21 lipca 2014, 20:50:36 - piter
Esbjerg przegrał w meczu ligowym

W meczu 1. kolejki duńskiej ekstraklasy potencjalny rywal Ruchu Chorzów w III rundzie eliminacyjnej Ligi Europy Esbjerg fB przegrał u siebie z Randers FC 0-1 (0-0).

21 lipca 2014, 19:00 - Esbjerg (Blue Water Arena)
Esbjerg fB 0-1 Randers FC
Viktor Lundberg 54

Esbjerg: 30. Martin Dúbravka - 15. Ryan Laursen, 4. Eddi Gomes, 2. Michael Jakobsen, 21. Jerry Lucena (59, 23. Jonas Knudsen) - 19. Jakob Ankersen, 8. Jeppe Andersen, 6. Magnus Lekven, 17. Casper Nielsen - 10. Emil Lyng (63, 22. Mohammed Fellah), 7. Mikkel Vestergaard (63, 32. Martin Pušić).

żółte kartki: Eddi Gomes, Jakob Ankersen, Mohammed Fellah - Jonas Kamper, Theodór Elmar Bjarnason, Kasper Fisker.

sędziował: Kenn Hansen.
widzów: 7257.

Esbjerg zajmuje aktualnie jedenaste miejsce w tabeli.

Jeśli Ruch Chorzów wyeliminuje FC Vaduz (Liechtenstein), zagra ze zwycięzcą dwumeczu Kajrat Ałmaty - Esbjerg fB. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł remis 1-1. Rewanż odbędzie się w Danii 24 lipca o 19:00. Mecze III rundy zostaną rozegrane 31 lipca i 7 sierpnia.

Kongo - 21 lipca 2014, 22:27:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tak, Esbjerg jest nawet wyceniany na ponad 2 mln euro mniej.
Tyle że Polska mentalność podpowiada że lepiej by było grać z Kairatem.
Ruch może się wystraszyć Esbjerga.

Boateng - 22 lipca 2014, 0:46:15 - *.50.134.230
Raczej mało prawdopodobne, że Ruch dalej awansował. Vaduz wystarczy skromne 1:0, a patrząc na siłę ofensywną Ruchu o bramki tam może być ciężko chyba, że znowu stałe fragmenty zadecydują. Ale nie będę zbytnio zdziwiony jeśli odpadną.

Anton - 22 lipca 2014, 13:10:23 - *.chrobry.pl
Z Esbjergiem Ruch nie ma szans. Oby przeszli Vaduz, bo i to nie jest pewne.