21 czerwca 2014, 19:42:02 - Monki
U-16: Polska 2-1 Ukraina

Reprezentacja Polski U-16 (rocznik 1998), której trenerem jest Robert Wójcik, wygrała 2-1 (1-0) z Ukrainą w swoim pierwszym meczu podczas Międzynarodowego Turnieju UEFA Development U-16, który odbywa się w Słowenii.

21 czerwca 2014, 18:00
Polska 2-1 Ukraina
Bramki dla Polski: Ernest Dzięcioł 31, Patryk Jarantowicz 76

Polska: Bartłomiej Żynel - Jan Andrzejewski, Mateusz Hołownia (68 Patryk Dziczek), Ernest Dzięcioł, Olaf Martynek (55 Kamil Rokita), Marcin Listkowski (41 Patryk Czarnowski), Hubert Adamczyk (77 Mateusz Piotrowski), Przemysław Mystkowski (55 Michał Domański), Kacper Wojdak, Paweł Kaczmarczyk (68 Patryk Jarantowicz), Szymon Gałecki (77 Mateusz Dara).

fan - 21 czerwca 2014, 20:25:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja też nie życzę tu sobie żadnych składów!

Broń Radom - 21 czerwca 2014, 20:31:16 - *.centertel.pl
obowiązkowo składy

Nep - 21 czerwca 2014, 20:43:47 - *.17.163.144
Żadnych składów, żadnych strzelców, nie edytować!!

kracy pan - 21 czerwca 2014, 23:24:16 - *.beauty-klub.ru
Czasami mi się wydaje że pokolenie 'nic się nie stało',jest w jakiejś zmowie z pzpnem,że są ich kolesiami,z którymi uczestniczą we wzajemnym kółku adoracyjnym

Kibic - 21 czerwca 2014, 23:29:51 - *.wagrowiec.vectranet.pl
ładnie oby sie nie zmarnowali POLSKA MY WIERZYMY !!!!!!!!!!!!!!!!!

znaFca Fót - 22 czerwca 2014, 8:05:19 - *.play-internet.pl
porażka, niech się trener Wójcik zainteresuje zawodnikami Unii Tarnów z rocznika 98, Zawrzykraj, Hebda, Niemiec... a nie tylko polega na menagerach.

Zawisza - 22 czerwca 2014, 12:38:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Patryk Jarantowiecz z Wdy Świecie !! Dobry chłopak ciekawe jak się rozwinie :/

Mądry - 22 czerwca 2014, 14:04:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oby ci piłkarze za parę lat dali kibicom wiele radości.
Bo jak się ogląda tego lamusa i jego żonę w tych reklamach to aż mdli.
Potem się dziwić że ten przyjaciel Pazury i Wojewódzkiego jest nie tolerowany na reprezentacji...

DENIS - 22 czerwca 2014, 15:15:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

ZB1946 - 22 czerwca 2014, 16:48:59 - *.dynamic.chello.pl
Polak Węgier - dwa bratanki! :D

zawodnik - 22 czerwca 2014, 17:17:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drodzy rodzice-nie przesadzajcie z tą DUMA ,.ze Polska wygrała.Trener W.-nigdy nie przegotował kadry na żadny turniej-zawsze zaczynał od wygranej i to skromnie 1-0-LUB 2-1.Póżniej wszystko przegrywał.Nie dał rady z rocznikiem 96/ten akurat jest statystycznie najsłabszy od kilku lat,ale to co zrobił z 97 to Tylko on wie-Przegrać z tym rocznikiem do WSTYD i Hańba.Teraz pogłębi rocznik 98.Ale PZPN i Romciu jest ślepy na jego przegrane.On zawsze będzie trener U-16/U-17.Ciekawe co napiszecie jutro po porażce !!!

kibic - 22 czerwca 2014, 19:41:51 - *.204.168.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
a jednak dziś z Węgrami też wygrali...

obserwator - 22 czerwca 2014, 22:30:55 - *.dynamic.chello.pl
Ty zawodnik weź się za trening . Wróżyć też nie potrafisz. Brawo chłopcy , brawo trenerze nie tylko ten mecz ,ale i cały turniej jest nasz .