27 lipca 2014, 20:53:34 - kamilb
Esbjerg zremisował w meczu ligowym

W meczu 2. kolejki duńskiej ekstraklasy rywal Ruchu Chorzów w III rundzie eliminacyjnej Ligi Europy Esbjerg fB zremisował u siebie z SønderjyskE 1-1 (0-0). Polski zespół pierwszy mecz rozegra u siebie 31 lipca o godz. 18:00.

27 lipca 2014, 19:00 - Esbjerg (Blue Water Arena)
Esbjerg fB 1-1 SønderjyskE
Martin Pušić 61 - Emil Lyng 85 (s)

Esbjerg: 30. Martin Dúbravka - 15. Ryan Laursen, 4. Eddi Gomes, 2. Michael Jakobsen, 23. Jonas Knudsen (60, 25. Jeppe Brinch) - 19. Jakob Ankersen, 8. Jeppe Andersen, 6. Magnus Lekven, 10. Emil Lyng - 22. Mohammed Fellah (74, 31. Jesper Rasmussen), 7. Mikkel Vestergaard (55, 32. Martin Pušić).

żółte kartki: Jakob Ankersen, Martin Pušić - Erik Marxen.

sędziował: Michael Johansen.
widzów: 7170.

Esbjerg zajmuje aktualnie dziesiąte miejsce w tabeli z jednym punktem na koncie.

jutlandzki - 27 lipca 2014, 20:59:16 - *.155.224.82
Sønderjyske to taka radosna drużyna co co roku ma spaść z ligi i jakoś zawsze się wygrzebuje, coś jak Wodzisław u nas lata temu ;) w połowie zeszłego sezonu leżeli na dnie z 5 czy 6 punktami straty a i tak zostali.
Bramka dla EfB ładna, z woleja, dla SE wtopa kompletna obrońcy, pięknie wgłówkował pod poprzeczkę po wrzucie z autu w pole karne. Ogólnie technicznie liga duńska to przeważnie kopanina porównywalna z ligą polską, ale mam wrażenie, że każdy duński zespół jest w stanie zabiegać polskiego odpowiednika. Duńczycy kochają angielski styl futbolu i to widać, zresztą właśnie ambicją i wybieganiem EfB dojechało całkiem wysoko w pucharach rok temu.
Duńscy komentatorzy raczej Ruchem nie przerażeni, ciężko w sumie powiedzieć kto ma tu zdecydowane szanse na awans.

Boateng - 27 lipca 2014, 21:22:44 - *.ccp.pl
W Ruchu jak Stawarczyk po stałym fragmencie nei strzeli to nikt się o to nie pokusi, bo ofensywnych zawodników brak. Pewnie w tym sezonie będą się bronić przed spadkiem.

do boateng - 27 lipca 2014, 21:55:21 - *.icpnet.pl
boateng jak zawsze profesjonalny komentarz.Brawo synu

tykanie - 27 lipca 2014, 22:09:22 - *.185.81.110
to dobrze że duńska stacja pokaże jak polskie patałachy dostają porządny wpiernicz,bo ostatnio nie miałem okazji ich obejrzeć,a nie od dziś wiadomo że porażki polskich drużyn są moim największym fetyszem,bardzo się przy nich podniecam

adf - 27 lipca 2014, 22:13:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jaka dunska telewizja pokaże mecz i czy jest ten kanal na jakiejs platformie?

A.c.q. - 27 lipca 2014, 22:30:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
TV3 Sport

Lenin - 27 lipca 2014, 22:48:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jaka stacja by nie pokazała to mecz i tak będzie można znaleźć w necie - z transmisyjnego punktu widzenia najlepiej trafiać na rumuńskie kluby - oni transmitują wszystko włącznie z meczami towarzyskimi rumuńskich klubów

ggg - 28 lipca 2014, 0:55:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Azerbejdżan też dużo transmituje.

SHAWN_KEMP - 28 lipca 2014, 13:43:51 - *.toya.net.pl
Rosja transmituje sporo i Armenia tam nie żałują sobie, nawet Kazachstan ... oglądałem ostatnio mecz FK Aktobe czy Szachtiora oczywiście, wyjątkiem są Turcy, gdzie wiadomo - cenią się to i € chcą nie mało