1 sierpnia 2014, 19:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)

Sandecja: 1. Marek Kozioł - 20. Adrian Danek, 5. Dawid Szufryn, 13. Róbert Cicman, 33. Adrian Frańczak - 7. Maciej Bębenek, 9. Rudolf Urban (58, 17. Marcin Makuch), 11. Matej Náther, 15. Sebastian Szczepański (87, 14. Cheikh Niane), 8. Łukasz Grzeszczyk (82, 10. Fabian Fałowski) - 19. Mouhamadou Traoré.

GKS: 53. Marek Igaz - 18. Marcin Radzewicz, 19. Łukasz Kopczyk, 17. Mariusz Masternak, 28. Mateusz Mączyński - 7. Damian Szczęsny (64, 20. Pavol Ruskovský), 6. Mariusz Zganiacz, 27. Hubert Otręba (46, 14. Robert Dymowski), 8. Łukasz Bocian, 88. Marcin Wodecki - 11. Maciej Kowalczyk (76, 9. Paweł Smółka).

żółte kartki: Cicman, Szczepański, Bębenek, Grzeszczyk - Bocian, Mączyński.
czerwona kartka: Mateusz Mączyński (90. minuta, GKS, za drugą żółtą).

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
widzów: 1100.

W 22. minucie Łukasz Grzeszczyk (Sandecja) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok słupka).
W 90. minucie Matej Náther (Sandecja) nie wykorzystał rzutu karnego (Marek Igaz obronił).

franek_CG - 1 sierpnia 2014, 20:54:53 - *.grudziadz.mm.pl
4 karne i 2 bramki (z karnych)... Jakaś masakra...

lellek - 1 sierpnia 2014, 20:55:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile fanousków ?

putin - 1 sierpnia 2014, 20:56:19 - *.53-79-r.retail.telecomitalia.it
tyski dzban

zamer - 1 sierpnia 2014, 20:59:53 - *.as13285.net
Pierwszy mecz za nami i niestety jestem mocno rozczarowany stylem grania naszej druzyny ,sprawdzily sie slowa Cecherz-a ,ze bedziemy grali ostry fudbol,bylo wszystko miazdzaca przewaga Sandecji ,zolte i czerwone kartki i 3 rzuty karne dla przeciwnikow !!!!!!

hah - 1 sierpnia 2014, 21:01:28 - *.apus-net.pl
Sędzia chyba chciał ustawić a mu sie nie udało :D

zamer - 1 sierpnia 2014, 21:02:34 - *.as13285.net
Ogolnie nasze transfery okazaly sie smieszne ,trener sprowadzil wiekszosc swoich kolegow z poprzedniego klubu,wiec sie chyba sugerowal znajomoscia a nie umiejetnosciami,niech lepiej wyper..... z Tychow
ps zgadzacie sie z moja opinia ????

@hah - 1 sierpnia 2014, 21:04:02 - *.dynamic.chello.pl
skąd wiesz?

ciekawski - 1 sierpnia 2014, 21:05:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Może ktoś powiedzieć co był na meczu jak był prowadzony doping i czy po nie trafionym karnym przez Grzeszczyka i ponoć jego słabej grze były na niego jakieś wyzwiska ?

normalny - 1 sierpnia 2014, 21:06:04 - *.dynamic.chello.pl
zamer zapewne z Katowic?

Cracker - 1 sierpnia 2014, 21:09:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do putina,
Lepiej być Tyskim dzbanem,niż cygańskim dywanem.

zamer - 1 sierpnia 2014, 21:11:55 - *.as13285.net
Lukasz Bocian,Kamil Nitkiewicz,Maciej Kowalczyk to byli gracze Kolejaza (Przemyslaw Cecherz byl tam trenerem ) ,wiec sprowadzil ich bardziej po znajomosci niz za umiejetnosci

ks - 1 sierpnia 2014, 21:19:56 - *.suwalki.vectranet.pl
Jakim trzeba być lamusem żeby nie trafić dwóch karnych a tym bardziej strzelać 2 razy podcinką.Żenada! Dzięki za zwalony kupon.

kibic - 1 sierpnia 2014, 21:21:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sandecja to 100% faworyt do spadku. Dramat to co dzisiaj pokazali. Żadnej myśli taktycznej, Urban na boisku to jakaś tragedia ale słowak to musi grać

Kaczucha - 1 sierpnia 2014, 21:21:20 - *.snel.com
Oho, pan Mączyński czerwona kartka. Komu teraz połamał nogi? Komu złamał karierę? Panie Cecherz weź pan tego drwala z klubu i wywieź na taczce z dala od boiska. Zabierajcie go zanim naprawdę kogoś wsadzi na wózek inwalidzki. Kamil Wacławczyk pamięta.

Sandecja - 1 sierpnia 2014, 21:24:23 - *.8.165.82
Widac brak Mójty on by sie nie pomylil i gral by do przodu a nie tylko do połowki jak obroncy sandecji szkoda ze go juz nie ma powodzenia Adam.

NS - 1 sierpnia 2014, 21:25:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie bylo specjalnych napinek na Grzeszczyka ani Frohliha. Po meczu tylko raz pojawila sie przyspiewka o "ulubiencu". Nikt nie obwinia (Ł)ukasza o umiejetnosci sportowe tylko o to ze wypina sie na kibicow. Ufff nie pamietam meczu zeby byly 4 karne. Mojta wroc

NS - 1 sierpnia 2014, 21:32:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiidac ze cie nie bylo na meczu @kibicu. Akurat Urban zaprezentowal sie w miare dobrze. Sandecja gra ladny futbol ma parych niezlych zawodnikow ale brakuje jej pomyslu na gre. Gra szybkimi podaniami , goscie sie wracaja i wtedy jest szukanie jakiegos dosrodkowania czy karnego. Bo nikt nie potrafi strzelic z dystansu kiwnac 2 zawodnikow. Trzeba grac szybciej i Kostelnik powinien to zmienic.

boro - 1 sierpnia 2014, 21:32:38 - *.awakom.net
czy to prawda ze ten Koziol to drewno straszne ???? w sumie to sie nie dziwie bo nigdy w zyciu majac 2 metry wzrostu nie bedzie sie mialo koordynacji dynamiki i sprawnosci osoby dobrze wytrenowanej wzrostu np.Radliny ok 186cm

gracz - 1 sierpnia 2014, 21:35:16 - *.dynamic.chello.pl
Do Kaczucha!Najpierw przeczytaj relację z meczu, a potem pisz swoje wypociny!

NS - 1 sierpnia 2014, 21:46:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@boro
Koziol? Kiedys byl niezly. Po powrocie z Zaglebia zupelnie inny zawodnik. W tamtej rundzie puszczal bramki za bramkami jak gral a gral rzadko. Dzisiaj 2-3 razy niezle odbil pilke. Ale byl niepewny przy wyjsciach ,np taki Cabaj wyszedlby i zlapalby pilke zanim Szufryn z Dankiem nieporadnie wybijali pilke przy karnym.

NS - 1 sierpnia 2014, 21:47:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
*przed karnym

jac - 1 sierpnia 2014, 21:48:04 - *.rev.iat.pl
liczyłem. Tychy więcej strzałów w światło. To był mecz na 0-0 a potem się zaczęło. Remis w sumie sprawiedliwy. Kozioł przyzwoicie szczególnie w I połowie. Po ilości karnych jednak Sanda powinna wygrać a takie strzelanie karnych karnych przez tych samych grajków do dupy

jac - 1 sierpnia 2014, 21:51:53 - *.rev.iat.pl
Co wy z tym Cabajem? Wiecie z kim się M.Kozioł ożenił? Kto jest sponsorem? I kto ma bronić? Jak nie jesteście zorientowani to nie bazgrajcie po necie bo nie macie pojęcia

KKS - 1 sierpnia 2014, 22:08:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe ile ktos postawił z Sandecji na remis... Musiał BYC REMIS a groziła wygrana wiec STRZEL TAK SAMO jak poprzedniego karnego tylko słabiej.... Kpina z KIBICÓW i nic wiecej.... reasumujac SZOPKI CIAG DALSZY

aa - 1 sierpnia 2014, 22:08:29 - *.free.aero2.net.pl
jak ma być dobrze jak lepsi siędzą na ławce typu Bartkow czy Makuch a taki słaby nieposkładany Szufryn gra. Nather niezły mecz ale trza być frajerem żeby tak strzelać

Musztarda - 1 sierpnia 2014, 22:09:34 - *.play-internet.pl
Tychy tychy tychy, a czy jecie moze z michy ??? :-) bo ja cos czuje że jecie z koryta, prawda to ??? a no prawda, i kolejna prawda jest taka, iz tyczki zagraja za rok w 2 lidze !!!

KKS - 1 sierpnia 2014, 22:12:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miał tak strzelic zeby nie wpadło.... Nie widzieliscie jak zawodnik Sandecji najpierw do ławki biegł a pozniej do strzelajacego.... "PRZYPADEK" ze nie trafił.... Zreszta ludzie widzieli wiec za niedługo bedzie tylu kibiców co w Strożach....

ZAFIRA19 - 1 sierpnia 2014, 22:12:19 - *.as13285.net
Do Zamer. Wyluzuj gosciu,jak mozesz stwierdzic po pierwszej kolejce ze transfery okazaly sie smieszne?

master - 1 sierpnia 2014, 22:22:30 - *.cdma.centertel.pl
musztarda ty wulkanie intelektu.

vvv - 1 sierpnia 2014, 22:51:49 - *.dynamic.chello.pl
Szmaciarze!

znawca - 1 sierpnia 2014, 22:59:35 - *.rev.ndi.net.pl
Nather oddawaj pieniadze za kupon!!
Wcinke dajesz, jak nie umiesz nie strzelaj!

ktos - 1 sierpnia 2014, 23:03:37 - *.6-2.cable.virginm.net
Ilu Tyskich?

old KKS - 1 sierpnia 2014, 23:09:30 - *.233.132.184
Jano dyektoro trenejro slowacki zaciag plus blysk z czarnego ladu razy 2 I wychodzi jak sie stawia na miejscowych nominalny napastnik na obronie prezes tez musi grac plus bramkarz sponsor wychodzi o czym Kuzma mowil byle do wyborow samorzadowych

qla - 1 sierpnia 2014, 23:58:36 - *.ntlworld.ie
a mi kupon siadl :D
oni sobie wzajem krzywdy nie zrobia, choc Tychy IMO powinny sie odwdzieczyc za koncowke poprzeniego sezonu ;]

anty jano - 2 sierpnia 2014, 0:07:51 - *.free.aero2.net.pl
k...a jak prosto jest strzelić karnego, strzela się z całych sił w środek bramki i musi wejść. Zapamiętajcie to sobie frajerzy

him@ep.pl - 2 sierpnia 2014, 0:57:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co za dno czy was na treningach nie szkolą z karnych ?

hubal - 2 sierpnia 2014, 2:00:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
karne to osobowość gupki ...

wielki.szu - 2 sierpnia 2014, 6:14:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kowalczyk już strzela Jednak przy tym szkoleniowcu on czuje się najlepiej Tak było w Stróżach i tak teraz będzie Po cichu licze że Tyski GKS namiesza w czubie!

Rafel - 2 sierpnia 2014, 10:11:00 - *.205.144.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mógł jano strzelac jak taki mądry

das - 2 sierpnia 2014, 10:23:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tychy nic nie graly w tym meczu.Boje sie jak bedzie wygladala reszta sezonu po tym co pokazali wczoraj

FC.KUJAWY. - 2 sierpnia 2014, 13:22:26 - *.adsl.inetia.pl
do kibiców SANDECJI nie narzekajcie ,bo ja wam zazdroszcze .

DENIS - 2 sierpnia 2014, 15:37:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tu dwóch zawodników nie wykorzystało karnego a w Legi jeden i tu jest różnica;)

Platini - 2 sierpnia 2014, 15:49:10 - *.218.105.112