28 maja 2014, 20:30 - Gdańsk (PGE Arena Gdańsk)

Lechia: 24. Mateusz Bąk - 26. Deleu (59, 4. Paweł Stolarski), 2. Rafał Janicki, 27. Paweł Dawidowicz (76, 10. Przemysław Frankowski), 3. Nikola Leković - 11. Maciej Makuszewski, 21. Stojan Vranješ, 17. Marcin Pietrowski, 14. Piotr Wiśniewski (82, 8. Patryk Tuszyński), 9. Piotr Grzelczak - 95. Zaur Sadajew.

Wisła: 1. Michał Miśkiewicz - 21. Łukasz Burliga, 33. Michał Czekaj, 5. Dariusz Dudka, 8. Piotr Brożek - 23. Fabian Burdenski (75, 43. Piotr Żemło), 34. Alan Uryga, 17. Ostoja Stjepanović, 18. Semir Štilić, 15. Emmanuel Sarki (67, 77. Wilde-Donald Guerrier) - 10. Łukasz Garguła.

żółte kartki: Sadajew, Leković, Janicki, Stolarski - Uryga, Burdenski, Guerrier, Brożek.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 12 433.

Boateng - 28 maja 2014, 22:28:56 - *.50.134.230
Mecz bez karnego najgorszego sędziego w Polsce, czyli Marciniaka to mecz stracony. Czy on obstawia u buka, że w meczu którym prowadzi będzie karny?

bart - 28 maja 2014, 22:28:58 - *.dynamic.chello.pl
hoho

CRACOVIA - 28 maja 2014, 22:29:48 - *.156.230.166
oba zespoły zapewniły sobie grę w europejskich pucharach A tak , na marginesie, Tusk musi pomyśleć o tym, aby po zakończeniu następnego sezonu punkty liczyła klubom PKW hehe

rafał - 28 maja 2014, 22:29:50 - *.centertel.pl
Brawo Lechia kochamy Cię

Amiral - 28 maja 2014, 22:30:29 - *.fbx.proxad.net
dramat

futbolista - 28 maja 2014, 22:30:46 - *.bois.qwest.net
no i nieurodzajne pole bez wazonuw ! ahoj!!!to bylo do przewidzenia.ale teraz ma kolejny sezon i kolejna okazje.gdyby jeszcze teraz weszla do extra
Arka,to bylby juz komplet zwyciestwa.

elber - 28 maja 2014, 22:31:49 - *.superkabel.de
Sedzia poszalal z karnymi.Lechia ten mecz powinna wygrac,ale przespali 1 polowe niestety.Mysle ze w nowym sezonie conajmniej polowa innych graczy zagra w gdanskim klubie.

Gravesande - 28 maja 2014, 22:33:49 - *.204.78.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
i dzięki temu ani Wisła , ani Lechia nie zagra w pucharach hehe"Braci sie nie traci "

Boateng - 28 maja 2014, 22:34:03 - *.50.134.230
Czy naprawdę nikt nie widzi tego, że Marciniak co mecz wypacza wyniki swoimi głupimi karnymi?

polo - 28 maja 2014, 22:48:36 - *.play-internet.pl
Smiech na sali znowu sedzia pomaga Lechii zenada.
Mecz przyjaciol a tu tylko 12tys po co im taki stadion co garstka ludzi chodzi zenada.

a - 28 maja 2014, 22:57:33 - *.dynamic.vectranet.pl
tylko Bośniacy strzelali

Zazuzi - 28 maja 2014, 23:10:43 - *.dynamic.chello.pl
Ten karny dla Lechii z 90 minuty, to już gruby wałek. Marciniak, czy ty nie znasz zasad odgwizdywania ręki w polu karnym? Poniosło cię? Leki przestały działać w doliczonym czasie?

TLG - 28 maja 2014, 23:13:25 - *.dynamic.chello.pl
oba ostatnie karne w meczu były niesłuszne.

SORUK - 28 maja 2014, 23:41:37 - *.box3.pl
Wisla najgorsze smiecie jakie znam. przestaje im kibicowac, bo to dno bez ambicji.

poki - 28 maja 2014, 23:45:35 - *.239.46.26
trzeba użyc wszelkich możliwych metod aby następne pokolenia nie zostały zarażone syndromem polskiego kibica,począwszy od propagandy a skończywszy na edukacji

kolo - 29 maja 2014, 0:23:55 - *.dynamic.chello.pl
polo- Chciałbyś aby u ciebie tylu ludzi chodziło na mecze,Lechia to 3 ekipa w polsce pod wzgledem frekwencji a i nie wiele odstaje od czolowki. wiec spij mleko i lulu ;)

albinzabrz - 29 maja 2014, 1:11:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oba karne z kapelusza

CalgaryABG - 29 maja 2014, 4:07:03 - *.cg.shawcable.net
Szkoda Bialej Gwiazdy i przyjaciol z Gdanska, puchary bye bye.Pozdro

or - 29 maja 2014, 6:49:31 - *.rev.pro-internet.pl
Moim zdaniem co najmniej połowa kopaczy jest do wymiany w Lechii!!.Począwszy od Deleu,Makuszewskiego,Wiśniewskiego czy Grzelczaka itd!!.Jak nie gra się skrzydłami to trudno wygrać mecz!!.

st - 29 maja 2014, 8:40:52 - *.free.aero2.net.pl
Dziwny mecz.Lechia cały czas miała przewagę, ilość strzałów, rogów a mimo to tylko jedną stuprocentową okazja Sadajewa. Oczywiście oba karne za rękę to wymysł Marciniaka. W sumie powinno być 1:1 ale na jedno wyszło.

wegju - 29 maja 2014, 9:22:40 - *.gdynia.mm.pl
ten ostatni karny to komedia.

olo2 - 29 maja 2014, 9:22:53 - *.gdansk.vectranet.pl
ZAZUZI
jak jesteś takim dobrym i douczonym sędzią to dlaczego nie sędziujesz meczy.Chyba ze sędziujesz na Grenlandii i w Polsce jesteś nieznany.

piogi - 29 maja 2014, 9:52:34 - *.class147.petrotel.pl
wszystkie karne ewidentne szkoda, że polscy znawcy internetowi potrafią tylko szczekać przed klawiaturą, boateng kopacz b klasy

Focus - 29 maja 2014, 13:45:19 - *.play-internet.pl
Mecz ustawiony Burliga u buka stawiał haha

wkl - 29 maja 2014, 15:41:19 - *.gdynia.mm.pl
Ten ostatni karny nadaje sie do programu 'piłkarskie jaja'.chodzenie na taki teatr to naprawde strata czasu.w naszej piłce wszystko po staremu.sedzia decyduje o wyniku a nie umiejętnosci piłkarzy.