Stal: 1. Wojciech Daniel - 18. Mateusz Podstolak, 5. Sebastian Duda, 3. Mateusz Załucki (80, 20. Kamil Rokita), 23. Krystian Getinger - 9. Maciej Domański (58, 15. Mateusz Cholewiak), 17. Jakub Żubrowski (67, 10. Damian Skiba), 6. Sebastian Głaz, 7. Kamil Radulj, 13. Damian Bożek (28, 21. Wojciech Mącior) - 11. Rafał Jankowski.

żółte kartki: Załucki, Mącior, Getinger.

źródło: własne / 100% Zagłębie Sosnowiec

as - 1 sierpnia 2014, 20:57:10 - *.dynamic.chello.pl

aro79zs - 1 sierpnia 2014, 20:57:15 - *.cable.smsnet.pl
wow

olaf - 1 sierpnia 2014, 20:58:49 - *.deb.mt.pl
oloboga, w każdym razie jeszcze rok pogramy w II lidze.

oley - 1 sierpnia 2014, 20:59:30 - *.silesialan.eu
Brawo Zagłębie! Dobry start. Pytanie tylko kto dostał żółtko przed zejściem do szatni w 43min?

bartek mie - 1 sierpnia 2014, 20:59:43 - *.mmpnet255.tnp.pl
Czy gra stali byla az tak zalosna jak wynik?

Zagloba - 1 sierpnia 2014, 21:00:10 - *.40.249.99.threembb.co.uk
Arak (z arabskiego عرق słodki sok) - aromatyczny azjatycki napój alkoholowy (zawartość alkoholu pomiędzy 40% a 80%), o smaku anyżowym. Produkowany i konsumowany przede wszystkim w Syrii, Libanie, Izraelu, Palestynie. Arak otrzymywany przez destylację sfermentowanego zacieru ryżowego lub daktylowego, z dodatkiem melasy z trzciny cukrowej. Podobny do greckiego ouzo, tureckiej rakı i francuskiego pastis.

Jarek - 1 sierpnia 2014, 21:01:41 - *.cable.smsnet.pl
Bramki dla Zagłębia strzelała młodzież wypożyczona z Legii Warszawa, nie licząc oczywiście samobója Stali Mielec

fks - 1 sierpnia 2014, 21:01:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo stal oby tak dalej a 3 liga jest nasza!

Petrus - 1 sierpnia 2014, 21:02:15 - *.itvmedia.pl
Arak super mecz dobrze tez Mizgala... Legia dobrze ze współpracuje z Zagłebiem Sosnowiec. Szkoda ze Kozak nie gral w pierwszym skladzie.

widz - 1 sierpnia 2014, 21:02:45 - *.204.223.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mielcowi w poprzedniej rundzie pomogli sędziowie w utrzymaniu. Przekrecili w Mielcu Puławy i Łowicz. Teraz bedzie kara i spadek

Dominik - 1 sierpnia 2014, 21:03:16 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Zagłębie, życzę awansu, Pozdrowienia z Elblaga, Stali życzę spadku

ABC - 1 sierpnia 2014, 21:05:08 - *.dip0.t-ipconnect.de
Przez caly sezon bedziecie teraz spamowac z wynikami z drugiej ligi?

korupcja - 1 sierpnia 2014, 21:05:20 - *.as13285.net
legia 3 wygrywa niezle niezle

Petrus - 1 sierpnia 2014, 21:06:51 - *.itvmedia.pl
Ciekawe czy Zaglebie stac na awans, najlepszy na boisku Arak wypozyczony z (L), dobrze byloby aby zostal u nas na stale!

ewq - 1 sierpnia 2014, 21:09:40 - *.dynamic.chello.pl
wyparło musi stac , daniel odstaje

pawol - 1 sierpnia 2014, 21:13:01 - *.opera-mini.net (*.130.109.157)
Płaci Stal frycowe. strzelamy pierwszego i ostatniego gola, dru
gą połowę jakby nie było wygrywamy, więc beznadziei nie było. trzeba się skoncentrować w pierwszej połowie a nie bramki za frajer oddawać. Jeszcze zaskoczymy nie jednego przeciwnika, ja bynajmniej w to wierzę. Gratuluję Zaglebiu, ale budżet macie x2 albo nawet x3 więc póki co Wam się to kalkuluje.

fg - 1 sierpnia 2014, 21:14:06 - *.icpnet.pl
jeśli będzie mecz Górnik Zabrze - Górnik Złotoryja to napiszecie Górnik Z.-Górnik Z. ? problem napisać pełną nazwę miasta ?

Petrus - 1 sierpnia 2014, 21:14:45 - *.itvmedia.pl
@oley Żaden zawodnik Zagłębia nie dostał zółtej kartki, natomiast ze stali mielec w 36 min żółtą kartkę otrzymał Załucki, w drugiej połowie kartkę otrzymał drugi zawodnik stali Getinger...

