszej wiśle gra...

Mario@op.p - 28 maja 2014, 16:57:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do henryk :ty chyba coś jarasz i to musi być mocne

m@kibol.pl - 28 maja 2014, 17:01:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
heniu skąd ty się urwałeś ,przecież takich pajacy już chyba nie ma

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas