29 maja 2014, 21:20:40 - euzi
Aleksejs Višņakovs zagrał w reprezentacji Łotwy

Reprezentacja Łotwy wygrała z Estonią po rzutach karnych w półfinałowym meczu o Puchar Bałtycki i w sobotnim finale zmierzy się z Litwą. Po 90 minutach gry padł bezbramkowy remis. W barwach gospodarzy w 65. minucie na boisko za Ritvarsa Ruginsa wszedł pomocnik Widzewa Łódź Aleksejs Višņakovs, a na ławce rezerwowych pozostał bramkarz Górnika Zabrze Pāvels Šteinbors.

29 maja 2014, 19:15 - Lipawa (Daugavas stadions)
Łotwa 0-0 k. 4-2 Estonia

karne: 0-1 Konstantin Vassiljev, 1-1 Artūrs Zjuzins, (1-1 Martin Vunk - obroniony), 2-1 Oļegs Laizāns, 2-2 Ken Kallaste, 3-2 Aleksandrs Fertovs, (3-2 Karol Mets - słupek), 4-2 Aleksejs Višņakovs.

żółte kartki: Edgars Gauračs - Henri Anier, Karol Mets.

sędziował: Sergėjus Slyva (Litwa).
widzów: 2115.

W kadrze na turniej ostatecznie nie znalazł się brat Aleksejsa - Eduards. W barwach Łotwy całe spotkanie zagrał za to Artis Lazdiņš (w przeszłości Piast Gliwice), a w 90. minucie za Edgarsa Gauračsa wszedł Oļegs Laizāns (kiedyś Lechia Gdańsk). Na ławce pozostał Jurijs Žigajevs (dawniej Widzew). Wśród Estończyków całe spotkanie rozegrał Sergei Pareiko (w przeszłości Wisła Kraków), a w przerwie boisko opuścił Sander Puri (dawniej Korona Kielce), którego zastąpił Siim Luts.

Finał zostanie rozegrany w sobotę o godz. 19:00.

Ktosik - 29 maja 2014, 21:27:39 - *.adsl.inetia.pl
Zazdroszcze kibicom panst ktore biora udzial w Baltic Cup. Zakladam ze ogladajac mecze swoich rodakow czuja sie jakby grali o MS. Natomiast nasze emocje koncza sie zawsze na kwalifikacjach

zola - 29 maja 2014, 21:30:45 - *.adsl.inetia.pl
Zigajevs grał w widzewie piach a w nowej(starej) druzynie wymiata jak to jest ?

Diego - 29 maja 2014, 21:40:46 - *.dynamic.chello.pl
A no tak to jest,że liga łotewska prezentuje żenujący poziom. Tam jak zawodnika trafia do naszej Ekstraklasy to automatycznie dostaje powołanie do kadry.

DENIS - 29 maja 2014, 21:58:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

zicek - 29 maja 2014, 22:35:20 - *.zory.vectranet.pl
skoro o puchar baltycki to czemu nie gra Polska, kraje Skandynawskie i Niemcy?

Lambo - 29 maja 2014, 22:53:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gra Finlandia przecież - a to kraj skandynawwski

czytelnik - 29 maja 2014, 23:11:22 - *.static.chello.pl
Lambo - Finlandia nie jest krajem skandynawskim.

hojka - 29 maja 2014, 23:16:56 - *.141.29.54
litwa którą podobno w najbliższym czasie łatwo,lekko i przyjemnie ograją polscy i zagraniczni nieudacznicy,wygrała dzisiaj ze zdecydowanym faworytem finlandią,czyli drużyną na podobnym poziomie a nawet lepszym niż drużyna nieudaczników nawałki,co zwiastuje mam nadzieję kolejny bolesny oklep od litwy drużyny nieudaczników nawałki

olo - 29 maja 2014, 23:27:36 - *.dynamic.chello.pl