4 czerwca 2014, 22:21:27 - mistico
Występ Gergő Lovrencsicsa w reprezentacji Węgier

Piłkarz Lecha Poznań Gergő Lovrencsics wystąpił w wygranym 1-0 (0-0) meczu towarzyskim z Albanią. 25-letni pomocnik pojawił się na boisku w 73. minucie, zmieniając Balázsa Dzsudzsáka.

4 czerwca 2014, 20:30 - Budapeszt (Puskás Ferenc Stadion)
Węgry 1-0 Albania
Tomáš Priškin 82 (k)

żółte kartki: Ádám Lang, József Varga, Zsolt Kalmár (Węgry).

sędziował: Paul McLaughlin (Irlandia).
widzów: 3500.

xxx - 4 czerwca 2014, 22:30:25 - *.tktelekom.pl
Brawo Gergo oraz brawa dla Tamasa za strzelona bramke albańcom Polak Wegier dwa bratanki

a - 4 czerwca 2014, 22:34:44 - *.dynamic.vectranet.pl
jeszcze jeden taki dobry sezon w Polsce i może śmigać do bundesligi

kibol - 4 czerwca 2014, 22:35:04 - *.szczecin.mm.pl
hehe ale się nagrał ok.20 min.w meczu towarzyskim, nasz najlepszy ligowiec.brawo

poaw - 4 czerwca 2014, 22:53:29 - *.115.8.229
jeżeli gość z jakiegoś węgierskiego badziewia,które nawet nie jest średniakiem słabiutkiej ligi węgierskiej,przychodzi do absolutnego topu polskiej ligi lecha poznań,i jest tam gwiazdą,to niem żadnych wątpliwości,że taki mistrz węgier ostro wydyma legię w eliminacjach do ligi mistrzów

anty_d - 4 czerwca 2014, 22:57:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@poaw
Logika rodem z podstawówki, a wiedzy jeszcze mniej. Legia nie może trafić na mistrza Węgier, oba zespoły są rozstawione w drugiej rundzie i nierozstawione w późniejszych.

roro - 4 czerwca 2014, 23:09:10 - *.icpnet.pl
@a
Pewnie śmignie już w tym sezonie ;)

dch - 5 czerwca 2014, 0:01:40 - *.77.124.160
@poaw, Rudnevs rowniez przyszedl ze sredniaka ligi wegierskiej i zaraz po przyjsciu strzelil 3 gole Juventusowi. A to ze Gergo gra w reprezentacji Wegier swiadczy o tym ze w lidze wegierskiej lepszych nie ma

Rut - 5 czerwca 2014, 0:23:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wkrótce Gergo będzie na codzień dogrywał Priskinowi w Eklasie.

ZIENIU - 5 czerwca 2014, 12:16:37 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Gergo

DENIS - 5 czerwca 2014, 14:42:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Gergő

Kier do po - 6 czerwca 2014, 9:38:30 - *.ip.netia.com.pl
W Widzewie też byłby gwiazdą. Poza tym jaki top ligi. Spójrz na tabelę. Czy mistrz Wegier będzie tak dym..ł Legię jak Lech ? hehe. AHA, zapomniałem sędziowie byli za Legią. Te 10 punktów przewagi na cienkim wicemistrzem i bilans meczowy 2-1-0 dla Legii, jest oczywiście przypadkiem ?