@widz - 1 sierpnia 2014, 21:16:22 - *.87.0.1
Kolega chyba zapomniał słynnego babola 5-metrowego spalonego, którego sędzia nie widział z Pogonią Siedlce, który wypaczył wynik i "z dupy" czerwo dla Podstolaka ze Świtem...Tacy to sędziowie. Tutaj dadzą, gdzie indziej odbiorą, więc rachunek się wyrównuje ;) Stal po raz kolejny źle wchodzi w mecz, nawet bardzo źle. Ale cieszy to, ze w 2.połowie przejęli inicjatywę i zdobyli honorowego gola. Niemniej gratulacje dla Zagłębia, zasłużone zwycięstwo.

varadi - 1 sierpnia 2014, 21:29:52 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Zagłębie oby tak dalej pozdro z Legnicy !!!

matt - 1 sierpnia 2014, 21:38:26 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Zagłębie. Mam nadzieje że w tym sezonie awansujecie i znów spotkamy się w lidze, tyle że tym razem w 1. Pozdro od kibica Chrobrego

futbolista - 1 sierpnia 2014, 21:41:21 - *.bois.qwest.net
w skladach obydwu druzyn brak zagranicy!!!cos nowego

Przemek141 - 1 sierpnia 2014, 21:41:43 - *.play-internet.pl
Lidera mamy do końca go nie oddamy!

Petrus - 1 sierpnia 2014, 21:42:16 - *.itvmedia.pl
@oley Jeszcze w 43min dostał kartke Mącior ale on tez jest ze stali.

Petrus - 1 sierpnia 2014, 21:44:13 - *.itvmedia.pl
@futbolista Ja wole aby grali młodzi zdolni polscy piłkarze niż jakiś szrot zza granicy!

Rafał - 1 sierpnia 2014, 21:45:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zespoly ze wschodu beda dostarczycielami punktow dla tych z zachodu. Miedzy 2 liga zachodnia i wschodnia byla roznica klasy i teraz sie to potwierdza.

op - 1 sierpnia 2014, 21:48:19 - *.centertel.pl
@fg: tutaj na 90minut juz tak mają: albo pisza nazwy skrócone, albo np. samo Zagłebie - jak chodzi o ten POwski klubik z Lubina...

michał z k - 1 sierpnia 2014, 21:50:23 - *.adsl.inetia.pl
ilu ludzi na meczu?

Zizu - 1 sierpnia 2014, 21:55:24 - *.dynamic.chello.pl
Tak grające Zagłębie jak w 1 połowie a szczególnie w pierwszych 20 minutach chciałbym oglądać zawsze. Oby tak dalej.

eke - 1 sierpnia 2014, 22:03:32 - *.centertel.pl
No i dobrze że zespoły z dawnej ligi zachodniej wygrywają z wschodem. Jako kibic Bytovii życzę Sosnowcu awansu!

lowca - 1 sierpnia 2014, 22:05:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

pawel - 1 sierpnia 2014, 22:30:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super, Zaglebie. Cieszy wygrana w takim stosunku. Teraz tylko to podtrzymac. POZDR DLA BRACI Z LEGII, OLIMPII I oczywiscie BKS-U BIELSKO BIALA.
HEJ HEJ ZAGLEBIE !@!!!!!!!!

w(L)kp - 1 sierpnia 2014, 23:04:25 - *.adsl.inetia.pl
Byle do przodu i za rok 1 liga - miejmy nadzieje.

fg - 1 sierpnia 2014, 23:12:01 - *.icpnet.pl
mnie najbardziej irytuje że takie skróty kojarzą się np. z Mariuszem T. albo Zdzisławem N. a przecież to reprezentanci swoich miast a nie jakieś krminały

nyrol - 1 sierpnia 2014, 23:14:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile Stali??? Warta Skins Pozdro ZS Real Horror Show!!!

ddd - 1 sierpnia 2014, 23:21:16 - *.centertel.pl
Stali 160-180 z jaselkiem. Bylem to widzialem. Mlyn zaglebia rozczarowanie jak na akcje promocyjna meczu

do Redakcj - 1 sierpnia 2014, 23:21:40 - *.icpnet.pl
to wygląda tak.. Byłem na meczu LKS S. z Startem S., na którym spotkałem Rysia B. i po meczu pojechaliśmy Fordem F. na piwo Łomża E. a pożniej w domu dostałem w paszcze od żony Anny N.

Thh - 1 sierpnia 2014, 23:47:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pawol^^^^^^. Popatrz na Stalowke w tamtym sezonie??? Siarka miala 3 razy wiekszy budżet, a pare oczek dzelilo te druzyny... W II lidze nie gra kasa tylko zawodnicy i ich determinacja i wola walki ELO

Wroclaw - 1 sierpnia 2014, 23:54:01 - *.147.225.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy może ktoś z Zs powiedzieć o waszych zgodnych?Ile już lat trzymajcie itp

do ddd - 2 sierpnia 2014, 0:12:21 - *.dynamic.chello.pl
2 autokary to jest 160 osób? nie ośmieszaj się...

matt - 2 sierpnia 2014, 0:12:55 - *.dynamic.chello.pl
@Wrocław - Ja mogę napisać o kosach ZS :-) Z Chrobrym jest niby kosa, ale z wzajemnym szacunkiem, mimo "pozdrowień" na meczach. Dwie dobre ekipy, dlatego życzę im awansu. Na pewno to nie jest dla ChG taka kosa jaką mamy z Lubinem

zxc - 2 sierpnia 2014, 0:30:41 - *.dynamic.mm.pl
pawol, "bynajmniej" to nie to samo co "przynajmniej". nie znasz znaczenia słowa, to go nie używaj.

ddd - 2 sierpnia 2014, 1:36:02 - *.centertel.pl
Ale smieszne. Ile wchodzi na autokar? Plus miejsca stojace i 10 aut

Luks - 2 sierpnia 2014, 1:50:58 - *.dynamic.chello.pl
UhgIEDzxYUVSnW8iKN-K29A

oleee! - 2 sierpnia 2014, 8:50:05 - *.10.100.228
@Thh, Tylko mało brakowało a Stal-Siarka dzieliłoby co najmniej 1-2 klasy rozgrywkowe: 1)Tylko Siarka wie dlaczego odpuściła awans, 2) Limanovia swoją nieudolnoscią utrzymała Stalową, wniosek wysuń sobie sam

dasdas - 2 sierpnia 2014, 9:46:17 - *.75.50.20.mielec50.tnp.pl
do do ddd
2 Autokary plus ponad 10 fur grzmocie jak nie wiesz to nie siej fermentu parówo

ron - 2 sierpnia 2014, 13:17:11 - *.dynamic.chello.pl
@oleee! "odpuściła" :D żałosny jesteś, zalecam izolatkę

dźwig - 2 sierpnia 2014, 13:37:48 - *.centertel.pl
Brawo Zagłębie! Powoli powoli rośnie nadzieja na dobry wynik na koniec ligi. @korupcja - ból czy zazdrość? To albo to lub oba. Liga wydaje się "ciężka" także wynik cieszy.

xyz - 2 sierpnia 2014, 14:29:52 - *.free.aero2.net.pl
Widze ze eksperci juz po pierwszym meczuu wiedza kto spadnie a kto awansuje W poprzednim sezonie Stal tez przegrala pierwszy mecz 3:1 a konczyli runde na drugim miejscu wiec odłozyc stoperan i poczekac co bedzie dalej .... ;)

DENIS - 2 sierpnia 2014, 15:53:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli plotki o tym że Sosnowiec będzie się bił o ekstraklasę są prawdziwe

pyton - 3 sierpnia 2014, 15:05:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niech sie ogarna kibice stali,bo zaden optymizm na nic,puste slowa wojcika ,transfey w ostatniej chwili,slabe sparingi ,,,niewidze tego,,ale ciesze sie bo zarobie kupe kasy na takich jak stal..nastepny mecz z kotwica w plecy ,,wpadnie kasa i to spora..jeden z pewniakow do obstawiania obserwujac ich,brak ambicjii i motywacji no i ten trener,,pieknie mowi,,stal na 17 miejscu i tak zostanie do konca sezonu..obstawiac przeciwko stali!

kowal - 3 sierpnia 2014, 17:26:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do WIDZ
Kto pomógł Stali w tamtym sezonie? Sędziowie? Szczegolnie w meczu z Siedlcami było to widoczne. Mam nadzieję że Legi 3 Warszawa nie awansuje do pierwszej ligi. Banda najemników!!!!

nf-sm - 3 sierpnia 2014, 23:03:46 - *.136.245.83
ten wynik powinien dać coś do zrozumienia.Teraz dwa mecze u siebie i wyjazd do pruszkowa. Żebynie było 3 ptk max po 4tej kolejce.

flatjack - 4 sierpnia 2014, 15:30:20 - *.39.160.131
Mówiłem, że worek im będzie potrzebny na to co w Sosnowcu zbiorą. Po takich przygotowaniach i sparingach nie ma w tym żadnej sensacji. Jak się w 4 kolejnym meczu w 20 minucie dostaje już 3-4 w plecy, to o czym mowa? Ok, Nieciecza i Sosnowiec są dużo mocniejsze, ale Jazgarzew, Sandomierz ??? Niech się Wójcik przestanie na Guardiolę lansować, tylko do roboty się weźmie.