2 sierpnia 2014, 21:56:01 - zal10010
Dwie bramki w debiucie Piotra Parzyszka w Sint-Truiden

Piotr Parzyszek zadebiutował w barwach belgijskiego Koninklijke Sint-Truidense VV. Jego drużyna wygrała w meczu 1. kolejki drugiej ligi belgijskiej 3-0 (2-0) z Royal Excelsior Virton. Polak zdobył dwa gole i przebywał na placu gry do 77. minuty - zmienił go Hilaire Momi.

2 sierpnia 2014, 20:00 - Sint-Truiden (Stayen)
Koninklijke Sint-Truidense VV 3-0 Royal Excelsior Virton
Piotr Parzyszek 17, 27, Hilaire Momi 87

żółte kartki: Piotr Parzyszek - Guy Blaise, Dylan Suray.

sędziował: Nathan Verboomen.

1player - 2 sierpnia 2014, 22:01:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba po prostu sposób grania na Wyspach mu nie odpowiada. Zostań w Belgii, Holandii lub przejdź do Niemiec chłopie, to jest granie dla Ciebie.

klin - 2 sierpnia 2014, 22:01:32 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Brawa

rock - 2 sierpnia 2014, 22:02:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
II liga belgijska jest na poziomie II ligi polskiej. Bez szału.

Krzychu - 2 sierpnia 2014, 22:20:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przybyłko trafił, Parzyszek strzela - bardzo dobre wieści dla Marcina Dorny i naszej młodzieżówki.

etno - 2 sierpnia 2014, 22:20:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grał w młodzieżówce pod nieobecność Milika jako zmiennik Przybyłki i ze świecą w polskiej lidze szukać bardziej drewnianego napastnika.
Kariery wielkiej mu nie wróżę.

Mądry - 2 sierpnia 2014, 22:36:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dla mnie dwa gole to ...dwa gole.
Nie interesuje mnie jaki jest poziom w drugiej lidze belgijskiej.
Oby więcej,bo to napastnik młodzieżówki.
Fajnie że strzelili zarówno On jak i Przybyłko.
Obaj młodzi,wysocy i oby się rozwijali,ogrywali i dalej strzelali.
Dla Polski TEŻ.

DENIS - 2 sierpnia 2014, 22:54:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super Brawo Piotrek

ck18 - 2 sierpnia 2014, 23:03:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@rock =- niestety, ale masz rację. Poaptrzcie na wyniki w tej lidze... ;) niejednokrotnie 4-5,3-6, itd, poważna liga? na pewno nie w kwestii defensywy.

Do Rock - 3 sierpnia 2014, 8:50:50 - *.adsl.inetia.pl
Popatrz na grę naszych drużyn w pucharach i zobaczysz jaki mamy poziom,oczywiście nie licząc Legi.Podejrzewam że drużyna Parzyszka pokonała by niejeden zespół naszej ekstraklasy....

LKWQ - 3 sierpnia 2014, 9:33:03 - *.koleje.cuni.cz
@1player - 3 minuty szansy w jednym meczu to trochę za mało, by stwierdzić, że mu nie odpowiada - nikt w głowę trenera nie wejdzie i nie wiadomo, co pokazywał na treningach, ale tak naprawdę nie dostał szansy.
@Do rock - zaczyna się - jeden udany mecz (na kilkanaście lat, a właściwie ciągłego od meczu z Panaithinaikosem w '96, oklepu od prawie wszystkich) i już wielka podnieta. Celtic jest beznadziejnie słaby, do tego zmienili trenera (Strachan w debiucie przegrał z Artmedią 0:5, mając dużo mocniejszy skład niż obecny).

@LKWQ - 3 sierpnia 2014, 10:32:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A wiesz dlaczego Celtic przegrał wtedy? Bo zrobił trening rano w dniu meczu...zlekceważyli Petrzałkę ale u siebie prawie odrobili stratę. Dlatego niech Boguś Leśny jeszcze trzyma ciśnienie.

Polbyt - 3 sierpnia 2014, 11:28:36 - *.akk.net.pl
Dwie bramy w slabiutki lidze , Belgijski i wielka podnieta....Ja drugi Messi z niego bydzie a Polska za 4 lata bydzie mistrzem świata ,a łon królem strzelców bydzie natomiast Przybylko najlepszym asystentenm ,tak to widza...

berni - 3 sierpnia 2014, 12:36:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl