26 lipca 2014, 22:20:38 - piter
Legia wypunktowała Cracovię

W meczu 2. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Cracovia przegrała na własnym boisku z Legią Warszawa 1-3 (1-1). Gospodarze objęli prowadzenie po ładnym golu Dawida Nowaka. Legia doprowadziła do wyrównania za sprawą Jakuba Koseckiego, dla którego było to pierwsze trafienie od meczu ze Steauą Bukareszt. Mistrz Polski wyszedł na prowadzenie za sprawą Tomasza Jodłowca. Trzecią bramkę z rzutu karnego zdobył Ivica Vrdoljak.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. W 4. minucie gry Damian Dąbrowski zagrał do znajdującego się przed polem karnym Marcina Budzińskiego. Pomocnik Cracovii podał na wolne pole do Dawida Nowaka, a ten, będąc sam na sam z Dušanem Kuciakiem, umieścił piłkę w siatce. Trzynaście minut później Jakub Kosecki zdecydował się na strzał z dystansu, jednak piłka przeleciała obok bramki. W 21. minucie znowu szczęścia próbował Kosecki. Skrzydłowy Legii zauważył wysuniętego Krzysztofa Pilarza, lecz z próby przelobowania golkipera "Pasów" nic nie wyszło. Dwie minuty później warszawiacy doprowadzili do wyrównania. Tomasz Jodłowiec zagrał do Hélio Pinto. Portugalczyk dostrzegł znajdującego się po lewej stronie Koseckiego. Skrzydłowy Legii wpadł w pole karne i spokojnym strzałem w dalszy róg pokonał Pilarza. Chwilę później z 25 metrów uderzał Budziński, ale jego strzał nie sprawił Kuciakowi żadnych problemów. W 33. minucie Adam Marciniak wybił wstrzeloną w pole karne futbolówkę, ta trafiła pod nogi Igora Lewczuka, który posłał piłkę obok prawego słupka. Cztery minuty później doskonałej okazji nie wykorzystał Dariusz Zjawiński. Były napastnik Dolcanu strzelił z szesnastu metrów prosto w bramkarza gości. Tuż przed przerwą Cracovia mogła objąć prowadzenie. Znajdujący się w narożniku pola karnego Kuciak nie trafił w piłkę. Tę opanował Zjawiński, lecz jego silny strzał minął bramkę.

Dwie minuty po przerwie Legia wyszła na prowadzenie. Miroslav Radović zagrał przytomnie do będącego na 25. metrze Jodłowca. Były gracz Śląska bez zastanowienia uderzył w kierunku bramki Pilarza. Piłka po drodze odbiła się od Krzysztofa Nykiela i wpadła do siatki. Na kolejną groźną okazję musieliśmy czekać do 65. minuty. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Dąbrowski. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Nowak, jednak piłka po jego strzale poszybowała nad bramką wprowadzonego w drugiej połowie Konrada Jałochy. Chwilę później Cracovia miała dwie dogodne okazje do wyrównania. Najpierw na strzał z dystansu zdecydował się Budziński. Piłka po interwencji Jałochy odbiła się od słupka i wyszła poza boisko. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Łukasz Zejdler, a po zamieszaniu w polu karnym Budziński trafił w boczną siatkę. W 71. minucie rozpędzony Kosecki wpadł w pole karne, lecz jego uderzenie minęło prawy słupek bramki. Dwie minuty później sędzia Mariusz Złotek podyktował rzut karny za faul Pawła Jaroszyńskiego na Marku Saganowskim. Jedenastkę na bramkę zamienił pewnym strzałem wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Ivica Vrdoljak. W 85. minucie Sebastian Steblecki zbiegł z lewego skrzydła w kierunku pola karnego, ale jego strzał powędrował wysoko nad bramką Jałochy. Dwie minuty później, po drugiej stronie boiska na strzał z dystansu zdecydował się Adam Ryczkowski. Pilarz bez problemu złapał futbolówkę. W doliczonym czasie gry rozmiary porażki próbował zmniejszyć Steblecki, jednak jego strzał przeleciał obok bramki.

26 lipca 2014, 20:30 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 1-3 Legia Warszawa
Dawid Nowak 4 - Jakub Kosecki 23, Tomasz Jodłowiec 47, Ivica Vrdoljak 74 (k)

Cracovia: 80. Krzysztof Pilarz - 25. Bartosz Rymaniak, 4. Mateusz Żytko, 44. Paweł Jaroszyński - 8. Krzysztof Nykiel (48, 37. Bartłomiej Dudzic), 14. Damian Dąbrowski, 6. Adam Marciniak, 27. Marcin Budziński, 23. Łukasz Zejdler (74, 18. Przemysław Kita) - 9. Dariusz Zjawiński (59, 17. Sebastian Steblecki), 11. Dawid Nowak.

Legia: 12. Dušan Kuciak (57, 91. Konrad Jałocha) - 4. Igor Lewczuk, 25. Jakub Rzeźniczak, 2. Dossa Júnior, 19. Bartosz Bereszyński - 45. Adam Ryczkowski, 3. Tomasz Jodłowiec (70, 21. Ivica Vrdoljak), 23. Hélio Pinto, 32. Miroslav Radović (59, 8. Ondrej Duda), 20. Jakub Kosecki - 9. Marek Saganowski.

żółte kartki: Dudzic, Rymaniak.

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
widzów: 8308.

BadBoy - 26 lipca 2014, 22:20:54 - *.nap.wideopenwest.com
Pasy Asy!

Boateng - 26 lipca 2014, 22:20:59 - *.50.134.230
Wstyd dla Cracovii, że dała się Legii ograć. Berg znowu przesadził z rotacją. Nie zabrał żadnego skrzydłowego na zmianę i wystawił Ryczkowskiego przez co praktycznie nie miała prawego skrzydła. Lewczuk sprowadzony jako czwarty stoper gra jako prawy obrońca, słabiutko. Nie wiem po co on w Legii? Dossa po kontuzji ciągle bardzo elektryczny, Bereszyński nigdy nie był i nie będzie lewym obrońcą. Nie jest tak łatwo przestawić się z jednej strony na drugą. Do tego lata Saganowskiego już niestety minęły. A w drugiej połowie jeszcze mieli ułatwione zadanie, bo przez kontuzje Kuciaka stał w bramce kołek.
I jak tutaj się martwić o ligę jak nawet mając tyle słabych punktów spokojnie Legia wygrywa? To co będzie jak odpadną z pucharów i pełne siły rzucą na "EKSTRA"klasę? A, no to, że znowu ją zamiotą.

dino - 26 lipca 2014, 22:21:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ten gniazdowy musi się tak wydzierać do tego mikrofonu?

nikt - 26 lipca 2014, 22:21:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I od teraz w górę. Legia!

CracFan - 26 lipca 2014, 22:21:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech ten cpun z przepitą mordą nie sędziuje juz więcej Cracovii.

kokoszanel - 26 lipca 2014, 22:21:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cracovia ma fajna obrone rymaniak,zytko,jaroszynski czy nykiel ha najwieksze pokraki tej ligi przeciez oni straca lekko z 80 goli.Legii zycze natomiast lepszego drugiego bramkarza bo ten to smiech

dax - 26 lipca 2014, 22:22:38 - *.tktelekom.pl
Cracovia systematycznie i regulernie przegrywa z Legią od 10 lat więc taki wynik to żadna niespodzianka .

Tomek - 26 lipca 2014, 22:23:01 - *.static.ip.netia.com.pl
Po pierwszych 15 minutach myślałem,że Cracovia wygra na luzie ale zupełnie nie wiem jak dała sobie wbić 3 gole

Koza - 26 lipca 2014, 22:23:12 - *.centertel.pl
Mecz sie jeszcze nie skończył.....

ollol - 26 lipca 2014, 22:23:30 - *.eimperium.pl
Proponuję degradację Cracovii za petardę i ciągłe przekleństwa. Nie dla zwierząt na stadionach.

Krzysiek - 26 lipca 2014, 22:24:03 - *.tvtom.pl
Kibice Cracovii dramat, gniazdowy chyba najgorszy w całej lidze... a tego cwaniaka co rzucił petardą zapraszam do Warszawy

fan - 26 lipca 2014, 22:24:09 - *.30.72.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
sedziowie dalej za słabą legią lewczuk wali łokciem kogo chce faule tylko w jedną strone sędzia panował nad wszystkim

colo75 - 26 lipca 2014, 22:24:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
he he zaraz hejterzy bedą pisac ze Legia wygrała dzięki sedziom prawda jest taka ze Legia w estrymalnym składzie pokazała gdzie jest miejsce Cracovii i jak słyszałem oni chcą powalczyć o pierwszą ósemkę z taką grą to czeka ich spadek

szczepan - 26 lipca 2014, 22:25:29 - *.opoczno.mm.pl
Trzeba pamiętać że to jest mistrz!!!a crakowia jak nie miała co śpiewać to polonja była ich przyjacielem wiec co można powiedzieć o tych grajkach niech przestaną krytykować tylko grac a LEGIA MISTRZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koza - 26 lipca 2014, 22:25:35 - *.centertel.pl
A przepraszam. Pauzę miałem w dekoderze :-)

Muniek - 26 lipca 2014, 22:29:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia fajnie zagrała szczególnie w 1 połowie ładnie się to oglądało. Legia miała sporo szczęścia (szczególnie niewykorzystane sytuacje Zjawińskiego). Niestety z taką grą Tęcza nic nie ugra z Celticiem.

gosć - 26 lipca 2014, 22:29:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
beznadziejna Legia na stojąco wypunktowała tragiczną Cracovię.
myślałem Podoliński żeś ty jest trener, a ty jesteś taki sam wuefista jak twój poprzednik. Wystaw w Białymstoku swego synusia Rymaniaka i skończone drewna Jaroszyńskiego i Marciniaka, a Jagiellonia wygra dwucyfrowo.
ciekaw jestem czy to wytrzyma Filipiak
Po dzisiejszym meczu wiem też dlaczego Zjawiński wyżej 1. ligi nie podskoczy

szczepan - 26 lipca 2014, 22:32:38 - *.opoczno.mm.pl
Widze że wszyscy krytyka ale myśle zę LEGIA pokazuje że jest mistrzem i w następnej kolejce już nikt jej nie zatrzyma bo jest jeden mistrz!!!!!!!!!!!!!!!, wielkopolska na pyry grać!!!

klaun - 26 lipca 2014, 22:33:07 - *.nsk.net.pl
pasy spadek pewne info

kibic - 26 lipca 2014, 22:34:06 - *.usr.onet.pl
Zawsze byłem przeciwnikiem zamykania stadionów... Teraz jestem za tym , żeby kibice Cracovii nie zobaczyli przynajmniej w tej rundzie żadnego meczu u siebie... Ciebie Rambo od petardy zapraszam do Warszawy!

Jaro - 26 lipca 2014, 22:34:46 - *.dynamic.chello.pl
Jak mi się marzy liga gdzie sa 3-4 zespoly jadace ze wszystkimi jak z g... i punktujace w Europie. Niestety czasy sa takie ze kazdy moze wygrac z kazdym co niestety swiadczy o slabym poziomie.

Boateng - 26 lipca 2014, 22:37:44 - *.50.134.230
Na Celtic wyjdzie w połowie inny skład także nie wyciągałbym daleko idących wniosków z tego meczu. Za Lewczuka Broź, za dochodzącego do formy po kontuzji Dossy Astiz, za Bereszyńskiego Brzyski, za Pinto w pierwszym składzie Vrdoljak, za Koseckiego Kucharczyk, za Sagana Duda i Rado do przodu i za Ryczkowskiego Żyro, bo pewnie gdyby tutaj Legia miała prawoskrzydłowego byłoby z 1-5, bo ten młodzian nic nie pokazał. Czyli siedem zmian w podstawowym składzie, a i tak Cracovia spokojnie ograna.

dsw - 26 lipca 2014, 22:38:45 - *.play-internet.pl
BEZ NAPINKI ale legia znowu mistrzem ,pomoc sędziów znowu się zaczyna ,Lewczuk wali po mordach i jest ok,pajace z warszawy się kładą od razu gwizdek.w środę kibicuję szkotom

sed - 26 lipca 2014, 22:39:09 - *.play-internet.pl
Kraków fatalnie grał w obronie Rymianiak miał udział przy stracie dwóch bramek, Żytko jednej.
Obrona beznadziejna Kosecki mijał obrońców jak tyczki mimo, że Legia się oszczędzała.

beard thc - 26 lipca 2014, 22:40:48 - *.play-internet.pl
legia i tak jest cienks!!!!!nie bedzie w tym roku mistrza.a my co swoje LECHIA GDANSK!!!!!

LW - 26 lipca 2014, 22:42:01 - *.stansat.pl
W tym roku spadnie, Cracovia w tym roku spadnie.

STW - 26 lipca 2014, 22:42:06 - *.xdsl.centertel.pl
Pan Mariusz Złotek i wszystko jasne okręgówki nie potrafisz sędziować a pchasz się do Ekstraklasy

Jaro - 26 lipca 2014, 22:42:17 - *.dynamic.chello.pl
Bo Lechia mocna?:D

normalny - 26 lipca 2014, 22:45:49 - *.r-link.pl
Za ten mecz należą się brawa przede wszystkim hardym patriotom - dumnym kibicom Cracovi. Cóż za fantastyczna atmosfera ściskająca serce każdego prawdziwego patrioty. A jakie majestatyczne pieśni i okrzyki ! To nie może przejść niezauważenie, to zasługuje na nagrodę !

szczepan - 26 lipca 2014, 22:46:51 - *.opoczno.mm.pl
Lechia jak bedzie w ósemce to bedzie cud ale niech grają i sie cieszą że ograli górali przyjdą mecze że bedą myśleć jaksie utrzymać wieć pieniądze nie grają a jeszcze grają z crakowią!!!!

Johnny - 26 lipca 2014, 22:46:55 - *.182.9.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz dwóch drużyn o utrzymanie nie rozumiem skąd ta napinka ... Ważne pkt. Ale do końca jeszcze daleko. A Śląsk Podbeskidzie czy Korona nie bedą tez wiecznie tracić pkt. Legia musi zacząć łapać pkt w Łazienkach bo inaczej wyjazdy do Niecieczy staną sie faktem.

... - 26 lipca 2014, 22:47:51 - *.7-1.cable.virginm.net
tez nie wiem czemu sedzia nie reagowal na łokcie ukrainca Igora Lewczuka

do ... - 26 lipca 2014, 22:49:47 - *.xdsl.centertel.pl
bo to jest sędzia z okręgówki on w okręgówce nie potrafi sędziować ... do Ekstraklasy dostał się za grube pieniądze

walec - 26 lipca 2014, 22:51:30 - *.154.250.185
legia nie ma konkurencji w lidze i to jest paradoksalnie jej gwóźdź do trumny w pucharach europejskich

do do... - 26 lipca 2014, 22:52:09 - *.7-1.cable.virginm.net
ale w okregowce wylapuja takie rzeczy

kawulok - 26 lipca 2014, 22:52:16 - *.centertel.pl
Do jednego moich poprzedników:jest tylko jeden problem-Szkoci nie będą kibicowali tobie! Do innego kolegi - Legia jest tak cienka, że nad Lechią będzie miała ze 20 punktów przewagi

uh - 26 lipca 2014, 22:52:37 - *.dynamic.chello.pl
Kibice Legii po porażkach i słabej formie wzywają swoich piłkarzy na rozmowę i domagają się od nich lepszej gry, a kibice Cracovii po porażce wyzywają sędziego. Widać inna mentalność i kompleksy robią swoje...

do uh - 26 lipca 2014, 22:55:18 - *.7-1.cable.virginm.net
i co pilkarze Legii klekaja przed kibolami i caluja ich w sygnet?

cela2 - 26 lipca 2014, 22:59:25 - *.154.250.185
celtik jest słaby dlatego że nie ma konkurencji w lidze w postaci rangersów,to samo jest z legią w polskiej lidze, ilatego te drużyny nie mają czego szukać w pucharach europejskich,a nie od dziś wiadomo że konkurencja i rywalizacja zwiększają poziom,a jej brak obniża

b - 26 lipca 2014, 23:05:57 - *.toya.net.pl
jak to, sami Polacy w składzie, bez zagranicznego szrotu, i porażka??? nie może być!

łonia - 26 lipca 2014, 23:07:32 - *.154.250.185
władcy legi są mentalnymi burakami,i to oni są odpowiedzialni za padakę legi w pucharach

karoolusa - 26 lipca 2014, 23:12:10 - *.15.236.115
mecz ok,bydlo z cracovi won,tojest zenada zeby zucac petardy wojewodowie maja racje,nie dla chamstwa!!!!!!!!!

Warszawa - 26 lipca 2014, 23:16:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia Mistrz!!! pasy podłoga na kolana !!!

PASY - 26 lipca 2014, 23:25:23 - *.156.230.166
Właśnie wróciłem z meczu. Szczęśliwe zwycięstwo Legii i frajerska porażka Cracovii. 3-1 mogło być również w drugą stronę. Legia z taką grą nie ma, co szukać w meczu z Celticiem. My natomiast z Żytką, Nyklem, Stebleckim i Dudzicem w składzie możemy zapomnieć o pierwszej ósemce w lidze. Sukcesem będzie utrzymanie przy tej wąskiej kadrze. A co do petardy pod nogami piłkarza Legii - nie przesadzajmy z zamykaniem stadionów Jakiś ultras niechcący przerzucił ogrodzenie, a Legionista akrobatycznie upadł jakby trafiła go w plecy seria z karabinu maszynowego Może od razu pozamykajmy wszystkie stadiony za ten "akt barbarzyństwa nacjonalistycznego kibolstwa" - jak zapewne doniesie poniedziałkowa GW i niedzielne TVN24

Jaro - 26 lipca 2014, 23:27:49 - *.dynamic.chello.pl
do PASY i to sie nazywa obiektywne spojrzenie na sytucje kare macie konkretna!

Cetnarski - 26 lipca 2014, 23:36:24 - *.play-internet.pl
Jesli znów spadne, to odejde do innego klubu ekstraklasy:-)

J-23 - 26 lipca 2014, 23:43:20 - *.szczecin.mm.pl
Brawo Legia!!!
Kibic Pogoni gratuluje....

Phoenix(L) - 26 lipca 2014, 23:46:18 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia znowu pomógł Legii!! Przecież to właśnie sędzia zabronił Zjawińskiemu strzelić gola, to sędzia nie dał czerwonej kartki Jałosze za to, że dał się skopać w polu karnym, i - co najważniejsze - to sędzia dopuścił do tego, by Lewczuk prawie powtórzył cios łokciem w Koseckiego ...

Arek - 27 lipca 2014, 0:26:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzeba przyznać, że Legia nic specjalnego nie grała, ale to nic specjalnego i tak na paski starczyło. A Z Celtikiem pewnie trochę inny skład wystąpi i zobaczymy jak będzie. Oby do przodu!

Lubinek - 27 lipca 2014, 0:44:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jak tam eksportowy Rymaniak ? Dacie radę w ekstraklasie ?

Hhhhh - 27 lipca 2014, 1:06:03 - *.77.124.114
Mecz byl pod kontrola. Miala wygrac i wygrala. Podziwiam klapki sloikow jak dostaniecie 5 z celtikiem to zalapiecie co to sedzia z stalowej

Wisła to m - 27 lipca 2014, 4:04:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia zamiast dobić i strzelić 4 gola , to odpuściła, a tak Pasiaki nie są na ostatnim jeszcze miejscu . Teraz kibicuje w piątek Jagielonii

or - 27 lipca 2014, 7:02:11 - *.rev.pro-internet.pl
Ze słabą obroną Cracovia nie wygra takiego meczu!!.Pogonić na lawkę Rymaniaka,Nykiela,Stebleckiego!!.Cracovia ma za dużo wlasnych prostych strat piłek!!.Po prostu jakość kopaczy Cracovii jest mała!!.

wierny1948 - 27 lipca 2014, 7:04:41 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje dla Legii Warszawa !!!
Pogoń & Legia !!!

netardini - 27 lipca 2014, 7:11:51 - *.opera-mini.net (*.43.145.224)
Przereklamowana Legia niczym nie rozni sie od reszty ligi,wciaz kopanina w tej lidze i zapomniec o LM.Ogniwo Krakow 1-3 CWKS Warszawa

Darek - 27 lipca 2014, 8:47:30 - *.162.172.78
karnego nie powinno być Saganowski sam wyrucił

KYNY - 27 lipca 2014, 9:45:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to za news, że 16 drużyna wygrywa z 14 - stą???

bobr - 27 lipca 2014, 9:46:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wstyd z petardami. Wiocha jak na Reymonta

kibic pilk - 27 lipca 2014, 10:14:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu Kuciak w 57. minucie zszedł z boiska? Pytam bo nie oglądałem.

(by)pasy!! - 27 lipca 2014, 10:17:38 - *.play-internet.pl
achtung,achtung!!!!!
stadion mistrzow swiata i mistrzow Polski zamkniety na pół roku!!!!!

L - 27 lipca 2014, 10:26:51 - *.adsl.inetia.pl
@kyny. Może dlatego, ze to jest aktualny mistrz Polski jqk rownie, najlepszy zespol w ekstraklasie 2 rok z rzedu?

hawro - 27 lipca 2014, 10:39:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
co z kuciakiem??

Lolo - 27 lipca 2014, 10:45:46 - *.gl.digi.pl
Craxa spadek a legiunia dostanie baty od celticu

Bomba (J) - 27 lipca 2014, 10:52:17 - *.free.aero2.net.pl
Jak powtórzą wynik z Celtikiem będzie super.

Bomba (J) - 27 lipca 2014, 10:57:25 - *.free.aero2.net.pl
Nie rozumiem tym roszad w składzie. Drużyna powinna zgrać się w meczach o stawkę. Oby nie zabrakło tego z Celtikiem, bo Szkoci będą o wiele bardziej wybiegani niż Irlandczycy. PS: Sa jest kontuzjowany??? Bo Piech i Sagan (z całym szacunkiem dla tego zawodnika) to jednak za słabi na LM>

Paolo KKS - 27 lipca 2014, 11:36:26 - *.centertel.pl
Szkoda Polska we łazach

mQ - 27 lipca 2014, 12:23:20 - *.elektron.com.pl
A gdzie byla najlepsza 10 tej ligi? Niejaki Mateusz C.? hahah Jak mozna takiej pokrace dawac taki numer. Cracovia zrobila hit transferowy

kikin - 27 lipca 2014, 12:28:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibice Cracovii to idioci...

xen - 27 lipca 2014, 12:44:55 - *.158.218.76.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To Rymaniak sobie polepszył.

L - 27 lipca 2014, 13:51:51 - *.adsl.inetia.pl
@Bomba J, to dosyć skomplikowane, z początku trener był zmuszony do wystawiania takiego składu i robienia roszad, ponieważ miał Dude z urazem, Kose po kontuzji, Ivo po kontuzji, Dossa to samo, Kuchy tez uraz + chcial dac pograc Orlando SA. A teraz co do SA, to po meczu z St Patrick nabawił się kontuzji i będzie ją leczył w Serbii. Z drugiej strony chce trochę zwiększyć konkurencje, dlatego skład ligowy nie jest najlepszym, ale póki co wystarcza. Mam nadzieję, że pomogłem i również wierzę w awans ze szkotami!!!

rafalski - 27 lipca 2014, 14:00:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To co pokazali w I połowie piłkarze (L) to dramat straszny Dynamika ekipy Podolińskiego w tym meczu byla na lepszym poziomie Jak to ma tak wyglądać we wtorek to ja chyba nie będe tego oglądał tej patoligi

DENIS - 27 lipca 2014, 14:56:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Cracovii ale mam nadzieje że w końcu zaczną grać jak trzeba
Aby Legia grała tak w Środę Z Celtikiem

Arkowiec - 27 lipca 2014, 15:45:53 - *.gdynia.mm.pl
Hej Hej Cracovia

i@l.pl - 27 lipca 2014, 16:33:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
boli was ta Legia strasznie ajj boli. Ale was rozumiem. Też byłem dzieckiem i pamiętam jak płakałem, że sędziowie pomagali Wiśle, która była bezkonkurencyjna. Tyle, że miałem wtedy 14 lat...

Kogut - 27 lipca 2014, 17:01:51 - *.play-internet.pl
Tragedia napastnik ZJAWIŃSKI,kogo pan przyciągnął panie Podoliński.On może był dobry na I ligę.

szkłot - 27 lipca 2014, 21:55:50 - *.10.100.229
Z Celtikiem i tak baciory!

Kolos - 27 lipca 2014, 22:08:17 - *.dynamic.chello.pl
A jak Legia robi burdy, rzuca petardy itp. to jest dobrze.. i nic nie dostają ;p

edi - 27 lipca 2014, 23:47:10 - *.dynamic.chello.pl
zawsze nad wami...

no - 27 lipca 2014, 23:59:55 - *.centertel.pl
Legia wraca do formy, juz mozna bylo pomyslec , ze nie bedzie piłki w Warszawie na którą nikt nie chce płacić opróćz jakiś kibiców i zrobią warcaby

rafał - 28 lipca 2014, 5:31:05 - *.centertel.pl
A tyle było gadanie jaki to nie trener Podolinski a w piątek może być trzecia porażka i może być nie za ciekawie pokory pokory.

Zamoysky - 28 lipca 2014, 7:29:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
Nie cierpię określenia sprawozdawców TV, PR i papierowych iż zawodnik sztrzelił bez namysłu , zastanowienia zawsze myśli oby strzelić bramkę!!!

Arkadi - 28 lipca 2014, 8:26:31 - *.244.223.202
MUAHAHA, Rymaniak znalazł klub w ekstraklasie :D brawo dla skautingu craxy ! brawa po prostu brawa, to co ten nic nie wart piłkarz wyczyniał w 10 ostatnich meczach ZL to jest padlina !

sarmata - 28 lipca 2014, 21:10:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A z kim gra nastpny mecz KS Petarda Kraków? Ja pierdziele i pomyśleć że kiedyś chodziłem na mecze Cracovi,grała wtedy w czwartej lidze,to było dawno temu,buraki rosły tylko w polu.

leon - 29 lipca 2014, 14:43:28 - *.net011-g2.isko.net.pl
Cracovia Cracovia zostala dlatego aby legii dostarczać punkty Pasy wreszcie kiedy wygracie z tą legią