2 sierpnia 2014, 17:54:49 - maciejko
Debiut Dariusza Łatki w FK Jelgava

Polski pomocnik Dariusz Łatka zadebiutował w barwach FK Jelgava w wygranym 2-0 (0-0) meczu 23. kolejki łotewskiej ekstraklasy z BFC Daugavpils. Polak zszedł z boiska w 75. minucie - zmienił go Artis Jaudzems.

2 sierpnia 2014, 16:00 - Daugavpils (Stadions Celtnieks)
BFC Daugavpils 0-2 FK Jelgava
Aleksandrs Gubins 51, Mārcis Ošs 57

żółta kartka: Dariusz Łatka (Jelgava).

sędziował: Vadims Direktorenko (Ryga).

W drużynie gospodarzy cały mecz zagrali były pomocnik Arki Gdynia Ryotaro Nakano oraz były obrońca Concordii Elbląg Kiyoshi Nakatani. Poza kadrą gości znalazł się Artis Lazdiņš (dawniej Piast Gliwice).

FK Jelgava zajmuje trzecie miejsce w tabeli łotewskiej ekstraklasy z dorobkiem 41 punktów.

lava - 2 sierpnia 2014, 18:42:13 - *.21.150.94
90minut Kocham Was! Jestescie super portalem dając newsy takie, gdzie nigdzie indziej ich nie uświadczymy! Pozdrawiam cala ekipe 90minut.pl! Odwalacie kawal wspanialej roboty, oby Wam się to nie znudzilo!

Bromcik - 2 sierpnia 2014, 19:34:59 - *.elpos.net