11 lipca 2014, 22:47:54 - euzi
Drużyna Łukasza Szukały przegrała w Superpucharze Rumunii

Steaua Bukareszt z Łukaszem Szukałą w wyjściowym składzie przegrała z Astrą Giurgiu w Superpucharze Rumunii po rzutach karnych. Po dogrywce był remis 1-1 (1-0, 1-1, 1-1). Polski obrońca rozegrał całe spotkanie.

11 lipca 2014, 20:00 - Bukareszt (Național Arena)
Steaua Bukareszt 1-1 pd. k. 3-5 Astra Giurgiu
Alexandru Chipciu 45 - Gabriel Enache 74

karne: 0-1 Valerică Găman, 1-1 Claudiu Keserü, 1-2 Takayuki Seto, (1-2 Lucian Filip - obroniony), 1-3 Júnior Morais, 2-3 Paul Pârvulescu, 2-4 Vincent Laban, 3-4 Iasmin Latovlevici, 3-5 Constantin Budescu.

żółte kartki: Łukasz Szukała, Andrei Prepeliță, Alexandru Chipciu, Cornel Râpă, Claudiu Keserü - Syam Ben Youssef, Júnior Morais, Vincent Laban, Takayuki Seto.

sędziował: Dan Alexandru Tudor.

Poza składem Astry znalazł się były napastnik Arki Gdynia Mirko Ivanovski.

the - 11 lipca 2014, 22:54:29 - *.ip.netia.com.pl
tak tak Szukała, znam

tdg - 11 lipca 2014, 22:58:03 - *.promax.media.pl
Finał Pucharu Rumunii Steaua również przegrała z Astrą różnicą dwóch bramek w rzutach karnych.

ty - 11 lipca 2014, 23:05:24 - *.dedicated.codero.net
polacy z reguły przynoszą pecha,osłabiają morale a także siłę drużyny w której grają,są jej obciążeniem ciągnącym ją na dno

potata - 12 lipca 2014, 2:47:58 - *.better-than.tv
polski kopacz w zagranicznej drużynie to jak zły urok rzucony przez wiedźmę,i polski kopacz jest tym złym urokiem

DENIS - 12 lipca 2014, 16:08:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl