27 lipca 2014, 3:34:21 - maciejko
Gol Tomasza Zahorskiego

Polski napastnik Tomasz Zahorski strzelił bramkę dla San Antonio Scorpions w wygranym 2-0 (1-0) meczu amerykańskiej NASL (drugi poziom rozgrywkowy) z Tampa Bay Rowdies. Dla Zahorskiego to czwarty ligowy gol w tym sezonie. Polaka w 79. minucie zmienił na boisku Éric Hassli.

27 lipca 2014, 1:30 - St. Petersburg (Al Lang Stadium)
Tampa Bay Rowdies 0-2 San Antonio Scorpions
Tomasz Zahorski 30, Sainey Touray 90

żółte kartki: Casey Townsend, John Paul Rodrigues, Georgi Christow, Tamika Mkandawire - Trevin Caesar, Tomasz Zahorski, Greg Janicki.

sędziował: Fotis Bazakos (Minnesota).
widzów: 4868.

W drużynie gospodarzy cały mecz zagrał były zawodnik krakowskiej Wisły - Georgi Christow.

p - 27 lipca 2014, 4:50:09 - *.opera-mini.net (*.217.69.148, 212.2.96.15)
co oni w Rosji grali?

oiu - 27 lipca 2014, 5:09:22 - *.216.20.250
ale Znahor wali w Ameryce az ladnie popatrzec.

@p - 27 lipca 2014, 6:32:30 - *.play-internet.pl
St. Petersburg też jest w stanach….

:) - 27 lipca 2014, 7:18:24 - *.ip.netia.com.pl
stara dobra tradycja - budzi się człowiek w niedzielę rano i na 90minut już czeka news o bramce Zahorskiego za oceanem

djaq - 27 lipca 2014, 9:50:54 - *.48.176.130
Hassli się stoczył. Jeszcze niedawno grał w Vancouver Whitecaps i ładował takie bramki:

Frank Dux - 27 lipca 2014, 11:13:19 - *.205.46.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szykuje się awans do mls.

wers - 27 lipca 2014, 12:09:01 - *.warszawa.vectranet.pl
Nie ma w NASL awansów do MLS ani z MLS spadków.

Darek - 27 lipca 2014, 12:22:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@wers - nie ma awansów drużyn, ale piłkarz jak najbardziej może awansować, nawet w MLS jest coś takiego jak transfery. Pozdrawiam.

ikj - 27 lipca 2014, 12:27:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie ma w lidze awansów ani spadków? :d to chyba walczą tam tylko o mistrza bez jaj

mx - 27 lipca 2014, 13:09:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cóż, Zahorski jest jedną z gwiazd tej ligi. Kto wie, czy niedługo nie zobaczymy go w MLS (może pójdzie śladami Frankowskiego i Króla ?).

jj - 27 lipca 2014, 14:34:37 - *.ssp.dialog.net.pl
interneszjonal lewel :]

DENIS - 27 lipca 2014, 15:29:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Tomek

pol - 27 lipca 2014, 16:09:59 - *.216.20.250
Zahorski z San Antonio moze zagrac w MLS mimo ze nie ma awansow/spadkow w ligach amerykanskich to dobry klub z odpowiednim stadionem i bogatym wlascicielem moze bez przeszkod byc przyjety do rozgrywek MLS.Trzeba tylko zaplacic wpisowe w granicach 70-100 mln dolarow i gramc w tej lidze.MLS sie powiekasza i przyjmuje nozwe zespoly ale stawia tez warunki trzeba miec kase,stadion a taki jest w San Antonio,sporo kibicow ten warunke tez klub z Texasu spelnia i bogatego tatusia nad tym Scorpions musza jeszcze poracowac aby pozyskac bogatego wspolwascicela.