21 lipca 2014, 19:52:21 - mistico
Jak rozpoczęli, tak zakończyli

Na zakończenie 1. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze wygrał na własnym stadionie z Cracovią 2-0 (1-0). Pierwszą bramkę strzelił już w 5. minucie Błażej Augustyn. Wynik ustalił w doliczonym czasie gry Mateusz Zachara.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gospodarzy. W 5. minucie Seweryn Gancarczyk dośrodkował z rzutu rożnego, a Błażej Augustyn wbiegł w pole karne i głową strzelił swojego pierwszego gola w T-Mobile Ekstraklasie. Osiem minut później po dośrodkowaniu z narożnika boiska Dawid Nowak uderzył z woleja, ale trafił wprost w Pāvelsa Šteinborsa. W 17. minucie Marcin Budziński otrzymał podanie od Krzysztofa Nykiela i uderzył z trzydziestu metrów. Piłka minimalnie minęła dalszy słupek. Dziesięć minut później Roman Gergel wrzucił futbolówkę z autu w pole karne. Piłkę wybił Bartosz Rymaniak, ale ta niefortunnie spadła pod nogi Łukasza Madeja. Pomocnik zabrzan strzelił tuż przy słupku, lecz Krzysztof Pilarz zdołał sparować futbolówkę na rzut rożny. Chwilę później Radosław Sobolewski przerzucił piłkę na lewe skrzydło do Rafała Kosznika, który odegrał na środek do Madeja, a ten przedłużył podanie do Gergela. Słowak oddał mocne uderzenie z dystansu, ale Pilarz wykazał się dobrą interwencją. W kolejnej akcji próbowali odpowiedzieć goście, lecz Šteinbors zdołał obronić strzał Nykiela z dwudziestu metrów.

W 37. minucie Dariusz Zjawiński zagrał do biegnącego lewym skrzydłem Adama Marciniaka, który zacentrował w pole karne. Mateusz Cetnarski głową posłał piłkę nad poprzeczką. Siedem minut później Górnik był bliski podwyższenia prowadzenia. Gergel zagrał do Mateusza Zachary, a ten odegrał do wbiegającego w pole karne Kosznika. Piłkarz gospodarzy przegrał pojedynek z Pilarzem, ale futbolówka trafiła jeszcze pod nogi Zachary, a następnie do Adama Dancha, który zakończył akcję niecelnym strzałem. Chwilę później Zachara podał do Madeja, a ten wbiegł z piłką w pole karne i z ostrego kąta próbował zaskoczyć Pilarza. Bramkarz Cracovii zdołał sparować piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska głową uderzył Danch, lecz i tym razem dobrze dysponowany tego dnia Pilarz obronił.

Na początku drugiej połowy Danch zagrał do środka, a Madej przestrzelił z woleja. Na kolejną groźna sytuację trzeba było poczekać do 61. minuty, kiedy Kosznik ruszył lewym skrzydłem, po czym zagrał do środka do niepilnowanego Róberta Ježa. Słowak uderzył z siedemnastu metrów, ale piłka minęła słupek. Minutę później ładną akcję przeprowadziła Cracovia, lecz w decydującym momencie będący w polu karnym Sebastian Steblecki zagrywał zbyt lekko i Šteinbors przechwycił futbolówkę. W 69. minucie Damian Dąbrowski wymienił dwa podania z Nowakiem i mocno strzelił w kierunku dalszego słupka. Na szczęście dla gospodarzy pomocnik Cracovii nie trafił w bramkę. Minutę później doskonałą sytuację po rzucie rożnym zmarnował Marciniak. Piłkarzowi gości nie opanował piłki będąc trzy metry przed bramką Šteinborsa. Chwilę później Nowak wyprzedził wychodzącego do piłki łotewskiego bramkarza i odegrał do wbiegającego w pole karne Stebleckiego, który oddał niecelne uderzenie. W 78. minucie Madej podał do stojącego na dwudziestym metrze Kosznika, który strzelił niedokładnie i piłka przeleciała nad poprzeczką. Osiem minut później debiutujący w Ekstraklasie Gergel przebiegł z futbolówką kilkadziesiąt metrów i podał do Madeja, ale ten oddał niecelne uderzenie. W ostatniej minucie meczu Górnik strzelił drugiego gola. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Cracovię piłka trafiła do Madeja, który popisał się indywidualną akcją, którą zakończył zagraniem do Zachary. Napastnik gospodarzy wziął na zamach obrońców Cracovii i spokojnie umieścił futbolówkę w siatce obok interweniującego Pilarza.

21 lipca 2014, 18:00 - Zabrze (Stadion im. Ernesta Pohla)
Górnik Zabrze 2-0 Cracovia
Błażej Augustyn 5, Mateusz Zachara 90

Górnik: 1. Pāvels Šteinbors - 2. Błażej Augustyn, 5. Ołeksandr Szeweluchin (16, 17. Dominik Sadzawicki), 22. Seweryn Gancarczyk (76, 16. Szymon Drewniak) - 11. Roman Gergel, 26. Adam Danch, 6. Radosław Sobolewski, 81. Róbert Jež (88, 25. Dzikamai Gwaze), 18. Łukasz Madej, 4. Rafał Kosznik - 20. Mateusz Zachara.

Cracovia: 80. Krzysztof Pilarz - 4. Mateusz Żytko, 15. Tomislav Mikulić, 25. Bartosz Rymaniak - 8. Krzysztof Nykiel (55, 7. Boubacar Dialiba), 14. Damian Dąbrowski, 27. Marcin Budziński (85, 18. Przemysław Kita), 10. Mateusz Cetnarski (58, 17. Sebastian Steblecki), 6. Adam Marciniak - 9. Dariusz Zjawiński, 11. Dawid Nowak.

żółte kartki: Šteinbors, Gancarczyk - Rymaniak.

Rydułtowy - 21 lipca 2014, 19:54:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rydułtowy podziwiają wielkiego Górnika Zabrze Niekwestionowane zwycięstwo.

A - 21 lipca 2014, 19:56:17 - *.dg-net.pl
Augustyn ,popis zaangazowania i profesjonalizmu . Skauci Lecha i Legii maja kape na oczach .

Rydułtowy - 21 lipca 2014, 19:56:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hmmmmm.... . A gdzie jest Piast Gliwice i Ruch Chorzów?

Pan - 21 lipca 2014, 19:56:38 - *.nowysacz.vectranet.pl
Panie piłkarzu Rymaniak, Pana miejsce jest w 1 lidze, ekstraklasa to za wysokie progi.

rzl - 21 lipca 2014, 19:56:57 - *.179.232.57
brawo rymaniak grasz tak jak w Zagłębiu ,czyli puszczasz dośrodkowania.brawo

kynio - 21 lipca 2014, 19:57:10 - *.130.99.118
brawo lewy bramka dla Monachium

itt - 21 lipca 2014, 19:58:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podol Ekstraklasa to nie I liga i czas na eksperymenty...w Polsce ustala sie taktykę do zawodników a nie odwrotnie....za niski poziom wyszkolenia. Jakości na pewno będzie brakować. Szczególnie ze Zjawą z przodu.

kibic jagi - 21 lipca 2014, 19:59:15 - *.free.aero2.net.pl
hahaha z gwiazdor plizga co? lawke pupą grzał? po co wy go braliście strzeli wam 4-5 bramek w sezonie a wiekszosc albo nózka boli albo kolanko itp zero chlop ambicji ma !!! postawcie na mlodych chociaz biegac beda !!!

Musztarda - 21 lipca 2014, 20:00:39 - *.play-internet.pl
Ciekawe do jakiego znowu klubu z ex pójdzie cetnarski po spadku cracovii:-) Cetnarski już pewnie mysli: Kurcze przecież ja nie bede grał w 1 lidze,to jesli spadne z cracovia to pójde do innego klubu ex:-):-):-):-):-):-):-)

tabloid - 21 lipca 2014, 20:02:28 - *.galileusz.pl
Mecz taki sobie, II połowa trochę ciekawsza, obie drużyny zagrały nieco bardziej otwartą piłkę. Górnik był skuteczniejszy i wygrał.

podatnik - 21 lipca 2014, 20:03:49 - *.play-internet.pl
brawo MKS Podatnik Zabrze

asas - 21 lipca 2014, 20:05:43 - *.adsl.inetia.pl
brawo Radek Sobolewski, profesjonalista ...

@Musztarda - 21 lipca 2014, 20:06:01 - *.dynamic.chello.pl
do II ligowego Widzewa pójdzie

gość - 21 lipca 2014, 20:06:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Cracovii jest 3 piłkarzy na poziomie ekstraklasy: Pilarz, Budziński i Diabang, 3 na poziomie 1. ligi: Kita, Zejdler i Dąbrowski, a reszta to pukanie od spodu w dno. Czyli 4 i pół zawodnika. A w drużynie gra jedenastu. Wnioski wyciągnijcie sami. Z pustego i Podoliński nie naleje.
Za tydzień Legia odbije sobie niepowodzenia. Z nawiązką. Przy tej "obronie" to i ślepy i kaleka bez nogi coś ustrzeli

mietek - 21 lipca 2014, 20:06:50 - *.play-internet.pl
Albo Podatnika Zabrze

do asas - 21 lipca 2014, 20:09:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
asas,
masz rację, Sobolewski to profesjonalny rzeźnik. Za faul na Budzińskim wyprostowaną nogą od tyłu w 65 minucie KAŻDY sędzia dałby czerwoną kartkę. A s.raczkowski NIC.

mietek - 21 lipca 2014, 20:11:58 - *.play-internet.pl
Niektórych ciągnie się za uszy żeby wstydu nie przynieśli jak się potem przed wyborcami pochwalić porażka

,, - 21 lipca 2014, 20:20:17 - *.ip.telfort.nl
no i gitara

Pydylski - 21 lipca 2014, 20:36:59 - *.158.216.154.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rydultowy Ruch jest w drodze do Vaduz a wy ? e.l l.e dlużo wam brakuje do Ruchu wygrac przegrac derby to dla was max .... popatrz ost. 5 lat covRuch osiagnol a co twoj klub ? Potem sie spinaj

Musztarda - 21 lipca 2014, 20:43:23 - *.play-internet.pl
Cetnarski i Rymaniak,to sie wogóle nie przejmuja czy spadna czy nie,bo oni wiedza że jak spadna,to znowu powedruja do innego klubu ex :-):-):-):-):-)

tsw - 21 lipca 2014, 20:50:33 - *.dynamic.chello.pl
ole

revi - 21 lipca 2014, 20:50:47 - *.centertel.pl
Kolege rydustolcowy boli 10tys ludzi na meczu I 2-0 w dupsko z piastem nigdy niewygrali z piastem dwoma bramkami polecam sie zaglebic w historie na piasta chodzilo 40 tys ludzi w 2 lidze wpisz dzieciaku stadion xx lecia

rev - 21 lipca 2014, 20:53:15 - *.centertel.pl
1 golota 53s jedna zabrzanska 19s hehe jurado dziekuje

royberpaka - 21 lipca 2014, 20:59:37 - *.215.207.52-internet.zabrze.debacom.pl
@ revi stadion xx lecia pojeność w "pełny ścisku" 24-25 tys a pier..sz że łazioło 40tys... "piasakra"

royberpaka - 21 lipca 2014, 21:00:46 - *.215.207.52-internet.zabrze.debacom.pl
żeby niy boło... bołech na stadionie XX lecia

revi - 21 lipca 2014, 21:01:00 - *.centertel.pl
Chdzilo 40 tys bylem na tych meczach chorzowski synu tez mial 100 lazilo 120 tys nawet

RTS - 21 lipca 2014, 21:01:02 - *.dynamic.chello.pl
Cracovia spadek

royberpaka - 21 lipca 2014, 21:05:06 - *.215.207.52-internet.zabrze.debacom.pl
podaj chodz jeden spiel na kery prziszło 40tys? poprzyj dowody lub wycinkie z gazety...

royberpaka - 21 lipca 2014, 21:06:26 - *.215.207.52-internet.zabrze.debacom.pl
a w 94 roku kery boł Górnik?

pep - 21 lipca 2014, 21:06:30 - *.dynamic.vectranet.pl
Pydylski - czym tam jadą rykszami? że już wyruszyli?

pewnyTyp - 21 lipca 2014, 21:10:02 - *.dynamic.chello.pl
Jak Podolinski zaczyna od Zytko w obronie to skończy w I lidze

ako - 21 lipca 2014, 21:11:09 - *.play-internet.pl
Spora ilość piłkarzy przechodzi do klubów tylko dla pieniędzy. Grają tak sobie bez zbytniego zaangażowania i taka cała liga, gdy drużyna spada oni przechodzą do innego klubu i znowu sezon jakoś tam zleci i tak to się kręci. Miłość do klubu zmienia się szybko. Klub płaci to go kochamy a jak spada to uciekamy i w dupie go mamy. Gdy przychodzą mecze w pucharach to mamy co mamy.

kibic - 21 lipca 2014, 21:29:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik z tą gra awans do 1 ligi zrobi razem z Piastem

rev - 21 lipca 2014, 21:29:46 - *.centertel.pl
Niepowiesz mi ze jak pekal w szwach na 36 tys pojemnosci to bylo 24-25 tys hehe pomysl..

rev - 21 lipca 2014, 21:31:27 - *.centertel.pl
W swoim czasie byl to najleoszy slaski stadion lepszego niebylo w regionie poczytaj troche

deiv - 21 lipca 2014, 21:35:49 - *.centertel.pl
Napisze to tak jak to kibice gornika pisza o kolegach za miedzy boze tylko nie to klub bez stadionu bez kibicow 40milonow dlugow oby spadli bo wstyd bedzie jak by tak w europejskich pucharach zagraki

DENIS - 21 lipca 2014, 21:41:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie spodziewałem się falstartu Cracovii

Kaos - 21 lipca 2014, 21:43:06 - *.bb.online.no
bez obrazy dla kibicow gornika ale w tym meczu Byliscie wiesniakami,co to w ogole za dzwony? zastanawialem sie czy to owce ktos wypasa na halach czy to mecz pilkarski? zdecydowanie niezasluzone zwyciestwo tak pozatym

KSG - 21 lipca 2014, 21:47:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
skąd wy bierzecie te liczby kibiców? 5700 było!!!

jla - 21 lipca 2014, 21:51:15 - *.zabrze.vectranet.pl
bez obrazy kaos ale jakbys był kibicem z prawem do wyrazani opinii to wiedzialbys co to za "dzwony" i wiedzialbys ze wygrywa ten kto strzela wiecej bramek...

paco - 21 lipca 2014, 21:52:30 - *.play-internet.pl
kiedy stadion Górnika będzie otwarty? jest jakaś konkretna data ? Kiedy miasto podpisało umowę z wykonawca na budowę tego obiektu?

B-sZcZ - 21 lipca 2014, 21:57:01 - *.dynamic.chello.pl
@Kaos, a ty kibicem to rozumiem od tego weekendu postanowiłeś zostać, że nie kumasz tych jak napisałeś "dzwonów".

Kaos - 21 lipca 2014, 22:02:13 - *.bb.online.no
Nie chodze na mecze wiesniaków to mnie takie dzwonki nie robią a co u was oznaczaja generalnie mnie wali,tego klubu juz dawno nie powinno byc w Ekstraklasie a kibicowsko to nie istniejecie

bobr - 21 lipca 2014, 22:04:36 - *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
Stadion Górnika im. Adolfa Hitlera vel Ernesta Pohla! I wszystko jasne!

Boniek - 21 lipca 2014, 22:08:11 - *.client.duna.pl
Legia na swoim miejscu w tabeli czyli 12 miejsce??

zielony - 21 lipca 2014, 22:23:25 - *.play-internet.pl
Kaos nie kompromituj się już. Górnik dziś był po prostu skuteczniejszy, więc wygrał. Żabole mają drużynę na koniec grupy mistrzowskiej albo początek spadkowej. Cracovia raczej na spadkową, do końca sezonu jeszcze jednak hektar i wiele może się zdarzyć

do musztar - 21 lipca 2014, 22:29:36 - *.dynamic.mm.pl
stary wyreczyles mnie komentarzem.to jest chyba moj pierwszy komentarz jaki pisze na 90 minut bo sie zawsze powstrzymywalem .gram sam troche w pilke kiedys w 2 lidze najwyzej teraz juz nizej ale jak patrze na tych dwoch to sie zastanawiam co ja robie tak nisko przeciez to jest parodia jak tacy ludzie moga grac w ex a najlepsze bedzie ze takie cos bedzie mialo po ponad 300 meczow w ex ale jak to by powiedzial golebiewski ale tylko dwa dobre .moze ich krzywdze tym ze tak pisze ale sam przyjmuje krytyke za granie to niech wiedza co o nich sadze

dobranasza - 21 lipca 2014, 22:40:30 - *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
Skąd my to znamy? Cracovia gra, Górnik zdobywa bramki.

edi - 21 lipca 2014, 22:59:06 - *.dynamic.chello.pl
zawsze nad wami...

