29 lipca 2014, 19:00:55 - koofel
Gol Łukasza Cieślewicza

Łukasz Cieślewicz strzelił gola dla B36 Tórshavn w wygranym 2-1 (0-0) meczu 16. kolejki farerskiej ekstraklasy z KÍ Klaksvík. To czwarta bramka polskiego napastnika w trwającym sezonie.

29 lipca 2014, 17:00 - Thorshavn (Gundadalur)
B36 Tórshavn 2-1 KÍ Klaksvík
Łukasz Cieślewicz 60, Adeshina Lawal 62 - Hjalgrím Elttør 85

żółte kartki: Łukasz Cieślewicz - Sørmundur Kalsø, Ndéndé Guèye.

sędziował: Dagfinn Forná.

B36 jest liderem tabeli z czterdziestoma punktami. Łukasz Cieślewicz rozegrał cały mecz, w 67. minucie na boisko wszedł Adrian Cieślewicz (zmienił Jákupa á Borga). 90 minut w barwach gości rozegrał były piłkarz Górnika Zabrze - Ndéndé Guèye.

Spax - 29 lipca 2014, 19:09:50 - *.dynamic.chello.pl
Supeeer wiadomość Rośnie nam siła w ataku ;) Reprezentacja Nawałka itp itd ...

Bonus BGC - 29 lipca 2014, 19:45:24 - *.dynamic.chello.pl
Jedna i druga.

Pakol - 29 lipca 2014, 19:49:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Bonus - Jaki gatunek jaszczurki mieszka a Afryce?

Ketald - 29 lipca 2014, 20:16:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Atak Cieśliński-Biliński, Lewy na ławę i jedziemy z tym Gibraltarem!

robchy - 29 lipca 2014, 21:15:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sobiech 3 bramki w sparingu dzisiejszym i zero informacji

stefan - 29 lipca 2014, 21:19:09 - *.dynamic.chello.pl
@robchy - ja jeszcze nigdy nie widziałem żeby o golach w sparingach tu coś pisali

DENIS - 29 lipca 2014, 21:39:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz

Faraon - 29 lipca 2014, 23:48:32 - *.172.90.87
Poprawka..
Lukasz Cieslewicz strzelil tylko pierwszeto gola. Drugiego zdobyl Adeshina Lawal.

pyzdra - 30 lipca 2014, 14:10:25 - *.dynamic.chello.pl
Bonus-Jaka jest prędkośc jaskółki z pełnym obciążeniem?

andre80 - 31 lipca 2014, 22:12:52 - *.robnet.pl