[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


29 lipca 2014, 17:54:45 - MichalMKS
Chrobry zgłosił Łukasza Kuczera do rozgrywek

Chrobry Głogów zgłosił dzisiaj do rozgrywek I ligi 18-letniego pomocnika Łukasza Kuczera.

Kuczer w ubiegłym sezonie rozegrał 11 meczów i strzelił jedną bramkę w II lidze. Pierwotnie nie znalazł się na liście zawodników zarejestrowanych w PZPN.

starykibic - 30 lipca 2014, 6:28:13 - *.play-internet.pl
Powodzenia młody! Serducho do walki pokażesz na pewno "boś nasz"

kibol - 30 lipca 2014, 11:21:19 - *.internetdsl.tpnet.pl
Powodzenia Kuczii i mniej żelu na włoskach, ciuszków ala J. Biber, białych sandałków a będzie z ciebie dobry grajek.
I pamiętaj w piłce oprócz lansu, techniki, liczy się przede wszystkim SERCE do walki !

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas