3 sierpnia 2014, 18:51:48 - kamilb
Esbjerg przegrał w meczu ligowym

W meczu 3. kolejki duńskiej ekstraklasy rywal Ruchu Chorzów w III rundzie eliminacyjnej Ligi Europy Esbjerg fB przegrał na wyjeździe z FC Nordsjælland 2-3 (0-1).

3 sierpnia 2014, 17:00 - Nordsjælland (Farum Park)
FC Nordsjælland 3-2 Esbjerg fB
Uffe Bech 30, 71 (k), Joshua John 75 - Martin Pušić 62, Jakob Ankersen 63

Esbjerg: 30. Martin Dúbravka - 23. Jonas Knudsen (84, 31. Jesper Rasmussen), 15. Ryan Laursen, 4. Eddi Gomes, 2. Michael Jakobsen - 22. Mohammed Fellah, 19. Jakob Ankersen, 8. Jeppe Andersen, 6. Magnus Lekven (78, 20. Hans Henrik Andreasen) - 32. Martin Pušić, 9. Mick van Buren (76, 17. Casper Nielsen).

żółte kartki: Morten Nordstrand - Magnus Lekven, Ryan Laursen, Michael Jakobsen, Jeppe Andersen.

sędziował: Anders Poulsen.

W 38. minucie Martin Pušić (Esbjerg) nie wykorzystał rzutu karnego (David Jensen obronił).

W pierwszym meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Europy Ruch zremisował z Esbjerg fB 0-0. Spotkanie rewanżowe odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 18:00 w Esbjerg.

tytus - 3 sierpnia 2014, 19:04:32 - *.net
nawet mimo nienajlepszej formy,nie będą mieć problemu z półamatorskim ruchem chorzów,który na dodatek gra beznadziejnie w lidze,dostając manto od drużyn prezentujących poziomo 3 ligi niemieckiej(podbeskidzie)

tytus - 3 sierpnia 2014, 19:11:01 - *.net
duńscy profesjonaliści obrócą w pył polskich półamatorów,posiadających w składzie szrot który nie mieściłby się w składzie nawet w 3 lidze niemieckiej,nie mówiąc już o samej drużynie która miałaby ogromne problemy aby się utrzymać w 3 lidze angielskiej

ddd - 3 sierpnia 2014, 19:53:51 - *.158.217.43.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ruch w pierwszym meczu był LEPSZY od Esbjerga
Esbjerg 1-1 Ruch i awans Chorzowian

MartinMix - 3 sierpnia 2014, 21:16:00 - *.net.pl
Według mnie w Danii będzie ponownie remis 0;0 i wszystko rozstrzygnie się albo w dogrywce albo w rzutach karnych.

DENIS - 3 sierpnia 2014, 23:05:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry znak

Pomorzak - 4 sierpnia 2014, 7:35:00 - *.piotrcentrum.pl
do @tytus- bzdety piszesz. Ruch spokojnie utrzymałby się nawet w 2 lidze niemieckiej i angielskiej. Znam siłę tamtych drużyn.

łańcut - 4 sierpnia 2014, 12:49:17 - *.116.72.158
a kto by nie miał problemu z utrzymaniem sie w 3 lidze angielskiej , na 50 meczów w sezonie i granie co 3 dni to trzeba mieć kadrę przede wszystkim

karol.ka - 4 sierpnia 2014, 17:01:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch i Esbjerg to drużyny na podobnym poziomie Obie słabe i bez formy a do następnej rundy ktoś musi awansować więc na pewno rywalizacja będzie zacięta i o losach awansu może zadecydować 1 bramka albo nawet rzuty karne. Do tytus skoro Duńczycy to tacy profesjonaliści to czemu w pierwszym meczu oddali 1 celny strzał i do tego szczęśliwie aż zremisowali z półamatorami z Polski ? Duńskie kluby a w zasadzie tylko Kopenhaga pokazują że futbol w Dani upada a odzwierciedla to ranking krajowy w którym to nawet nasza liga jest wyżej Nie ważny jest styl ani poziom piłkarski ważne są tylko wyniki co pokazała np Chelsea grając "antyfutbol" wygrała LM