[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


26 czerwca 2014, 17:15:29 - maciejko
Puchar Polski w Polsacie

Przez najbliższe dwa sezony rozgrywki Pucharu Polski będą transmitowane na kanałach Polsatu.

- Wszystkie mecze półfinałowe i finał zostaną pokazane w otwartym kanale. To zwiększa atrakcyjność transmisji - poinformował Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Rozgrywki najbliższej edycji Pucharu Polski wystartują 19 lipca, finał odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie 2 maja przyszłego roku.


źródło: własne / Polsat Sport

z - 26 czerwca 2014, 17:18:01 - dynamic-78-8-244-1.ssp.dialog.net.pl
a jakies wczesniejsze mecze ktore nie beda szlagierowe tez beda w otwartym czy malo realne ?

Jondek - 26 czerwca 2014, 17:23:22 - b26.na5.pl
Pokazanie w otwartym kanale zwiększy atrakcyjność???A zawsze liczyłem że to poziom świadczy o rozgrywkach!Dziwi mnie że Polsat pokaze takie coś!

sasanka - 26 czerwca 2014, 17:23:50 - 91.217.99.77
No i rewelacja

Wyceniane - 26 czerwca 2014, 17:27:53 - public-gprs517015.centertel.pl
Podobno ten szlagier ma być transmitowany na cały świat
Małapanew Ozimek - Błękitni Stargard Szczeciński

leon - 26 czerwca 2014, 17:29:42 - eny53.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale losowanie dalej na stadionie legii?

@Jondek - 26 czerwca 2014, 17:35:01 - 116-250.galas.net.pl
Polsat tzn Solorz nie ma nic innego jeśli o pilke do zaoferowania wiec kupil to co można było tzn PP

bialy95 - 26 czerwca 2014, 17:48:04 - user-31-174-187-160.play-internet.pl
Ciekawe ile reklam puszczą W czasie połowy??

brdak - 26 czerwca 2014, 17:50:11 - 89-73-48-217.dynamic.chello.pl
Brda Przechlewo w Finale Pucharu Polski w tym sezonie !

Dark - 26 czerwca 2014, 17:57:03 - 89-73-28-33.dynamic.chello.pl
Pytanie czyli PS i PSE (kanały kodowane, ale w jakości HD) albo PSN (kanał ogólnodostępny, ale w jakości SD).

Lotos - 26 czerwca 2014, 18:31:29 - acxe174.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podobno Pzpn zgodzil sie na polgodzinne przerwy w czasie spotkan, aby Polsat mogl wyemitowac swoje bloki reklamowe...

j - 26 czerwca 2014, 18:46:52 - n10-05-01.opera-mini.net (46.77.124.92)
Teraz zamiast transmisji większości spotkań PP w większości kablówek/nc+/CP, z czego połowa meczów w HD będzie relaja tylko z ostatnich rund w SD. Brawo pzpn!

Dark - 26 czerwca 2014, 19:03:50 - 89-73-28-33.dynamic.chello.pl
j - Tylko, że zaprzeczasz sobie wg mnie.

franekouje - 26 czerwca 2014, 19:25:18 - 94-40-93-161.di-net.pl
A będzie w OS czy tylko na Polsacie

bolek1975 - 26 czerwca 2014, 19:31:35 - ip-5-172-246-52.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Super - wreszcie mecze PP w HD. Bo oglądając mecze w Orange czuję się jak bym oglądał mecze na Yutube nagrywane komórką.

