[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 lipca 2014, 8:10:34 - koofel
Nadwiślan sprawdza nowych zawodników

We wczorajszym treningu Nadwiślana Góra oprócz Chorwatów Ivana Ćuricia i Jure Gale wzięło udział także siedmiu innych zawodników.

Byli to: Roman Skorupa (Ruch Zdzieszowice), Konrad Kareta i Łukasz Mrzyk (obaj Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Nagi (Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Igor Kowalik (Piast II Gliwice), Daniel Bujok (Bytovia Bytów) i Bartłomiej Setlak (Polonia Bytom).


źródło: własne / Sportowa Silesia

artodito - 11 lipca 2014, 11:20:46 - *.dynamic.chello.pl
Nadwiślan tylko Kraków! Nadwiślan Kraków!!!!

zks - 11 lipca 2014, 11:43:02 - *.plock.mm.pl
Herb w paincie chyba robiony

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas