7 czerwca 2014, 22:42:46 - Monki
Dalibor Stevanović zagrał z Argentyną

Pomocnik Śląska Wrocław Dalibor Stevanović wystąpił w barwach reprezentacji Słowenii w przegranym 0-2 (0-1) towarzyskim meczu z Argentyną. 29-letni zawodnik został ukarany żółtą kartką. W 82. minucie w jego miejsce na boisku pojawił się Aleš Mertelj.

7 czerwca 2014, 20:45 - La Plata (Estadio Ciudad de La Plata)
Argentyna 2-0 Słowenia
Ricardo Álvarez 12, Leo Messi 76

żółte kartki: Javier Mascherano, Fernando Gago - Andraž Kirm, Rajko Rotman, Dalibor Stevanović.

sędziował: Martín Vázquez (Urugwaj).
widzów: 53 000.

W reprezentacji Słowenii wystąpił Andraž Kirm (dawniej Wisła Kraków), który po przerwie został zmieniony przez Dejana Lazarevicia. Z kolei na ławce rezerwowych mecz spędził Andraž Struna (niegdyś Cracovia).

kibic - 7 czerwca 2014, 22:43:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie dziw że Slaska na niego nie stać...

r6 - 7 czerwca 2014, 22:44:50 - *.internetia.net.pl
Pomimo porażki jego zespołu - bezsprzecznie plus meczu.

ss - 7 czerwca 2014, 22:46:34 - *.ip.netia.com.pl
Spokojnie on tylko grał w drużynie statystów, zawsze drużyny mundialowe robią sparingi z drużynami, żeby móc sobie poćwiczyć taktykę, trochę postrzelać podośrodkowywać, podrybrować. Także bez spiny jakiejś. Naprawdę nie ma co się podniecać.

@ss
Ta drużyna statystów prawdopodobnie bez większych problemów ograłaby nasze gwiazdy, tak jak 5 lat temu w Mariborze. My z pewnością od tamtego czasu nie gramy ani ciut lepiej, a i Słoweńcy z tonu specjalnie nie spuścili.

Michał - 7 czerwca 2014, 23:22:29 - *.kielce.vectranet.pl
Messi ukłonił się przed Stevanoviciem przed meczem i po meczu.

kocorro - 7 czerwca 2014, 23:37:43 - *.31.124.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jakież zdziwienie było na twarzy Messiego, kiedy MVP meczu został wybrany Dalibor Stevanović

max@wp.pl - 7 czerwca 2014, 23:41:51 - *.elk.mm.pl
Najlepszy i najszybszy na boisku

Laguna - 7 czerwca 2014, 23:43:45 - *.ssp.dialog.net.pl
Messi po meczu się rozmazał bo Dalibor wział mu MVP

ss do b-b - 8 czerwca 2014, 0:06:31 - *.ip.netia.com.pl
wiadomo, że miałem na myśli dryblować, szybko pisałem i nie zauważyłem błędu. Co do Słoweńców, to oni już nie są specjalnie groźni niż kilka lat temu jak grał chociażby Zlatko Zahović czy bracia Ceh. Teraz to jest zlepek kopaczy, nie mowie, ze nasza druzyna jest jaka wybitna, chociaż porównywując jednostkowo to na papierze ich zmiatamy. A takie stwierdzenie, że zaszczyt grać przeciwko Argentynie jest bez sensu. To tak jakby powiedzieć, że zaszczyt jest dostać kulę w łeb od Amerykańca z nowoczesnej broni :D

Znawca - 8 czerwca 2014, 8:28:17 - *.10.90.85
Kibice argentyńscy wybrali Wielkiego Dalibora plusem meczu. Messi bez szans.

dajdajdaj - 8 czerwca 2014, 11:12:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pojedynek gigantów Messi vs Dalibor ależ to musiał być mecz szkoda, że go nie widziałem

Anton - 8 czerwca 2014, 13:54:21 - *.dynamic.chello.pl
Śmiejecie się ze Słowenii a przecież jej kopacze zmietliby naszych gładko.

hehe - 8 czerwca 2014, 14:35:27 - *.wroclaw.mm.pl
śmiejecie się gamonie ale wy możecie messiego czy mascherano zobaczyc co najwyzej w tv

Massimo do - 8 czerwca 2014, 17:19:12 - *.dynamic.chello.pl
Nastja Ceh (ur.1978)- 46 meczów/6 bramek w reprezentacji- i Ales Cech (ur.1968)- 74 mecze/1 bramka- nie są braćmi

Massimo - 8 czerwca 2014, 17:21:34 - *.dynamic.chello.pl