PASY - 21 lipca 2014, 23:02:27 - *.156.230.166
Naszym największym problemem jest obecnie brak zgrania między zawodnikami grającymi w systemie 3-5-2. Praktycznie nie było zagrań na pamięć, co pozwalało zabrzanom ustawić się niemal przy każdej naszej ofensywnej akcji. Inna sprawa to nasi obrońcy - Żytko jak zwykle beznadziejny, słaba postawa również Rymaniaka. Cóż walczymy dalej - teraz pora na Legie. Mam nadzieje na jakieś punkty przy komplecie 15.000 widzów w sobotni wieczór

ziomb - 21 lipca 2014, 23:08:10 - *.static.ip.netia.com.pl
Czemu mrozik w 18 nie byl ?

ss - 21 lipca 2014, 23:47:56 - *.as13285.net
hajer wygrana fartem

Gliwice - 22 lipca 2014, 1:32:52 - *.proxnet.pl
Udany początek sezonu w wykonaniu piłkarzy Górnika Zabrze. Warto zaznaczyć, że jako jedyni z Górnego Śląska zdobyli punkty w tej kolejce. Bardzo ładna bramka Augustyna z główki.
Gliwice z Górnikiem!

BadBoy - 22 lipca 2014, 1:49:43 - *.194.238.236
Pozdrowienia Pasy od kibica Jagi.

royberpaka - 22 lipca 2014, 5:03:32 - *.215.195.243-internet.zabrze.debacom.pl
@ revi ...jeszcze roz napisza dej dowód na te 40 tys, a tak pozatyn "najgryfniyjszy stadion" na ślunsku a go zbulili, zaczynocie fantazjowac jak te kołki z Cichy. Pozdro dla \G/liwic

ksg - 22 lipca 2014, 5:20:37 - *.centertel.pl
Mamy zwycieztwo.-super gra bez szalu a na koniec i tak degradacja bez sponsora i kasy daleko nie zajedziemy przykre tak samo stadion ciekawe czy kiedykolwiek dokoncza

or - 22 lipca 2014, 7:11:15 - *.rev.pro-internet.pl
Wszystkie słabe strony Cracovii z wiosny teraz znowu się ukazały!!,Słabo w obronie i ataku,zmiana ustawienia nic nie dała!!.Nowak dalej bez formy,Rymaniak grał tak samo jak w Zagłębiu na początku nieźle ale a każdą minutą było coraz gorzej!!.Nie ma Ntibazonkizy ktory jak był w formie potrafił coś zrobić!!.

FC Zabrze - 22 lipca 2014, 7:29:41 - *.promax.media.pl
Nie chcemy w Zabrzu zadłużonego klubu bez stadionu i kibiców. W Zabrzu nic się nie zmienia od roku tylko Piast się tu liczy. Całe Zabrze z Piastem.

LuckyKSG - 22 lipca 2014, 8:14:41 - *.static.ip.netia.com.pl
@FCZABRZE-piastolku już wstałeś tak szybko? Przecież są wakacyjki to po co tak wczas wywlekłeś twoje zwłoki?! Piękny meczyk wczoraj i walczymy w każdym meczu o 3pkt. W Niedziele kolejne z Kolejorzem!

ponad 20 tysiecy ludzi
Na pilce raz bylo 18 tysiecy jak Piast sprzedal mecz Pogonii o wejscie do I Ligi 0-3
po poludniu Polska NRD 1-0 Stadion Slaski
Czasami bywalo na Okrzeii po 10 tys.ludzi.
Grali na Okrzeii bo Stadion XX byl najczesciej
z 2 / 3 tysiacami "wypelniony" a jak byla transmisja II ligii w TV to bywalo po 200 ludzi
Piastem sie nie przejmowac to tylko zazdrosc z ich
tak nie wielu ludzi.
"Gornik" to jest marka
Pozdrowienia dla "Starej " i jeszcze starszej "Gwardii"

JohnyKSG - 22 lipca 2014, 11:08:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widać tu komenty wszystkich maluczkich tej Ligi i tych,którzy maja wiecznie mnóstwo kompleksów i chyba ich nogdy nie wylecza-mowa o Pieście-potrzeba 300 lat,zeby choc jednego Mistrza zrobili...A Ruch-zycze wam mimo wszystko,mimo tych obelgi z zazdrosci o Kibiców w całym Kraju-abyście awansowali dalej.Zazdrość co do budowanego stadionu az widac w każdym słowie...W Chorzowie nawet murawy zrobic nie potrafią...WSTYD!

he - 22 lipca 2014, 11:24:03 - *.sileman.net.pl
Zobacz teraz na swoją wypowiedź murawa w chorzowie była od kilku lat jedną z najlepszych w lidze, popełniono karygodne błędy i teraz tak to wygląda. Murawa była tworzona pod okiem najlepszych specjalistów w tej dziedzinie więc widać ile jako Polska musimy zdziałać. A co do stadionu.. Ruch to nie ochronka, w przciwieństwie do górnika któremu cały czas ktoś pomaga finansowo w innym przypadku dawno bylibyście w okręgówce;) pozdrawiam kumatych

zenobiusz - 22 lipca 2014, 11:26:08 - *.dynamic.chello.pl
@Boniek dno prowokacja ale to negatywnie pokazuje osobę co tak wpisuje.

AdiGKS - 22 lipca 2014, 13:22:44 - *.174.39.4
Widze, że Plizga za dużo w KSG nie pogra :/
Tak jak Raki w Cracovii mógł jednak wybrać tą naszą GieKSe ... ;)
Brawo GÓRNIKU !!

KubaKSG - 22 lipca 2014, 18:51:26 - *.222.112.139
Mecz ogólnie bardzo slaby.Panie Robercie z całym szacunkiem ale ten system mnie nie przekonuje. Grajac trójka obronców myslałem ze zdominujemy srodek pola a tym czasem srodek nie istniał, mozna powiedzieć ze było to granie bij a leć. Zachara czekajac na jakiekolwiek podanie mógł robić na drutach. Decyzja o pozostawieniu Plizgi na ławce była dla mnie nie zrozumiała, facet grał sezon do konca a w przygotowaniach uczestniczył. Szkoda ze nie wszedł przynajmniej na parę minut.Zmiany równiez nie udane, Cracowia łapała wiatr w zagle zawodnicy sami spgladali na ławkę a tam nic.Trzy punkty bardzo cieszą ale jestem pewien ze leprzy zespół wyjechał by z Zabrza z trzema punktami.

ss - 22 lipca 2014, 19:37:47 - *.as13285.net
po co w tym zabrzu stadion jak bida dookola i nedza na biskupicach psy jedza a oni stadion buduja koszmar

zbitarz4 - 22 lipca 2014, 21:56:08 - *.dynamic.mm.pl
Mateusz, mówiłem Ci walcz ! I mam nadzieję , że Ci Twoi ludzie pomogą ! Pozdrawiam Cię serdecznie TZ

koper - 22 lipca 2014, 23:29:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ktoś coś wie, co z Kasprzikiem?

zdziwiony - 22 lipca 2014, 23:59:16 - *.centertel.pl
Ktoś może mi powiedzieć jak to możliwe że GÓRNIK gra w niedziele o 18 a ruch w Gliwicach też tylko że o 15! Nie wróżę z tego nic dobrego...

obiektywny - 23 lipca 2014, 1:09:11 - *.dynamic.chello.pl
widze ze tu polowa to sami znawcy pilki noznej jak nie wiecej zrobcie papiery i sami naprawcie nasza polska pilke nie sztuka jest siedziec przed kompem(anonimowo)i napier..... na wszystkich i wszystko skoro jestes taki madry pokaz cwaniaczku jeden z drugim bo podejrzewam ze 90% z was to sie kopie po czole a pilke nozna to widzieliscie na jakims smiesznym menagere albo czytacie jakies fantastyczne gazety, w gebie kazdy jest mocny wyjdz i pokaz caniaczku pozdro dla kumatych

KSG - 23 lipca 2014, 6:49:27 - *.226.39.164.elgrom.eu.org
do zdziwiony .... Twoje prośby zostały spełnione, Ruch bedzie grał w Krakowie a nie Gliwicach :P

kibol - 23 lipca 2014, 19:04:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia zmieńcie nazwe klubu,bo to wstyd wielki pałętać się latami,między 14-stym a 16-stym miejscem takie coś niemoże nosić dumnej nazwy Cracovia,klubu który tworzył,historię Polskiego futbolu.Może PIERDU PIERDU to to wLaściwa nazwa ??

Lysy - 24 lipca 2014, 0:05:56 - *.bb.sky.com
Kocham Gornik nad zycie , czy pijany lub trzezwy whatever..............................

tribunal - 24 lipca 2014, 15:48:23 - *.centertel.pl
Poki co Krakowia drugi do spadku kandydat.
Fajny klub, ale drugie wielkie miasto w Polsce a nawet 10000 publiki nie zgarnia co mecz.