@Dark - 26 czerwca 2014, 19:31:56 - n05-05-07.opera-mini.net (77.254.67.37)
od kiedy PSN jest ogólnodostępny?

kibic piłk - 26 czerwca 2014, 19:50:19 - host-94-78-183-239.dynamic.mm.pl
Do @Dark,
Polsat Sport News nie jest przypadkiem na naziemnej?

typowo - 26 czerwca 2014, 20:03:26 - host-82-222-247-84.reverse.superonline.net
żadna telewizja i sponsor nie powinna finansować tego syfu,tak żeby z braku kasy wreszcie zdechł na wieki wieków amen,ale każdy ma dobro polskiej piłki w dupie,wszystkim chodzi tylko o kase i zysk,a te gadki-szmadki w cafe futbol o naprawie polskiej piłki mogą se wsadzić w dupe,bo to tylko puste słowa bez pokrycia,zwykły trick propagandowy i pijarowy i nic więcej

or - 26 czerwca 2014, 20:04:22 - 4-184-124-188.rev.pro-internet.pl
Przecież te stacje specjalnie robią zamieszanie z prawami do transmisji TV, chodzi o to aby zawierać umowy na dostęp do telewizji a oni po roku tracą prawa do transmisji a te pojawiają się u innych i znowu nowe umowy u innych i zabawa w kotka i myszkę trwa!!.

DENIS - 26 czerwca 2014, 20:18:41 - aboy38.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i super
nie żeby Orange I TVN Turbo źle pokazywały

Ager - 26 czerwca 2014, 21:04:51 - public-gprs516811.centertel.pl
Cyfrowy polsat to syf stracili ekstraklase to puchar wzieli mysla ze cala polska puchar obejrzy pokaza ciulowy mecz i hura bo tylko lige ukrainska i ruska daja ot idiotyzm

zaintereso - 26 czerwca 2014, 21:41:26 - public-gprs517044.centertel.pl
To za mało, a 1/16 1/8???

NabraskA - 26 czerwca 2014, 22:39:15 - 87-206-174-20.dynamic.chello.pl
PP jest tak atrakcyjny jak żona mojego kolegi. Za free w necie nie chce oglądać się tej kopaniny.

pęmpowina - 27 czerwca 2014, 2:51:08 - 14.162.135.194
zapewne w necie oglądacie stream ciągle zacinający się i na dodatek z brzydkim obrazem,w którym prawie nic nie widać,ale to wynika z tego że w tej materii nic a nic się nie znacie,bo w necie są streamy z meczami w bardzo jakości,tylko trzeba dobrze poszukać,w każdym razie oglądajcie mecze polskich patałachów na necie,i broń boże nie kupujcie dekoderów i nie łóżcie cieżko zarobionej kasy na ten syf

Resoviak - 27 czerwca 2014, 6:15:26 - cks90.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów,27,06,2014 roku
Jeszcze raz do wszystkich powiem że w według mnie nie ma w Warszawie na 100 % Stadionu Narodowego to jest Nowy Stadion X - Lecie to jest prawda w 100 %. W Polsce według mnie na 100 % jest JEDEN Stadion Narodowy on jest w Chorzowie to jest Stadion Śląski i on jest na 100 % Stadionem Narodowym w Polsce a W Warszawie na 100 % nie ma Stadionu Narodowego. Finał Pucharu Polski na Szczeblu Centralnym w Sezonie 2014/2015 będzie rozgrywany na 100 % w Warszawie na Nowym Stadionie X- Lecia.

tellchar - 27 czerwca 2014, 7:30:32 - host-94-230-18-235.futuroexito.pl (10.0.3.120)
@resoviak - na 100% nikt nie traktuje Twoich wpisów poważnie, więc odpuść sobie

tyle o ile - 27 czerwca 2014, 8:08:22 - isb74.internetdsl.tpnet.pl
A tak z ciekawości to kiedy ostatnio był jakiś mecz reprezentacji na stadionie Śląskim w Chorzowie? Skoro są jakieś zombiaki, które twierdzą, że to jest stadion narodowy to pewnie jakoś niedawno?

Szydera - 27 czerwca 2014, 10:38:29 - 91.218.68.239
Stadion Narodowy był w Chorzowie jak wasi dziadkowie na X-lecia jeszcze owsem rzucali w I sekretarza na dożynkach. Niech Polsat w swoim ulubionym pay per view pokazuje, będzie miał zyski że hej

zdzich - 27 czerwca 2014, 11:35:17 - 87-205-41-124.adsl.inetia.pl
Szydera, w chorzowie jak chcesz wiedziec to był i jest stadion śląski

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas